Skoči na vsebino

Tema o e-mobilnosti


Priporočeni prispevki

Tisti ID3 so kar smeti v notranjosti, ce primerjaš z Golfom.:D avto je sicer na zunaj zelo všečen. Imo je ta najcenejša varianta first edition preblizu cenovno Tesli. Bom sel en dan sprobat. Me pa moti to, da je neka trasa določena in pa nekdo gre zraven. Ampak ajde. Se bo že potrpelo.

Povezava do prispevka

Ce koga zanima, Hyundai Slovenija mora do konec leta prodati se 150 elektricnih vozil, da dosezejo kvoto za "EKO koleke".

 

Ioniqa polno opremljenega (usnje, ogrevani/prezracevani sedezi, LED luci, vsa varnostna oprema in asistencni sistemi itd.) se dobi ze za 32k €. Ce dodas se EKO subvencijo, 26k €.

 

Ce ubodes se EKO Kredit, das 20% pologa je obrok menda okoli 260€/84 mesecev. 

Povezava do prispevka
TurboMan reče Dne, 12. 7. 2020 at 20:40:

Vozil sem od vodokotlica teslo 3

 

Nisem si mislil da dejansko tok zalima, dobesedno zavrtel se mi je in potem so mi sle solze

 

Js sm sla tud kot sopotnik en krog s teslo. Res te neclovesko prilima na zic :D

 

Bom pa zdej za podjetje nabavla se elektricni citi go, pa da vidmo. Na testni voznji sm se peljala z upom in je cist hud.

Povezava do prispevka

Jst sem pa v Aleji počekiral ID3 pa sem čist hladen kar se tega avta tiče. A ni to neka nova revolucija in da bo to wow in da se bo to zdej kupval?

Sem resno razmišljal o njem za foro, pa če bo res prostornost passata v razredu golfa, pa poln gadgetov pa elektrika... sem si mislu jaaaaaaa.

Pol pa to žalost pogledam. Tak poceni izvedba, materiali poceni, ni nekih detajlov, dolgcajt. Šajtrga. Avto je res cheap. Tak ko tesle ko se usedeš v njih... pol na konc te pa do nafte zabije še cena. 45k eur? Malo morgen.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...