Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Tako, pa sem danes sestavil tole.:
 

10497.png

 

Pa moram reči da je zabaven build, so zanimive trike uporabili. 

Edini manjši minus je, da nazadnjem delu ladje dva dela nista bolj spojena skupaj, ker sta premična dela za garažo. Je vmes 1 mm vrzel. 

 

Sam set je vreden svojih 84 eur, kolikor koštal na mimovrste v teh dnevih. Na lego store je itak višja cena 99,99 eur, ki pa je nikakor ne bi dal za ta set. 

Sam je res proper vesoljska ladja, ki daje lep poklon rettro vesoljskim lego setom. 

 

En prejšnji set, ki sem ga par dni nazaj sestavil je bil pa lego bonsaj, ki je sicer lep, ampak ni pa nek wow občutek.  Pač dekoracija :) In se bo tudi v prihodnosti lahko uporabil za moc build v kombinaciji lego bonsaj in lego kovačnica. 

 

 

 

Povezava do prispevka

Evo Silent Mary. Eh kaj pa vem, pričakoval sem več. Po internetu jo slavijo kot eno najboljših lego ladij. Jaz bi jo ocenil s kake 7/10, izgleda kar dobro in je nekaj posebnega, ampak so mi klasične baracude in imperial flegshipi precej precej lepši. Tudi build izkušnja ni bila ravno vrhunska, bolj ok.

 

Tako da bolj svetujem kitajca kot svinjsko dragi original:D

mari2.jpg

mari1.jpg

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Boris reče pred 14 urami:

kolk je boring delat ene in iste dele? Sm gledal en revju je reku tip da je trpel to sestavljat 

Daleč od tega, kot jokajo vsi youtuber/influencerji. Res ni kakšna srednjeveška kreacija ali modularc, ampak dobro, sploh ni tako hudo, kot se je bilo za bati.

Gre presenetljivo tekoče, si razdeliš lepo vsak dan nekaj, pa gledaš kako raste. 

One dvojne VIP točke pa ne boš dobil. To kar si takrat vzel dobiš, če so bile takrat enojne bodo enojne, nima veze, če pošljejo ravno v času 2xVIP.

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka

No sestavljam set Home Alone in sem pri slabi polovici. Porabil približne 4 ure.  Nadaljujem kasneje in jutri. Je pa zanimiv build in poln detajlov. Pri eni vreči me je presenetil ogromen kup viška kock 1x1. Da sem že mislil če sem kje kaj falil in nisem :D

 

Aja pa set sem kupil februarja letos za 250 eur, samo namerno odlašal na december in zdaj je ob takem bednem vremenu, plus sneženje bo v teh dnevih in mraz in bo lepo pasala stvar na zimsko tematiko in za to je ta Home alone kot naročen. :) 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Henrik reče pred 2 urama:

No sestavljam set Home Alone in sem pri slabi polovici. Porabil približne 4 ure.  Nadaljujem kasneje in jutri. Je pa zanimiv build in poln detajlov. Pri eni vreči me je presenetil ogromen kup viška kock 1x1. Da sem že mislil če sem kje kaj falil in nisem :D

 

Aja pa set sem kupil februarja letos za 250 eur, samo namerno odlašal na december in zdaj je ob takem bednem vremenu, plus sneženje bo v teh dnevih in mraz in bo lepo pasala stvar na zimsko tematiko in za to je ta Home alone kot naročen. :) 

 

 

 

 

isto ma kovacnica pa grad full lep interier in res uzivas k meces skupi te postelje kamine itd. Skoda k je pac potem zaprto. No vsaj jst mam razstavljene zaprte in jih ne odpiram.

Tko kot ti sm jst death star sestavljal skoraj leto pa pol.  

Povezava do prispevka

@Feget Ja in? Kaj je tvoj point tega komentarja? 

 

@Boris Res je.

 

Sem set kar danes končal. No čisto zadnja faza je bila pain in the ass, dosti kletvic je padlo in potem je bila zadeva končana.

Imel sem čas in nič za početi pa so padale številke vrečk ena za drugo :D Preklemano dober build, sam nalepke so večna jeba.  

 

Vredno nakupa. :) 

 

 

 

uredilo bitje Henrik
Povezava do prispevka
Feget reče pred 7 minutami:

A ni fora, da če kakšen kos manjka, ti ga lego support dostavi brezplačno? Oziroma kje ti to naročil? Moraš kakšno dokazilo nakupa v lego trgovini pokazati, ali velja tudi če kupiš lego kocke npr. na mimovrste?

 

Jaz to delam prvič, samo tam sem šel na uradno Lego stran pod missing parts, izbral set pa pol tam izbral kera kocka in to je to.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...