Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

ayrton79 reče pred 51 minutami:

Pri Bugattiju se je meni zgodilo isto. Suffer.

 

O moj Bog, ne morem verjet, plastične rože. Te fore pa žal res ne razumem :blink: Tako kot tudi ne tistih portretov.

 

Moja jih ima res rada,pa pravi da je fun build pa se lepe so sestavljene in komot nadomestijo prave rože. 

 

Ne mara pa rezanega cvetja, se pravi namesto šopkov ji kupim lego. Ker pravi da rezano cvetje so mrtve rože, ki jih čez en teden samo vstran vržeš.

Povezava do prispevka

@ayrton79 ja to pa je nekaj drugega. 

 

Samo vseeno, 100 čudi, 100 ljudi, 200 sisa :)

Vsak ima svoje veselje. Meni je tudi težko doumeti popularnost star wars in marvel setov in drugih setov, ki temeljijo na licencah. 

 

Zelo malo setov kupujem, ki temeljijo na licenci.  So mi bolj všeč klasični seti ali približek le-teh. Nostalgija pač. 

 

 

 

Povezava do prispevka

Za večino novih setov nič več, sploh non exclusive, ki jih prodajajo danes v vsaki "trafiki".

Ko se danes set upokoji, je na aftermarket 1000x več ponudb, kot to velja za te OG sete.

Masovna, več letna produkcija, overhordanje, itd...

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka

LEGO je zakon. Moj grad smo prešvercali iz Italije, cel kažin. Sestavil sem ga 1000x po načrtu in še 1000x po domišliji. Sedaj so kocke zgoraj na kašči v vrečki in jim manjka par kosov, ki so se izgubili skozi leta, ampak moram en dan spet sestavit, da vidim kaj fali in naročit manjkajoče kocke. Nisem vedel, da se da kupit tudi stare nadometne dele izpred 30 let, ampak sem dobil eno LEGO trgovino na Dunaju in so mi vse razližili. Superca! Mali jim zamerim le, da so naredili komplet za Star Wars, ta in oni film, itd., a za Dune pa nič :( . Ah, vseeno, moj grad je zakon!

Povezava do prispevka
Navedek

Vidim krivdo tudi na starših, da otrok ne izobražujejo in si ne vzamejo časa zanje. Vse več ljudi kupi sete Lego zato, ker so lepi – sestavijo jih, dajo na polico in jih gledajo. To ni namen, za ta namen lahko kupimo kip. Otroke je treba spodbujati k ustvarjalnosti, navdušiti jih je treba za sestavljanje s kockami, ne za končni izdelek.

To je to, se povsem strinjam z modelom! Zadnjič sem bil na obisku pri kolegu z otrokom in imajo vse LEGO sete sestavljene in na policah. Meni je to ogabno. Razumem, da 50 let star folk večinoma ne more več sestavljat po navdihu, ampak da pa otroka naučiš samo sestavit in dat na polico pa je res zgrešen ves point legic

 

Ampak realno to spodbuja tudi LEGO, ker verjetno se proda več setov, če spodbujaš, da se zadevo samo sestavi in da na polico, kot če bi najprej se set sestavil, nato pa razstavil in vse kocke direkt v skupno škatlo, kot npr. v mojem otroštvu :D 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...