Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Ker inch by inch fight zadnje tri tedne, injuries, postponed games, covid-19 ampak sej prv maš občutek, kt da si v vojni haha

 

Moj spisek:

 

Wood - Injured

Hunter - Injured (pred tem top 40 Fantasy player)

Hayward - Injured

Van Vleet - Covid -19

Siakam - Covid-19

McDermont - zbit zob (vrjetno out)

Bogdan Bogadnovič - minute restrictions (lihkar s poškodbe)

 

V tednu, ko imamo max 24 tekem in jih igrajo zgoraj omenjeni v postavah brez menjav oz v menjavah z ostalimi injured.

 

Od trenutno možnih 12. tekem smo jih odigrali 9 in pol (pol ker je Mcdermontu Ben 76s zbil zob) - fun fact Ben 76s je tudi igralec mojega nasprotnika

 

Kt da bi pisu zgodbo, sploh ne vem kako je lahk 5:4 :D

 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 15 minutami:

Ker inch by inch fight zadnje tri tedne, injuries, postponed games, covid-19 ampak sej prv maš občutek, kt da si v vojni haha

 

Moj spisek:

 

Wood - Injured

Hunter - Injured (pred tem top 40 Fantasy player)

Hayward - Injured

Van Vleet - Injured

Siakam - Covid-19

McDermont - zbit zob (vrjetno out)

Bogdan Bogadnovič - minute restrictions (lihkar s poškodbe)

 

V tednu, ko imamo max 24 tekem in jih igrajo zgoraj omenjeni v postavah brez menjav oz v menjavah z ostalimi injured.

 

Od trenutno možnih 12. tekem smo jih odigrali 9 in pol (pol ker je Mcdermontu Ben 76s zbil zob) - fun fact Ben 76s je tudi igralec mojega nasprotnika

 

Kt da bi pisu zgodbo, sploh ne vem kako je lahk 5:4 :D

 

 

Tako da je Lebron sam imel toliko pik kot mojih 5 igralcev ki so ponoči precej smrdeli. :D Pa če ti bojo igralci sedeli zaradi zbitega zoba potem bo težka ja, fucking weaklings. Naj si pogleda tam Dragića, mislim da je že kar nekaj tekem v karieri odigral z zbitim zobom, nabito arkado pa še kaj. :D 

Povezava do prispevka

Wiseman je razočaral ponoči pa tudi Bey krneki, ostali čist ok, še Trez je imel 26 pik in 12 skokov :P pa napaka da sem Browna pustil na klopi (sem hotel naredit bolj rebound heavy postavo potem pa Wiseman 2 skoka :rofl:), zgleda je model res legit tako da upam da prevzame vsaj staro vlogo Leverta kot prvi scorer s klopi ko se vrne KD.

Povezava do prispevka

Jaren Jackson Jr. out a few more weeks minimum. Jaren Jackson Jr.'s status will be officially updated "later this month or early next month," according to a Grizzlies team official. Still no official update on the status of Jackson Jr., who the Grizzlies team official insisted is expected to play this season. Fantasy managers who have Jackson Jr. stashed in an IL spot might as well hang onto him, because if you've waited for this long what's a few more weeks? :rofl: :D

Povezava do prispevka

najbolš je ko je jakson v nekih intervjujih govoril da bomo presenečeni kak hit bo nazaj :D jeba. js bi lahk mel juliusa randla, uizi bil 10-0 zdle ... je pa dejstvo da se zna zgodit da bo glih za fantasy playoffe prišu jackson, forma bo sicer ubitačna pa restrikcije minut ... totaln bust letos 

Povezava do prispevka
Mutombo reče Dne, 12. 3. 2021 at 6:06:

Ne vem kdo točno ampak vem da sem ponujal Ziona za JJa pa je bla ponudba zavrnjena. 😁

 

WoreH je imel JJJ-ja :)

 

Zanj sem dal Brooka Lopeza in me niti ne moti, če ga zdaj ni, važno da bo za playoffe nazaj. Bolj me je zafukalo, da se je par dni po menjavi za dva meseca polomil Nurk in sem tako dobil luknjo na centru :)

Povezava do prispevka

Mene ne rabi bit, moje playerje pa je lahko ja. Lamelo in Porzingis več tric kot Steph pa takšne bedastoče. ;) Sicer sem imel toliko tekem več ker sem dajal not v ekipo kogarkoli ki je bil na voljo, preveč starterjev je imelo manjkajoče tekme ampak to ne more bit izgovor ker si ti imel isto situacijo. Ampak zmagal si itak zarad jebenega Nerleansa Noela. :D Toliko kot imam PF/C igralcev pa ne morejo tistih par blokad zbrat skupaj seljačine jedne. :D  Pa Simmons je toliko prišel nazaj da še mi je TOs zjebal. :ermm: Ko sem zjutraj pogledal score bi najraje telefon fuknil v steno. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...