Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Se že ponavljam, ampak Lego ima s Star Wars res težavo, saj Disney ne naredi nič markantno novega, zato morajo reciklirati 40+ let stare oblike in mašine. Med drugim so napovedali novega executorja za 70€. Ki pa se mi resnici na ljubo še kar dopade. Vsekakor bolj kot oni gigantski.

 

lego-star-wars-75356-executor-super-star

 

 

Povezava do prispevka

Za 75 EUR rabiš 11.250 VIP točk.  Če jih dobiš pod akcijo 2xVIP ali 10% off, si moral zapravit 750 EUR.

Pod normalnimi pogoji VIP točk, ki prinesejo samo 5% na nakup, pa bi za to količino točk moral zapravit natanko 1.500 EUR.:cry:

Te točke so na koncu en velik pesek v oči. Kupiti moraš sete po retail ceni, da dobiš na koncu borih 5% off, mogoče trikrat na leto 2x VIP 10%, ker je še vedno ....💩🚽

uredilo bitje Tomyboy
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Boris reče pred 20 minutami:

ja nimamo mi eurou pa za 75.- popusta mi je vzelo 9k tock. 

Mal poglej menjalniški tečaj ca. 1:1 razmerje 75 CHF=74.92 EUR.

Za 9.000 točk lahko v EU območju dobiš 3 "kupone" po 20€ to je 60€.

Lahko da švajcarjem dajo več CHF za VIP točke, ker je tudi cena navita za tale set 90 CHF ali 90€.

Za slovenijo je 75€, za nemce pa celo 70€

Potem dobijo švicarji za 600 točk 5 CHF...:huh:

Screenshot (1442).png

Screenshot (1443).png

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka

Pa res je bedno ko imaš kitajca, pa potem ne moreš imeti še ene sobe samo za ogromno prevelike lego škatle. Pa meni tudi mori, ker če grem z povečevalnim steklom gledati kocke, dejansko kdaj na med 5000 kockami najdem kakšno, ki ni čisto ista kot originalna lego. Da ne omenjam sestankov na Vladi, ali na Upravah megakorporacij, kjer Golob in smetanova kompanija vsi furajo v pisarnah originalne lego sete in res izpadeš klošar, ko prideš s kitajcem. Res mori biti reven :(

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
keba reče pred 20 urami:

Pač grenkoba je ker so tako drage pa si ne moremo privoščiti ravno vsakega seta ki nam je všeč, morate razumeti nas reveže s povprečno plačo :)

 

Najbolj bedno je, da je Lego najcenejši v državah z visokim standardom: v ZDA so absolutno najcenejše celo zdaj, ko je dolar krepak, medtem ko je Lego store v Jakarti vsaj 20% dražji od našega. Še dobro za naše Muellerjeve in Mimovrstne popuste. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...