Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Feget reče pred 15 urami:

Klošarju iztisneš 400 evrov, da nima niti za najemnino več, potem mu zraven daš eno igračo, ki te stane 10 evrov in ti je še hvaležen za darilo:rofl:

Sej ni panike, lahko od kitajca blacktron cruiserja vzame.

Oh, wait…

Povezava do prispevka

Mene tudi (no, gospo doma pa res) kar zabavajo teli šopki.

 

Običajno sem jemal v fizičnih trgovinah.

 

Ali se da naročiti kar z uradne spletne strani, dostavljajo v SI in koliko je poštnina? Za tanov LEGO 10313 Wildflower Bouquet sem videl  da pride reč v prodajo od 1.2.2023. A to se da tudi prednaročiti oziroma kakšni so kej postopki?

 

Sorry za polno trapastih vprašanj, ampak doslej sem nabavljal na mimovrste ali BabyCenter :D

Povezava do prispevka

V tem videu kar nekaj zanimivih lego leakov.  Disneyjevi liki, Zelda, Gotham "slika", Sauronov stop, X-meni. 
 

 

@stom1c Očitno te čaka nakup lotr/hobit set, ki izide v 2023 :D Zgleda kot stolp Saurona. Domnevam da kot malo večja diorama. 

 

Kot vidim bo lego naselje, ki je kompatabilno z gradom levjih vitezov. Tematika zgleda kot tržnica, damn bom moral kupiti, ker bo pasalo to zraven k gradu levjih vitezov.

Bom videl kakšna bo cena in če bo tak bolj srednja cena pa možnost da bi ga prodajali še drugje bom počakal na nižjo ceno. 

 

 

 

uredilo bitje Henrik
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 11 minutami:

Pac zamujam, Na lego com pod novosti sm sele dons vidu da prihaja rex&cody

Pa neka leia al whatever, tist lah feget kup

 

https://www.lego.com/en-us/product/captain-rex-helmet-75349

 

https://www.lego.com/en-us/product/clone-commander-cody-helmet-75350

 

1 marc

 

 

ah sm se navdusu in sel iskat kaj je novega sm upal kak proper slem sam ni blo ne. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...