Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Zato pa sem rekel, da imamo lahko 2 ligi, z različnimi nastavitvami. Nikoli se ne bojo vsi strinjali z vsem.

 

Pa tudi težko se nabere izkušnje z eno vrsto drafta, če se je nikoli ne proba.

 

Jude reče pred 2 urama:

Kakšen bo pa budget za dodajanje igralcev iz waiverjev/FA poola? 100$?

 

Ja

Povezava do prispevka
LeBron reče pred 19 minutami:

Čaki jaz nisem naredil ekipe, ker sem mislil da se je zapolnilo. Sem videl @Jurus v NBA temi, da si komentiral da sta še 2 mesti. 

 

EDIT: oziroma zdej se spomnem, sem kliknil pa piše da je polna liga.

 

En se je prijavil dvakrat. Sem odstranil eno. Tako da je še eno mesto zdaj

Povezava do prispevka

Če sm prou razumeu, se šteje samo: Field Goal Percentage (FG%), Free Throw Percentage (FT%), 3-point Shots Made (3PTM), Points Scored (PTS), Total Rebounds (REB), Assists (AST), Steals (ST), Blocked Shots (BLK), Turnovers (TO)

Torej za razliko od lani zdej ne šteje če ekipa zmaga, kok prekrškov naredi igralec, Flagrant pa technical?

 

Also, kako mamo točkovanje? A.k.a. kok pik je ker stat vreden

uredilo bitje Ignis
Povezava do prispevka

Ni točk in vse te kategorije so enako vredne. In ja, štejejo se samo te kategorije, nič drugega.

 

Seštevajo se statsi v danih kategorijah. Recimo, zaenkrat imaš week 1 schedule proti Janši. Tvoji skoki, proti njegovim. Jih imaš ti več, zmagaš ti to kategorijo. Jih ima on, zmaga on. Tako za vsako. Kdor zmaga več kategorij, dobi zmago tisti teden. 9-0 ali 5-4, ni važno.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

Pa kakšen elitizem je to zdej neki?

Oba sta bila lani člana mn3njalnik lige, oba sta bila zelo aktivna člana lige, končala na top 3 mestih če se ne motm in Ignis je v preteklosti večkrat poizkusil ustvariti mn3njalnik račun, pa zadeva ni šla skos, je pa lihk tako spremljal.

Oba sta bila prav tako pripravljena ustvariti mn3njalnik račun zato, da lahko znova aktivno sodelujeta (vrjetno tudi v temi bi sklepal)

Skratka kva the fuck se gremo tle nekega šeriferanja glede slednjega. Prosim odpri mesto še za Wajdowca in ne bodi neki freaking Gatekeeper

Povezava do prispevka

 

BlueSan reče pred 8 urami:

Pa kakšen elitizem je to zdej neki?

Oba sta bila lani člana mn3njalnik lige, oba sta bila zelo aktivna člana lige, končala na top 3 mestih če se ne motm in Ignis je v preteklosti večkrat poizkusil ustvariti mn3njalnik račun, pa zadeva ni šla skos, je pa lihk tako spremljal.

Oba sta bila prav tako pripravljena ustvariti mn3njalnik račun zato, da lahko znova aktivno sodelujeta (vrjetno tudi v temi bi sklepal)

Skratka kva the fuck se gremo tle nekega šeriferanja glede slednjega. Prosim odpri mesto še za Wajdowca in ne bodi neki freaking Gatekeeper

k da bi janša ustanovil ligo lol

 

vse določa na lastno pest, od pravil do drafta do tega kdo lahko sodeluje in kdo ne

Povezava do prispevka
sskj reče pred 3 urami:

 

k da bi janša ustanovil ligo lol

 

vse določa na lastno pest, od pravil do drafta do tega kdo lahko sodeluje in kdo ne

 

Za pravila sem pa že rekel. Nikoli se vsi ne bojo strinjali z vsem. Lahko pa tukaj vsak napiše svoje želje za vse, od drafta dalje in vidimo kaj je večina. Potem spremenim

Povezava do prispevka

mene ste dobl, zdej sm glasoval raj za snake draft ... sicer podpiram jurusa ker se mi dopade da commish sprejme določitve in je v končni fazi vsaka stvar po svoje čist isto zanimiva, sam vidim da določeni niste glih zagreti in bi lahk auction šepajoče nakonc izpadu. seth pa lebron mi devata filing da je to en tedn dva ... dva poraza pol pa fertik :D upam da se motim

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...