Skoči na vsebino

Tema o e-mobilnosti


Priporočeni prispevki

Vodokotlič reče pred 3 minutami:

Prej ali slej bo tudi mestni in cenejši prišel.

 

Drugače CRO je tudi dobila dodatno pocenitev Tesel.

Zame je že Model 3 in Y, ki ni long range mestni :D 

 

Isto Megane electric in vsi ostali. Dragi mestni avti.

 

A niso vsi dobili dodatne pocenitve v EU?

Povezava do prispevka
Skynetz reče Dne, 5. 3. 2023 at 21:55:

1400€ za gume? Damn

Zanimivo, se spomnim da ko sem bil na AMZS centru varne vožnje na tečaju, in jih je nekdo vprašal kolko gum bo skurilo tam na testu zaviranja so nam rekli, da manj kot pri vožnji 200km na avtocesti, kjer je poraba največja.

 

Also, jaz sem imel en komplet zimskih/letnih gum za 140k km, s tem, da imam zimske še vedno in bodo dobre pomoje še za eno ali pa dve sezoni.

@Vodokotlič ma gume nafilane 6 barov :) Zato jih AC nč ne požira :D

Povezava do prispevka

če bi ga vodil po tleh, bi mu ga verjetno kolesarji, pešci, whatever... sčasoma zjebali.

s tisto deko sicer mal preveč komplicira imo, sam če mora itak kabel vsak dan izklopiti in povleči not, niti nima veze. pa tesla ma pregovorno slabo kvaliteto barve.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka
bainit reče Dne, 22. 3. 2023 at 23:57:

https://www.thedrive.com/news/lots-of-crashed-evs-with-minor-battery-damage-are-being-totaled

me zanima kaj se zgodi, če je poškodovan tisti single casting

kaj drugega ni za pričakovati. Veselje bo takrat ko bo EVjev zadosti in bo treba nekako plačati davek na gorivo, ki je namenjen za ceste, oz v našem primeru za slovenske železnice 

Povezava do prispevka
doz reče pred 1 uro:

kaj drugega ni za pričakovati. Veselje bo takrat ko bo EVjev zadosti in bo treba nekako plačati davek na gorivo, ki je namenjen za ceste, oz v našem primeru za slovenske železnice 

pa saj vsako leto ko podaljšaš zavarovanje poveš število kilometrov... bodo že našli način in "prispevek za ceste/železnice" vezali na količino uporabe

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...