Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Pr men je Kanter hotu iz ekipe, k ni dost igral. Boš vidu kok bo zdej več igral pri Sethu garant 25% miniute increase 

 

 

Kar se pa tedenskih Covid casov in podobnih zadev tiče je pa tole, čisti drek, k da bi matilda s koso hodila levo desno. SSKJja je to še bolj udarl ko mene, pa moji tok gnilo splošno igrajo ta teden da nima veze.

 

Ni mi tole lihk všeč, rajš zgubljam, zmagujem ker slabo nekdo igra, ne pa zard poškodb, COVID-a itd 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Jurus če maš same moje lanske igralce kak si mislu zmagovat? D-VO Graham :avadodo::avadodo: lani ko sm še gledu nba sm gledu ful serij tekm hornetov, predn sm čist popizdu. graham rabi lebrona pa ne morjo zgubit. približn taka izjava ko da bi vsi trije ball brati moral igrat skup :D

Par izjem si nardil, butler, irving, lavin. praktično maš glass squad. te pa idi

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 46 minutami:

Jurus če maš same moje lanske igralce kak si mislu zmagovat? D-VO Graham :avadodo::avadodo: lani ko sm še gledu nba sm gledu ful serij tekm hornetov, predn sm čist popizdu. graham rabi lebrona pa ne morjo zgubit. približn taka izjava ko da bi vsi trije ball brati moral igrat skup :D

Par izjem si nardil, butler, irving, lavin. praktično maš glass squad. te pa idi

 

Glass squad? Fak, imaš še worst take-e kot ESPNovci :)

 

Bodimo realni, je čisto super ekipa, zato pa sem bil 3-0 do zdaj. Ta teden pa ni šlo zaradi drugih reči, ki so prišle vse naenkrat. Butler je bil out zaradi covid protocolov, Ayton je isto zaradi covida imel vse tekme prestavljene. Stvari, ki so popolnoma neodvisne od igralca in že s tema dvema bi bilo bistveno drugače. Potem poškodba Sextona, ki nikakor ni injury prone igralec saj ni izpustil še nobene tekme rednega dela v karieri do sedaj. Na koncu pa se še Kyrieju spomni lih ta teden se zmešat in it AWOL

 

Lahko se je delat pameten, če nisi imel covid problemov in so ti vsi igralci igrali :D

Povezava do prispevka

na koncu se je izenačl, ker predikcije so ble da boš mel 7 tekm več od mene če js ne bi posegu, js sm tanku v glavi, pol so naju pa ruble situacije da sma oba na 50% igrala, danny green pride 30 ball nardit pa vsi moji preživeli na fronti solidni. tak da od zdej naprej bojo tud total numbers v pizdi za upoštevat. prva dva tedna sm js haru na statsih overall IMHO. pa so nekot še vsi igral, razn men harden pa celtici. zej pa je rampage se men zdi. nism mel ziona eno tekmo, celticov vsaj 2, dnpje ppdje identično število ko ti, več ppdjev sm mel, ti pa true injuryjev glass squada. butler irving pa levine če bojo kak bojo letos, miami bo še en let dober pa vsi en let starejši?

Povezava do prispevka
Ignis reče pred 5 urami:

Nasledn tedn, ko gledam me kr glava boli :panika:

Vsak drug dan mi igrajo max 3 igralci, na prve dni pa 90% ekipe... če dodaš še poškodbe je praktično lost week #feelsbad

predlog za take tedne da si planiraš konc tedna fillerje če maš ta mesta. prvo morš videt kak bo, pol pa dodatke za od četrtka dalje tekme, bol ko za dneve prej. magari v pondelk zjutri zabezecaš dva ko sta nabita za flikat konc tedna da se že hypaš, pol pa bo en se že vmes 100% ubil pa nardiš še en ključn signing. neki je ziher pametno nardit, tak ko zdej kaže se ti hit zgodi da še na unih tekmah ko bi mel poln bench tekm ne nardiš polne ekipe nakonc. se ti zgodijo tud problemi s postavami da ker noče not 

je pa od squada odvisn. js bi rad mel ekipo kjer bi sam en waiver bil not, se pa bližam k temu da bom mogu en dan droppat dobrote za ta luksuz. sm na mestu kjer sam seb upam da gre en na daljši IR ker vrjamem bol v waiver play

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka
WoreH reče pred 17 urami:

predlog za take tedne da si planiraš konc tedna fillerje če maš ta mesta. prvo morš videt kak bo, pol pa dodatke za od četrtka dalje tekme, bol ko za dneve prej. magari v pondelk zjutri zabezecaš dva ko sta nabita za flikat konc tedna da se že hypaš, pol pa bo en se že vmes 100% ubil pa nardiš še en ključn signing. neki je ziher pametno nardit, tak ko zdej kaže se ti hit zgodi da še na unih tekmah ko bi mel poln bench tekm ne nardiš polne ekipe nakonc. se ti zgodijo tud problemi s postavami da ker noče not 

je pa od squada odvisn. js bi rad mel ekipo kjer bi sam en waiver bil not, se pa bližam k temu da bom mogu en dan droppat dobrote za ta luksuz. sm na mestu kjer sam seb upam da gre en na daljši IR ker vrjamem bol v waiver play

Take stvari že vem... Sej ta teden bo za večino bol bogi ker je (npr. torek sta dve tekmi) vsak drug dan dost manj tekem... sam ko tebi igra 1 igralec, nasprotniku pa 5, ti tut tisti 3 waiverji ne bodo pomagal

Povezava do prispevka

odbijem tretjino budgeta za KATa in model poškodvan tri tedne, prvi dan po povratku pa še korono faše

 

pizda nevem meni je na začetku sezone moje ekipa zgledla kr legit ampak očitno bomo pri dnu

 

zdejle je itak tok tekem postponed, da je bolj kot ne loterija vse skupi

Povezava do prispevka

Jst sm prv vesel zate sskj, nenormalno so se borili tvoji cel tedn in razturali, moji gnojili. Jst mislim, da si zaslužš in da je bil epic come back, pa še OKC - PHI tekma je bila postponed, kaj češ. Čestitke za zmago!

 

Also letos je prv zabavn tale Fantasy (dost boljš k scoring lige) Hvala vsem, da ga delate pestrega in Jurusu za organizacijo. :)

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...