Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2020]


Priporočeni prispevki

Men je Snowrunner sicer carski - sam fuck no, ne morem tega igrat, men je to preprosto pretežko. For fuck sake no, v tutorial vožnji do prvega kombija sem zagazil v blato in se 10 minut spravljal ven. Potem sem prvo misijo delal dobesedno eno uro, ko moraš od drvarnice do mosta zvozit debla - spet zafural v neko blato, vse okoli pa samo grmičevje, da se nisem uspel zakajlat za drevo in potegnit ven :D. Ko mi je to uspelo, pa prevoz na drugi konec mape, cesta valda zaprta in poplavljena. Si rečem fuck it in naberem gas in sam probam prit čez. Valda neuspešno in zdaj sem s kombijem v poplavljeni cesti haha.

 

Saj drgač mi je carska igrica, gladko Dark Souls igric s tovornjaki, sam to je meni pretežko :D 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 4 minutami:

Men je Snowrunner sicer carski - sam fuck no, ne morem tega igrat, men je to preprosto pretežko. For fuck sake no, v tutorial vožnji do prvega kombija sem zagazil v blato in se 10 minut spravljal ven. Potem sem prvo misijo delal dobesedno eno uro, ko moraš od drvarnice do mosta zvozit debla - spet zafural v neko blato, vse okoli pa samo grmičevje, da se nisem uspel zakajlat za drevo in potegnit ven :D. Ko mi je to uspelo, pa prevoz na drugi konec mape, cesta valda zaprta in poplavljena. Si rečem fuck it in naberem gas in sam probam prit čez. Valda neuspešno in zdaj sem s kombijem v poplavljeni cesti haha.

 

Saj drgač mi je carska igrica, gladko Dark Souls igric s tovornjaki, sam to je meni pretežko :D 

Če ti uspe prid do prve garaže si zmagal špil. Tam dobiš dost OP kamion s katerim potem itak delaš skoraj vse misije. Malo moraš pregledati ceste in teren preden zapelješ skozi. Sploh ceste, kjer hitro ugotoviš, da se ti splača peljat po "bankinah"(niso mehke in se ne udre).  Pa prva ameriška mapa je izi (tudi blato ni nevem nek težko). Kasneje sem potem skočil v Rusijo(zadnje območje v osnovnem špilu) no tisto je old skul spintires blato. :lol:

Povezava do prispevka

Switch:

- Witcher 3: vec ko 100 ur, malo se mi ze ne da vec, mogoce bo kaksen teden dva pavze

- Burnout Paradise Remastered: hja, kaj pa vem. Mogoce mal prevec primerjam z bolano trojko. Kul igracka za mal vmes

- Mario Galaxy (3d all stars): spomini na bolj simpl case, mam ene 75 zvezdic ampak grem valda na 120

- Ring Fit Adventure: mam ze od prve korone. Rabim neki k so nam skenslal ekipne sporte, brez tega bi ze zakrknil gotov

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 11 minutami:

Bloodborne. Nredil drugi Chalice Dungeon. Tokrat je bil zadnji boss res carski. Pthumerian Descendant. Ful manj opcij za attack window.

 

Zdaj v bistvu nimam pojma kam nadaljevat. Premal pomirjeval imam za nightmare frenzy območja. D:

a nightmare frontier si zaključu?

 

drugače pa hint:

Spoiler

tam kjer si ubil the one reborn-a nadaljuješ naprej in te teleportira na novo lokacijo
drugače če ne moreš kupiti sedative, pojdi nazaj v odeon chapel in na desno bi mogla bit odprta vrata kjer prideš v workshop.. tam malo raziskuj - maš dve poti gor in dol :D
če si pa že bil tam, so se pa verjetno na vrhu ti odprla vrata v novo areo -> ko jo zaključiš boš lahko kupil sedatives v hunter dreamu
pa če si rešu starko in jo imaš v odeon chapel jo lahko pošiljaš na "queste" in ti bo prinesla sedative nazaj 

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Imam 77 insighta. XD

Kako ga pa porabim? Sem mislu, da več ko maš insighta, več stvari se ti odpira v svetu.

ne, z insightom samo več stvari vidiš :D

aja pa itak da maš pol problem s frenzy :D

višji kot je insight nižji je resistance na frenzy (prej se ti stacka)

 

pa če maš probleme s frenzy ni slaba ideja da si daš gor armor ki ma najvišji frenzy res stat

 


drugače pa lahko insight porabiš v shopu v hunter dreamu

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka

v hubu -Hunter's dream-u (kjer se lvelupaš) je gor pri vratih kjer je Gherham še en vodnjak,.. kjer si lahko za insight kupiš robe razne fire papirčke, vsaj en armor,.. nekaj redkih dropov  za Chalice dungeone ,.. etc,.. Insighta vbistvu ne rabiš(ker ti škoduje z frenzyjem 100%) ,.. razen za foro da pač vidiš ene stvari v mestu malce drugače ( vidiš pajka na katedrali ki je sicer nevided,.. pa ene par sovražnikov ima še kak dodaten flashy napad in bolj svetleče orožje,..

Vsekakor pa začni DLC ,.. da ne boš preveč op

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Mau igram Path of Exile... Pa mi izgled ni baš najlepši. Diablo 3 nebi igral, ker je meh. Občasno pa še escape from tarkov igram, samo mi je tako stresen, da se ga bolj izogibam :wacko:
Sicer pa mi je res carski Death Stranding... Samo me drka access violation error (C0000005h) in je igra praktično neigrabilna :(

 

Mau razmišljam o Mudrunner ali pa Snowrunner (kateri je boljši?)

 

Skratka iščem neki za xbox controler in kavč :D (Ne nimam ps4 ali ps5)

Povezava do prispevka

More Bloodborne, oz Cheeseborne.

 

Sem se opogumil in se šel nazaj v Nightmare frontier soočit s frenzy klobučarji. V bistvu sem, tko kot vedno, ful preveč paničaril prvič, ko sem tam umrl. Mislu sem, da bom s frenzyjem afflicted ves čas, v bistvu pa sta me v to stanje spravljala sam una dva meduza/klobuk enemija. Pol 20 metrov naprej pa je bil boss fight lol. Overthinking under duress - my BB experience in a nutshell. :D

 

No Amygdala je valjda padla v prvo. Tej bossi počasi ratujejo mal Bloodboring tbh XD

 

Zdaj mam še eno lokacijo za raziskat, kjer mi šopa frenzy (Mergo's Loft) in par vrat ne vem kako odpret (Workshop in ena vrata na dnu stopnic kjer je un bel orjak s kuglo na ketni). Aja, pa unseen village laser območje moram mal prečesat, ker sem nazadnje sam šibal mimo kot kura. :D

 

Aja, odprl sem DLC območje (sem moral googlat, res krneki zaporedje opravil - FROMSOFTWARE :avadodo::rofl: )

Prvi sovražnik, hunter z extendable whip blade, me je ubil. :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...