Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

  

BlueSan reče pred 36 minutami:

Stari celo ekipo mam na UKCju

 

LeBron = out

DeAndre Hunter = out

Porzingis = out

Van Vleet = out

LaMelo = out

Hayward = out

 

Brez veze da omenjam da sta role playerja Clark in Bazely tut out a? :D

 

Skratka dej no kva the fuck je to haha

 

Tako sem jaz imel 2-3 tedne zaradi korone. Now you feel my pain :D

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

Poškodbe so dlje trajajoče kt korona počitnice. Jest bom zdej po kakem mesecu dobu nazaj Duranta pa Embiida. Beal je out zdej že kak teden in ne vem kdaj se vrne. Wall tudi.

 

V teh tednih sm bolj zgubljal kot zmagoval in prednost ki sm jo mel je izplahnela. 

 

Timing je pa kar ključen kar se PO tiče. Upam da bodo glavni akterji nazaj ko jih bom najbolj rabu.

Povezava do prispevka

Haha nisi ti meni nič rekel glede Kanterja, sem kar sam šel po njega. :) :mafija: Drugače pa je ta čas ko je manjkal Nurk bil res superb za fantasy, no saj tudi za Blazerse čeprav vemo da v obrambi sploh ne obstaja. :D Škoda edino da ne bo playoffa, ampak do predzadnjega tedna sem bil v borbi tako da sem kar zadovoljen za prvič, sploh ker vem da sem naredil kar dosti napak. No morda pa vsaj consolation ladder dobim. :) 

Povezava do prispevka

Če mi bo pustilo, bom dal tako kot smo glasovali in sem rekel da bo.

 

Trenutno kaže, da boste za prva tri mesta izenačeni WoreH, BlueSan in Ignis, trenutno stanje brez zadnjega tedna pa je

WoreH    73-48-5

BlueSan  68-56-2

Ignis        68-58-0

 

Če se stvar zaključi s trenutnih rezultatov zadnjega tedna, bo 1. Ignis, 2. BlueSan, 3. WoreH

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 25 minutami:

Če mi bo pustilo, bom dal tako kot smo glasovali in sem rekel da bo.

 

Trenutno kaže, da boste za prva tri mesta izenačeni WoreH, BlueSan in Ignis, trenutno stanje brez zadnjega tedna pa je

WoreH    73-48-5

BlueSan  68-56-2

Ignis        68-58-0

 

Če se stvar zaključi s trenutnih rezultatov zadnjega tedna, bo 1. Ignis, 2. BlueSan, 3. WoreH

Oki doki

Makes sense!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...