Skoči na vsebino

Age of Empires [skupna tema]


Bocimir

Priporočeni prispevki

Lahk potrdim, da je za uporabo kode, ki jo kupiš na kakšni key strani (jst sm na cdkeys), potreben VPN. Uporabu sm TunnelBear s povezavo na Nemčijo in je prjel. Istočasno mi je še ponudil, da vklopim autorenew in dobiš še en mesec zraven. Tko, da mam zdej od konca januarja dostop (1 mesec za 1€, 1 mesec za ca10€, 1 mesec free). 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Konec "KotD4" . Moram reči, da bo še kar nekaj časa preteklo, predn bo AOE4 na nivoju AOE2 /kar se kometitivnega igranja tiče). 

 

Spoiler

Finale se je odvijalo po pričakovanjih. Viper pokazal, zakaj je GOAT! Čeprav se je rus dobro držal in vršil pritisk  v 4 igrah, se je Viper pobrav, vrnil in zmagal kot zna samo on. Po 5 igri se je razpadel rus. Sploh je bila zadnja igra zabavna. Winchestru je Viper na začetku spizdil ovce in rhinota :avadodo:, nato ka s Khmeri drkal v glavo, ko ga je winch prišel raidati  (skakak z vilalgerji v bajtice :D ). 

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
Lunco reče Dne, 28. 10. 2021 at 19:03:

Evo, je out. Jst sm dal Microsoft account na Germany, pa spremenu regijo na Windowsih na Germany in mi je (po restartu kompa) dovolil kupt z N26 kartico trial za 1€. Sm pa kupu prej tud eno kodo, sam zgleda bo treba VPN vklopt, ker ne gre skoz. 

gamepass ne deluje na pcju v Sloveniji? mi kaže not available in your region

 

moram regijo pcja spremenit in n26 dam,

ali je treba imeti tudi vpn na DE, da lahko prek gamepass igram aoe4?

Povezava do prispevka
bendeho reče pred 1 uro:

gamepass ne deluje na pcju v Sloveniji? mi kaže not available in your region

 

moram regijo pcja spremenit in n26 dam,

ali je treba imeti tudi vpn na DE, da lahko prek gamepass igram aoe4?

da. lahk tud kupiš kodo na kakšni drugi strani (npr. cdkeys al kej). vpn rabiš samo za aktivacijo/plačilo, potem dokler maš naročnino ne rabiš več VPNja. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 10 urami:

da. lahk tud kupiš kodo na kakšni drugi strani (npr. cdkeys al kej). vpn rabiš samo za aktivacijo/plačilo, potem dokler maš naročnino ne rabiš več VPNja. 

mi je uspelo, za 1 eur imam 3 mesece :),

nastavitev regije na pcju, nastavitev regije na microsoft računu (xbox račun), vpn na to isto državo, restart, potem pa sklenitev gamepass za 1 eur z n26 kartico

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 6 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...