Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

vidm da je pršla mando čelada v štacune

si rečm nice, glih mam par praznih polic za prah nabirat bo

sam bi mi sedla zravn še ena klasik stormtrooper

ki je trenutno nimamo več (če sem vas pravilno lurkal je konec te izdaje)

grem na lego.com dam v košarico

sam kaj je storm brez waderja

pa če že mam waderja bi lah še tega pilota, vmes vidm da so še druge

na koncu sm gledal če sploh spravim 5 čelad na polico

 

tko se začne a

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Itak ja, isto sem razmišljal. Vidim mandalorian čelado, ok si še rečem da bi bil dober imeti čelado dark trooper, pol vidim da je še kup ostalih čelad.

 

Premišljujem, da če bi kupil to čelado bi sprožil verigo, kjer bi terjalo nakup še ostalih, pač zbirateljstvo, kaj ti bo ena čelada če jih je še polno ostalih. - INCOMPLETED -

 

In sem vse skupaj rajši opustil in imam nič čelad in nič skrbi, haha.

 

Predrag špas je ta lego, da bi se bavil s takim zbirateljstvom, pa še prostora za čelade nimam in bi praha lovilo po cele tone.

Imam druge sete drugih tematik, se tudi dosti zakeširal in so tudi dosti bili za gradnjo. Pa šparam in kupujem samo tisto, kar se mi zdi OK glede na količino kock in estetike ter gradnje. Sam od decembra 2021 sem kar mal ponorel z nakupi lego kock.  Lego vročica, bi temu rekel. Začne se z enim setom, potem drugim in si rečeš, ok to je to. Nič več nabav, pa pade še en, pa četrti pa nekaj manjših setov za spotoma da niso samo orjaški.

 

Dobri so tisti, ki se lahko zakeširajo in nabavijo vsega svašta. Respect

Povezava do prispevka

Vleče me da bi kupil Home Alone set. Sem bral v temi da ste nekateri to takrat nabavli, ko je prišlo vn. Kolko cajta ste rabli da ste sestavli? Huda zadeva pa še lučke nabaviš, to bi blo carsko za božič. 

 

Komaj zdaj si me začele zanimat Lego kocke, kot otroku mi niso žal tega kupovali <_< Sem z nečakinjo nekaj zlagal in je dost zabavno in zdej čekiram vse kaj se da nabavit in kaj bi mel. Sem pa naročil na lstore.si in jutri dobim:

 

Santa's visit - 10293

Passenger Airplane  - 60262

darilo je Jane Goodall Tribute - 40530

 

:w00t:

Povezava do prispevka

Ce zacnes sestavljat 1. decembra, si glih za bozic fertik, ker ma home alone 24 vreck.

zelo dober build in display piece.

Pa ful dobr je, da se odpre od spredaj, uizi dostop, tut ce je na polici, ne rabis nc obracat.

priprocam, da ga vzames k bo kak gift with purchase, pa ga pol za kakega dvajsetaka das naprej, pa te pol pride mal ceneje.

mogoce bo tut na mimovrste, pa bo v kaki akciji ugodneje.

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka
Henrik reče pred 14 minutami:

@stom1c Dark Trooper in Mandalorian boš še moral nabaviti, če že imaš toliko čelad :D  Ne moreš pustiti zbirke pomankljive, ehehe.

 

Čeprav dark trooper naj bi bil že razprodan in se pol verjetno čaka na novo tovarniško serijo novih kosov?

 

Mandalorian ze mam, dark trooper bo se pa mal pocakal, rabim rumenega ficota.

drgac pa ja, zdej ko je novo, se hitro razproda, ampak saj potem pride nazaj.

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka
stom1c reče Dne, 15. 3. 2022 at 16:21:

Skoda ko nismo v .de al pa vsaj .at, tam so res deali.

tu pa mors se kej zraven vzet, da se ti splaca s postnino.

mimovrste ga ma trenutno za 70, lahk bi se mal spustil :D

ti sam rec, se da zrihtat, ce ti ni problem cakat da se skobacam v SLO (enkrat mesecno skor ziher)

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...