Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Evo uradna zmaga v ligi :)
Bi pa rad pohvalil organizacijo. Men je bil ta H2h sistem mnogo bolj zabaven kot point system. Prav tako so playoffi dost bol fun, ker da vsakemu šanso da zmaga, tut če ma slab začetek.

 

Povezava do prispevka

Čestitke Ignisu za chip. :sorcerer: In pa pohvala Jurusu za vodenje. :worship:

 

Za prvič mi je bilo kar super, sem pa hitro v prvem tednu ugotovil da itak nisem razumel sistema in sem draftal malo mimo. :D Ampak overall je bilo dobro, sem bil v igri za playoff do konca kljub slabemu začetku. ;)

Povezava do prispevka

Aja Ignis a je bil pol Russ na koncu v playoffu tvoj MVP? Se mi zdi da je kar performal zelo dobro, a pol dobim assist? :P Ampak ni mi žal da sem se ga losal, ker mi je res pil živce. Je pa mogoče lahko žal Worehu ko ni sprejel tradea za Jrue-a, sploh ker je bil trade njegova ideja. :D

Povezava do prispevka

final.png

 

Končna razvrstitev. Na koncu brez pokala ampak kaj čmo. Sam sem si kriv zaradi napake proti Ignisu :D

 

Vsekakor je bilo napeto in zabavno. Upam da lahko ponovimo naslednje leto, ko bo manj živciranja in neumnosti zaradi covida :D

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

GG

 

Men je blo tud bolj zabavno kt lani, sploh draft. VS mode je tud kul, edin kar bi spremenu je da ni dnevnega nastavljanja ekipe ker je sicer prevec dela z iskanjem igralcev in ugibanjem kdo bo igral,... Bom bolj mirno spal brez da gledam na telefon ce mi se vsi igralci igrajo. :)

 

Ampak v kakrsni koli obliki ze bo, bom tud naslednje leto spet zravn.

Povezava do prispevka
Seth reče pred 21 urami:

Aja Ignis a je bil pol Russ na koncu v playoffu tvoj MVP? Se mi zdi da je kar performal zelo dobro, a pol dobim assist? :P Ampak ni mi žal da sem se ga losal, ker mi je res pil živce. Je pa mogoče lahko žal Worehu ko ni sprejel tradea za Jrue-a, sploh ker je bil trade njegova ideja. :D

mal mi piješ živce, da nisi bluesan AE slučajno ... od zdej naprej te jemljem 50 50 kot bluesana, zajebu si siakama bluesanu, zajebu si brooka njegovmu bratu ... še vedno pa najdeš v tem nek diss za mene. men je žal zj ja. jrue je itak en najboljših igralcev v fantasyju letos bil

Povezava do prispevka

Itak da najdem diss zate ko si pa nekaj insinuiral neke nečedne posle takoj po Siakam trade-u, totalno neargumentirano, tvoj edini argument je bil da je bil Siakam v lanski sezoni mvp. Če bi pa nato malo boljše pogledal bi ugotovil da sem v Siakam trade-u gladko zmagal. Saj vem da je zdaj za nazaj lahko bit pameten, ampak lahko pa vsaj to priznaš, ker je Siakam res smrdel. Če obstaja kaka lestvica top 5 največjih razočaranj v nba fantasyu sem ziher da je na tej listi. Zajebu sem Bricka ja, ampak ponujal sem ga tukaj na odprtem trgu vsem in ni bilo praktično nič offerjev kar pove vse o tem kaj ste si vsi mislili o njem, da smrdi do neba, kar je tudi bilo res. Ti si sam omenil da daš Jrue-a zanj a ko sem sendal offer si ga potem gladko skenslal, zato sem te zdaj pač omenil. Pa skoz sem te omenjal ker si pred/med sezono daleč največ trash talkal (and I love that) ampak ni treba zdaj bit nekaj hurt, je bila zabavna sezona ampak pač si me na začetku dvignil s tistim. :) Pa tudi mi ni bil problem glasovat ZA tvoj JJJ/Delon trade z Jude-om recimo, ker če imata pač oba neke objektivne razloge za trade me ne moti tudi če se zdi sam trade malce neuravnotežen. All in all it was fun, upam da ponovimo v naslednji sezoni! 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

močno dvomim da sm kadarkoli omenju jrueja. to boš dokazoval, js mam v glavi da sm hotu westbrook trade v najinem tednu ja, ti si poslal jrue req in sm ti ga lahk sam skenslu ker jrue je predober, da bi js predlagu jrueja pol pa hinavu ... tega nimam v spominu. nism pa ti mogu nč kej ponudit zato je trejd propadu. sm pa js en top fanov westbrooka zato se mi niti ni dopadu tvoj odnos do njega. čeprav ok je znano delu vlko lukno, pri teh veteranih pač morš upoštevat da bo kasnej zakurblu. men je kul smack talk, sam tole ste propad nardil kar se mene tiče. jurus je na začetku izjavu črno na belem da nima vpogleda v naše FA bide, lagal, cheatal, zdej pa ga nekateri hvalite za "organizacijo". človek je pokliku par gumbov igral pa smo sistem ki smo ga večinsko določl. 

Povezava do prispevka

ooooooo :avadodo: zgleda nism bil prpravlen :avadodo: oprosti, hvala da si dokazu ker sm bil 100% prepričan v svoj spomin podobno kot v svojo matematiko ...

se pa spomnim kaj je blo narobe, mislim da bi me res lahko nasanku za jrueja, želel sm da odgovoriš prej na to moje vprašanje ki sem ga prav lepo artikuliral in napoveš prihodnost, pa nisi. brad beal sedaj že izjavlja da je russ njegov #1 soigralec, poletje pa bo vprašljivo če washington pride do polfinala vzhoda :) poglej moj bronast pokal, kdo bi si mislil da se lahko bron tako sveti

Povezava do prispevka

Hehe odgovoril nisem nič ker enostavno nisem mel pojma kaj bo, Wizardsi so delovali res disfunkcialno tako da če bi rekel da ga ziher ne bodo predčasno dali počivat bi se zlagal. V bistvu sem bil že šokiran ko so ga počivali na b2b tekmah, tega res nisem pričakoval v njegovem primeru. Bron is nice da, congrats. :) Sam bi bil zadovoljen z uvrstitvijo v playoff, maybe next year. ;)

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...