Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Ker je več ekip bi draft ob istih nastavitvah kot lani trajal vsaj pol ure dlje, tako da bi se znalo zavlečt par ur.

 

Čas za bidanje je isti kot lani, torej 20 sekund, ki se podaljšuje, če je last second bid.

 

Skrajšal sem pa čas nominacije na 15 sekund, da ne bomo tle do čez polnoči. Tako da razmišljajte o temu koga boste nominirali, medtem ko čakate na vrsto.

Povezava do prispevka

Jaz pa nisem niti malo. Upam na končnico. To je to. Več sreče naslednje leto :D

 

Edit: Predvsem nisem zadovoljen v primerjavi z murderous row, ki sem jo imel lani. Letos vas nisem upal zajebat s čakanjem in pobrat vse za đabe. Ste že vedeli kaj bo :)

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

Semi zadovoljen z draftom.

 

Upam na stat paddling s strani Trae Younga ki bo igral letos za all nba in dodatnih 30 al kolk mio. 

 

Drugo kar upam je da Simmonsa kmal trejdajo. Sm sicer računal da bo cenejši, sam mi je bot po nepotrebnem dvignu ceno.

 

In tretje kar mi bo odločil sezono je povratek Klaya. Lani se mi je gambling z Durantom obrestoval. Sicer sm dobu Poola ki bo več igral če bo Klay smrdel in je konc lanske sezone in to predsezono dobr igral.

 

Mam nekaj globine s čimer sm še najbolj zadovoljen.

 

Povezava do prispevka

Jaz sem kar zadovoljen z ekipo, kar verjetno pomeni da bodo za kurac. :D Dosti bo tudi odvisno od tega koliko bo Lebron počival in če bo spet poškodovan kaj vmes. Draftal sem tudi dva igralca ko zdaj niti ne vem zakaj ju imam v ekipi, ampak tisto ko vidiš uh 2$, poceni, je treba vzet. Na koncu ko sem imel roster poln pa sem videl da so na boardu ostajali itak še boljši igralci ki jih lahko dobiš za dolarček. ;)

Povezava do prispevka

Naslednje leto bom glasoval za kačo :D

 

Drugače sem pa probal schedule sestavit, parkrat še randomiziral, probal ročno, ma ker je liho število ekip v diviziji, se matematično ne izzide, da bi razpored dal vsem enako število tekem z osebami iz svoje divizije in enako število iz nasprotne.

 

Tako da lahko odstranim divizije, kliknem še enkrat na randomize (ker sedaj favorizira ekipe iz divizije) in kar kdo dobi, dobi. Naprej gre najboljših 8 nasploh.

 

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 19 urami:

Zmagovalec drafta je itak dandzo. Jamal Murray za 3$. FFS :D

Za tako majhen vlozek se je izplacalo gemblat. Jaz verjamem, da se bo vrnil se pred koncem sezone in da bom imel kaksno korist od njega. Kawhi je recimo sel za 1$, ampak zanj res ne verjamem, da bo igral letos.

 

Jaz sem se pa bal, da bom imel za en drek ekipo, ker sem vecino budgeta spičil za Hardna, PG13 in MPJ in sem mislil, da se bom lahko potegoval samo se za olupke. Ampak na koncu mi je uspelo dobiti se nekaj solidnih igračev in sem kar zadovoljen. Vesel sem za Haliburtona za 11$, ki je bil kar poceni v primerjavi z enimi drugimi igrači, ki so bili res nenormalno dragi. :D

uredilo bitje dandzo
Povezava do prispevka

Sem probal spremenit število tednov ma ni pomagalo. Rabi se sodo število ekip na divizijo za neke lepe kombinacije. Tako da divizije so out, najboljših 8 gre naprej, urnik pa je random. Z enimi se igra 1x, z enimi 2x. Kakor lani

 

Edit: Scratch that. Je trajalo ure in bom sanjal številke še do konca sezone, ma je dejansko uspelo :avadodo:

schedule.png

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
Seth reče pred 2 urama:

Vidim da si imel Barnesa na klopi, good for me. :D Upam da ne bo imel dosti takih tekem v sezoni, ker pol mi bo še bolj žal da sem dal tam 3$ za Nickeila ki bi jih lahko porabil za Barnesa. :P :D

Ej Nickeil je tut na polno hoopal učeri :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...