Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Henrik reče Dne, 25. 12. 2022 at 11:24:

Moja zbirka, ki sem jo sestavil od pozno novembra do danes.  Slika ni najboljša, ker meče senco na spodnji štuk. Ja vem, rabil bi proper omarico za take zadeve, sam nimam :D 

 

Sicer pa, pozorno oko bo videlo anomalijo, ki ne spada med novejšimi modeli.  :)

 

 

IMG_20221225_105815.jpg

 

Ga imam! Carski grad! Volkci :)

Povezava do prispevka

@Kinetic Grad bi rabil malo renovacije zaradi nekaterih manjkajočih kosov. Je pa tako 95-97% vseh kosov. Meni bil vedno zakon ta volčji grad. Veliko detajlov in figuric. Na žalost drugih zadev od teh volkov nisem dobil. Sam še oni set 5 minifigov kjer je bil med njimi en volkec ostalo pa vitezi lego setov ki so se takrat prodajali. 
Ta grad je tudi edina zadeva, ki je sestavljena in razstavljena na odprtem že desetletja. 

 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 18 minutami:

Midva z ženo pa sva čez december šla malo brskat skozi njene otroške kocke in sestavila 12 setov. Naslednje leto pa še moje otroške :D 

 

Lahko bi kako fotko prilimal :) 

 

EDIT: Lego setov, ne žene :P

EDIT 2: Lego setov ne žene (insert the vejica where you wish)

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka

:D Bom, ko prideva domov, zdaj sva pri mojem delu familije za par dni :D 

 

Drugače pa je svašta setov: gradovi, gusarji, ni da ni, čeprav so imeli tri punce doma, so imele carske sete

 

Par pa tudi bolj dekliških, čeprav so mi carski prizori, tega sva recimo sestavila in mi je top prizorček, tudi kot fantek bi se lahko z njim igral milijon :D 

 

5804-1.png

Povezava do prispevka
Henrik reče pred 21 urami:

@Kinetic Grad bi rabil malo renovacije zaradi nekaterih manjkajočih kosov. Je pa tako 95-97% vseh kosov. Meni bil vedno zakon ta volčji grad. Veliko detajlov in figuric. Na žalost drugih zadev od teh volkov nisem dobil. Sam še oni set 5 minifigov kjer je bil med njimi en volkec ostalo pa vitezi lego setov ki so se takrat prodajali. 
Ta grad je tudi edina zadeva, ki je sestavljena in razstavljena na odprtem že desetletja. 

 

 

Jst mam se tisto modro kocijo. To so eni mojih najljubsih setov

Povezava do prispevka

Tud jaz sem se lotil svojega prvegq kitajca in moram reci, da sem navdusen. Tisti, ki pravi, da so to navadna jajca nima pojma ali pa je kupil robo pri kaksnem nepreverjenem distributerju. Nekatere kocke namrec pasejo skupaj lepse kot od lega. 

 

Hvala @Feget za priporocilo.

 

Se nekaj slikic gradnje, ki bo sicer trajala se nekaj casa, saj gre res za posast, ki pa je bila manj kot 100 € lol

 

IMG_20230101_231030.thumb.jpg.5d7f4d7c12801727eb2abe3eae25e25f.jpgIMG_20230102_121538.thumb.jpg.d17abaf5235fb04933dfe4429b3e34eb.jpgIMG_20230102_132942.thumb.jpg.0372152583136b4d44e02e3d4e7425cb.jpgIMG_20230102_132949.thumb.jpg.28666a22973bb90040b8829ba80e291a.jpg

Povezava do prispevka

Mi smo pa zaključili VW T2 kombi. Moram rečt da se je začel nekoliko dolgočasno, potem je pa iz vrečke v vrečko postajalo bolj zabavno. Opremljanje notranjosti, vsi detajli na avtu, pa fantastično rešene tehnične ovire. Kako se odpira streha, drsna vrata, volanski mehanizem skrit v sprednji gumi. Na koncu mi je bilo kar hudo da je že konec. Definitivno med top 3 avti kar sem jih sestavljal. Tudi igralno vrednost ima noro, če bi jo kak mulc/mula želel za darilo. 
 

Ena za @Boris

E1509F28-AB90-4284-8363-CF53D9093AE4.jpeg
 

pa ena za ostale:

 

DF6B0EB0-9733-47DC-B1C8-F6199D50BD56.jpeg

 

Sem iskal kam naj še mavrico nalimam :D 

uredilo bitje Ripper
Povezava do prispevka
bojler1 reče Dne, 24. 12. 2022 at 16:09:

Evo, explorer je sestavljen.

 

Ne morem vam povedat, kako sem užival zraven, večinoma zaradi nostalgije.:D

Sem se prav spomnil, kako sem zavidal takrat sosedu od bratranca. Je imel bogate starše in itak dobil vse legice kar je bilo možno, med drugim tudi originalni explorer.😅

 

No, sedaj ga mam jaz tudi :wub:

 

 

IMG_20221224_160923.jpg


Tale explorer, đizs. Men je bil to en najboljših building experiences ever. In mečem te črne luknje za denar skupaj že več kot 30 let. 
Me mika, da bi jih kupil še par in sestavil eno mega raketo iz njih s katero bi lahko odletel stran od svojih vprašljivih finančnih odločitev <3

Povezava do prispevka

Tako Lego levji grad je končan, odličen build. Zadeva je v živo res impozantna s polno detajli. 

 

Prav tako sem sestavil še GWP Blacktron cruiser in mi je res lep set. Za GWP je kar velik končni izdelek. Edina pripomba so te nalepke, ki so kot vsakokrat zafrknjene za prilimat. Ampak podarjenemu konju se ne gleda v zobe, tako da. :)

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...