Skoči na vsebino

Štream iz Kina Šiške


Fuksija

Priporočeni prispevki

El Jefe reče pred 13 urami:

Potrjujem, da je Evita uletela preko zooma na koncert. Also Kukla is music for the deaf.


kukla je meni fajn zaradi celotnega paketa. je bolj audio-vizualna umetnica kot pevka. spoti in art direction so zelo fajn. pa ona kot režiserska je res top. 

Povezava do prispevka

 

So ga objavili na Youtube. 

 

Kaj pa vem, kot "glasbeniku" mi je super, da smo se adaptirali na trenutne razmere in da se glasbena dejavnost vsaj v neki obliki odvija še naprej. Iz vidika poslušalca mi je to OK, saj so mi posnetki v živo super in velikokrat raje posežem po avdio zapisu kakega koncerta kot pa po studijskem albumu, ampak iz vidika gledalca mi je pa to kar precej hard pass. Mislim, "bolje išta nego ništa", ampak na to se res nočem navadit. 

 

Privoščim vsem, ki uživate v tovrstnih zadevah, ampak meni tole res ni. Me pa zanima, kako bo celoten ta "štream" izpadel s Canyoni.

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 6 urami:


kukla je meni fajn zaradi celotnega paketa. je bolj audio-vizualna umetnica kot pevka. spoti in art direction so zelo fajn. pa ona kot režiserska je res top. 

Tu se strinjam, njen talent za režijo je neprimerno večji od glasbenega.

Povezava do prispevka
Avion reče pred 6 urami:

 

So ga objavili na Youtube. 

 

Kaj pa vem, kot "glasbeniku" mi je super, da smo se adaptirali na trenutne razmere in da se glasbena dejavnost vsaj v neki obliki odvija še naprej. Iz vidika poslušalca mi je to OK, saj so mi posnetki v živo super in velikokrat raje posežem po avdio zapisu kakega koncerta kot pa po studijskem albumu, ampak iz vidika gledalca mi je pa to kar precej hard pass. Mislim, "bolje išta nego ništa", ampak na to se res nočem navadit. 

 

Privoščim vsem, ki uživate v tovrstnih zadevah, ampak meni tole res ni. Me pa zanima, kako bo celoten ta "štream" izpadel s Canyoni.

sej je bolje išta nego ništa

pač ni žur k sam sediš za mašino, v bistvu je sam še ena karantenska spletna dejavnost

ampak ajde neki je pa podpiram da se vsaj to dogaja

pa tud čakam na Canyone, takrat bom verjetno probala dat na ta sposobne zvočnike

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...