Skoči na vsebino

SJW, norost ali družbena pravičnost?


Krinđa

Priporočeni prispevki

bleachedagnus reče pred 31 minutami:

za trans bi moglo bit posebej, tko kot imajo invalidi posebej

 

 

trans bi mogl bit v psihiatričnih ustanovah

zraven staršev, politikov, dohtarjev in medijskih osebnosti, ki zagovarjajo jemanje puberty blockerjev

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Matr so blesovi kle na Poop tv. Prva temnopolta astronavtka na vesolski postaji! Non stop so to ponavljal. A pol povejo da je ona že ta 4. črnka v vesolju. Aja, ker je prva na mednarodni postaji je to top novica? Naj še sporočijo, ko se bo usralala, da jo bodo razglasili za prvo temnopolto, ki se je usrala na mednarodni vesoljski postaji. Črnci so itak passe, zdaj je važno kdo bo prvi trans v vesolju.

Povezava do prispevka

https://www.irishtimes.com/culture/books/biff-chip-and-kipper-book-withdrawn-by-publisher-over-islamophobia-complaints-1.4864227

 

Hahahahaha... To so najbolj zoprne knjige, ki vsebujejo najbolj zoprno familijo in je super, da sta jih mulca prerasla. Sola jih uporablja za ucenje branja in ce bi bilo po moje bi prepovedali vse ne samo tisto, ki jo obtozujejo islamofobije. 

Povezava do prispevka
The Mothership reče pred 48 minutami:

nej se pol reče bobu bob in se umakne knjige, ker so na splošno ološ, ne pa zaradi namišljenih razlogov

Mislim, da sem se zelo nejasno izrazila. Umaknili so samo eno knjigo iz zbirke, ki je uzalila samo tiste, ki hocejo biti uzljeni. Vse ostalo pa je samo moje privosljivo smejanje, ker gre za knjige, ki so neizmerno dolgocasne in zoprne. 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...