Skoči na vsebino

Sestavljanke a.k.a puzzle


Sadako

Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 6 mesecev kasneje...

Mene čaka še desno okno tegale
17837_1_1_2048x2048.jpg?v=1479074490

 

Najbol jim zamerim da ne morjo naredit random oblik niti za 4000 koščkov. Se glih vmesna horizontala, ko nima ama nič detailov ponovi zaporedje in pol sestavljaš po občutku in od trenutne svetlobe kak bi naj blo prav :S

uredilo bitje Ronin.si
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
lynx reče Dne, 11. 12. 2020 at 20:09:

Meni je sicer oboje preveč kičasto, ampak res ne vem, kaj je z večino proizvajalcev sestavljank — prav težko je najt lepe večje primerke.

se strinjam - sploh bera v vsem dostopnem retailu je obupna. 

kake z risanimi zivalmi so al ultra blescicaste al pa zgledajo kot slike iz brosur jehovih pric.

 

v glavnem, jaz pa iscem unicefove puzzle - pa ne zato, ker ne bi nasla potrpljenja za velike, ampak zaradi nostalgije. namrec vsako leto so ble darilo za nov let nama s sestro.

zal jih unicef ne dela vec, ce ne bi z veseljem nadaljevala tradicijo.

predno grem na ebay, povprasam se tule, ce se komu valjajo doma. jih z veseljem odkupim ta neko simbolicno ceno.

 

(prilimam zvecer slike vseh, ki jih ze imam)

 

 

uredilo bitje lizz
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Nisem že nekaj časa nič zložil, me pa že nekaj časa srbijo prsti:)

 

Zadnja večja je bila tale (5.000), lepo popestri steno :D

Mi je pa pri teh zmanjkal en kos :confused: Sem potem klical dobavitelja, če se da dobit samo eno puzlo, itak da ne... So mi dali opcijo da vse skupaj pač vrnem (reklamiram) in mi dajo nove. Ni šanse da jih grem takoj sestavljat še enkrat in sem se zmenil da pridem do njih, odprem novo škatlo in si poiščem tisto ki mi manjka, oni pa potem to reklamirajo. In sem si res vzel okvirček iz 8 puzel, prišel k njim, stresel vse na mizo, rabil kakšno uro da sem našel kar sem rabil in šel :D

Puzzle - Ravensburger sestavljanka življenje pod morjem 5000 kosov |  Trgovina Eigrače.com

Imam pa tudi jaz isto težavo. Kar je pod 2.000 mi več ni zanimivo oz. je prehitro zloženo:) Kar je z več kosi mi pa motivi niso preveč všeč...

 

Pa še ena najljubša iz rane mladosti. Kar je svetlega (obrobe, žarki) se lepo sveti v temi:)

unnamed

 

 

Našel sem še spodnjo stran, pride prav za kakšne ideje. Nisem pa nikoli še naročal, vidim da Slovenije nimajo pod naštetimi kamor pošiljajo. 

https://www.puzzle-online.de/

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 7 mesecev kasneje...
  • 9 mesecev kasneje...

Mam neki puzzlov doma...

In sem šel v trgovino in kupil ravensburgerjev kolosej...

Sej ne bi bil noben problem. Ga imam namen sestavit, ampak glej ga zlomka ene pol leta nazaj sem bil istega mnenja. In sem glede na vso kompletno izbiro kupil ravno isti kolosej kot ga že imam. Tak da očitno mi je usojen. Drugega bi pa zamenjal za kak drug ravensburgerjev motiv če bi bil kdo za?

 

image.jpg

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...