Skoči na vsebino

Poslat paket izven EU


dreknapalci

Priporočeni prispevki

Ima kdo kakšne aktualne izkušnje s pošiljanjem paketov recimo v Kanado?
Gledam cenik od Pošte in če sem pravilno našel, bi me stalo cca 40€ odvisno od mase, bo pa ravno nekje 2-3 kg.

image.thumb.png.8d4978b7c44957480fc3b842fedb00b5.png

 

Za vsebino, ki skupaj nanese 60€, se mi je zdelo malce dosti, pa sem rekel, da vidim še kaj poreče kakšen mednaroden igralec in za GLS mi zgleda, da poslujejo samo v Evropi, preveril pa sem še na FedExu. Tam izračun pokaže prek 120 €.

Zdaj me pa malo skrbi, da sem živel v nekem utopičnem mehurčku in si predstavljal, da poštnina po svetu vseeno ne pride toliko, glede na količine pošiljk, ki se fijakajo gor in dol po Zemlji.

 

image.thumb.png.9bab8c03b470992dd83945d974131b88.png

Povezava do prispevka
raven reče pred 10 urami:

Eurosender so smeti in lepo prosim NIKOLI ne uporabljal njihovih storitev.

Obupna izkušnja, nemogoče dogovori in potem valda GLS prevzem, ki itak nikoli ne deluje kot mora.

 

eurosender je tko sam posrednik, dejansko ne veš točno kdo bo sploh kurir dokler ne dobiš prevzemnice. je pa direkt prek gls tist posljipaket dejansko bolj ugoden od eurosenderja ponavad (sam pač gls, jst raj v paketomat fuknem kokr da čakam kurirja da pride iskat, pa še tm včas stoji 3 dni notr)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...