Skoči na vsebino

Podcasti


FumeK

Priporočeni prispevki

dreknapalci reče pred 48 minutami:

Dečko najde dobre teme in jih pol  (vsaj men) na res zanimiv način zna predstavt :D 

Način predstavitve mi je sploh všečen. 

 

Ker ni samo nek pogovor v stil Rogana kjer 2 uri govori o nečem pa vmes nujno omeni DMT pa Elk hunting.

 

Je narejeno na stil avdio dokumentarca. 

Povezava do prispevka

Turned out a punk podcast https://audioboom.com/channel/turned-out-a-punk

 

damien abraham, frontman benda Fucked Up dela intervjuje z raznoraznimi panksi, ljudmi ki so včasih poslušali pank al pa samo pač z zanimivimi karakterji, ful je že epizod (čez 300, vsak teden se mi zdi da pride nova epizoda), gostje so pa res kul od vseh legend panka od 70ih dalje, do trenutnih bendov pa do raznih h'wood igralcev, skejterjev, svašta res...

(npr. model k je igral Chrisa Moltisantija v Sopranovih v svoji epizodi pove, da sta z Gandolfinijem nabijala Green day Dookie na snemanju itd. itd.) uglavnem mal poskrolajte po epizodah, ziher vam bo kak zanimiv gost

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 4 mesece kasneje...

Zdaj, ko se je končno začelo sojenje Elizabeth Holmes, ustanoviteljici in direktorici propadlega Theranosa, me je full potegnil podcast The Dropout.

Od vseh dokumentarcev in videov, ki sem si jih ogledala oziroma preposlušala na to temo, je tale serija (vsaj po mojem mnenju) daleč najbolj poglobljena in izredno kvalitetno izdelana.

Pokriva celotno zgodbo Elizabeth Holmes in Theranosa, vse do trenutno odvijajočega se sojenja. 

Trenutno je zunaj 11 delov.

 

 

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Mel sem eno obdobje, ko sem popolnoma prenehal poslušat muziko in so me po bobničih božal izključno podcasti.

 

Precej omiljenih podcastov je blo že omenjenih, na pamet mi pa padejo tudi:

 

You Are not So Smart - Amaterski psiholog David McRaney se ukvara s temami samozablod, novih konceptov in zadnje čase o spreminjanju mnenj skupaj s strokovnjaki področij na katere se epizode nanašajo

The Always Sunny Podcast - Rob Charlie in Glen gredo čez epizode od 1. sezone Sunnyja naprej. Glede na to, da so njihovi characterji v seriji hightened verzije njih, mal spominja na serijo.

Retronauts - Retro gaming podcast

Lou Reads the Internet for you - Lou bere stare threade iz forumov, reddita, 4chana,...tematike vse od fetish scen, drug scen, craigslist zgodbic, ... Na kratko človeška greznica skoz čudovite glasilke hosta podcasta.

Wolf 359 - Precej dolga Sci-fi audio drama na vesoljski postaji Wolf 359

The Film Re-roll - Skupina improvizatorjev "odšpila" dnd verzijo klasičnih filmov ala Home Alone, Alien, Jurassic Park,...

How did this get made - Paul Scheer, June Diane Raphael in Jason Mantzoukas grejo čez bolj al manj carsko katastrofalne filme

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Kastor reče Dne, 17. 5. 2020 at 14:48:

Redno poslušam planet money, a je mogoče še kaka podobna zadeva, ki poskuša razložit ekonomijo na bolj preprost način?

Vem, da je staro vprašanje, a morda komu še pride prav: Money-how

 

Slovenski prvi (verjetno edini) podcast o upravljanju denarja. Meni je zelo kul, na preprost način prestavi ne samo aktualno dogajanje, ampak tudi kako si uredit svoje osebne finance, začet z investiranjem, katera orodja/platforme/banke,... uporabljat.Z gosti pa itak predela vse teme od slovenskega/svetovnega dogajanja, borze, zlata, kripto, nepremičnine,... Skratka redno poslušam nekaj mesecev in je zelo zanimivo in vsaj malo poučno :)

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Vincent reče Dne, 17. 5. 2022 at 21:56:

Vem, da je staro vprašanje, a morda komu še pride prav: Money-how

 

Slovenski prvi (verjetno edini) podcast o upravljanju denarja. Meni je zelo kul, na preprost način prestavi ne samo aktualno dogajanje, ampak tudi kako si uredit svoje osebne finance, začet z investiranjem, katera orodja/platforme/banke,... uporabljat.Z gosti pa itak predela vse teme od slovenskega/svetovnega dogajanja, borze, zlata, kripto, nepremičnine,... Skratka redno poslušam nekaj mesecev in je zelo zanimivo in vsaj malo poučno :)

Se podpišem pod vse, edino "malce" meni register voditeljice ne gre najlepše v ušesa :whistle:

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Ce je kdo razvijalec ali pa ga zanima razvoj s kolegi snemamo https://anchor.fm/ogrodje . Imamo par hardcore programerskih tem in tudi malo bolj soft teme.

 

Na obisku smo imeli direktorja Triternion Marka Grgurovica. Izdali so igro Mordhau, ki jo najbrs poznate :klobasa:  

 

https://anchor.fm/ogrodje/episodes/MORDHAU-in-razvoj-AAA-igre-z-Markom-Grguroviem-e1pagis

uredilo bitje brodul
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Past gas (zgodovina avtomobilizma)

Beyond the Grid (F1 v zakulisju)

Defining Duke: An Xbox Podcast (self-explanatory)

Stuff you should know (random mildly interesting stvari)

The Daily (vsakodnevne hot tematike - novice s sveta)

 

Mahnjen sem na avtomobile in sem vzgojen s xbox padom v roki. V daily commute poslušam redno predvsem prve tri, če ostane še kaj časa pa ostalo. 
Uporabljam pa kar aplikacijo na telefonu google podcasts preko bluetootha v avtu. 

 

Povezava do prispevka
  • 11 mesecev kasneje...

se poslusa kdo podcaste?

 

malo sem spet poslusal stare reply all in res pogresam ta stil

ma kdo kaksno podobno stvar?

 

drugac pa poslusam taskmaster podcast pa car talk kadar ne poslusam audiobookov

nekaj casa sem se no such thing as a fish, film reroll, 99%invisible, hardcore history, ologies, stuff you should know, fake doctors real friends, wolf 359, levar burton reads ( :avadodo: ), behind the bastards pa nekaj malega lore

na siht sem mel dokaj dolg drive :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...