Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2020]


Priporočeni prispevki

KE RIT reče Dne, 5. 12. 2020 at 3:13:

BB saga gre dalje. Sedaj sem se lotil Hunter's Nightmare (DLC) in zdaj so končno boji spet mal bolj zanimivi, ker so hunterji res carski nasprotniki.

Končno spet tudi proper mini boss, komunistična baba jaga iz krvave jame, mi je res delala probleme, sam pol sem vidu, da se zatakne na izhodu lol. Valjda je padu sir po faci.

Tko sem v prvo počistil vso okolico, ki vodi do dveh mrg s sekirami (en strelja bombe), ki sta pred Ludwigovo jamo (oh sweet sweet konju jadan). Tam sta me tipa nabila, prvič sem dropnu 100k keša, drugič sta me zataknila za random skalo in me spet natamanila. Brez finančnega pritiska sem jih seveda v treje premagal lol.

 

No in pol se je začelo. Ludwig. Oh kako težaven je ta boj za neučakan folk ala ke_kit. Prva faza je zajebana ko svinja, ker so okna za invincibility evading res majhna, druzga kot dihat tipu za ovratnik (oz. pustit njemu, da diha tebi v faco) pa itak ne moreš, ker od daleč ne dosežeš. Sam sem v ene 10. poskusu naštudiral mal pattern in pol so charged heavy spini (:wub:) začeli pokat zelo konsistentno.

Druga faza (al tretja sej ne vem), ko dobi sabljo, pa mi je bila precej lažja, sam sem na koncu bil neučakan greedy fuck z zelo malo viali v pederuši in me je valjda nabil, ko je imel le še za par udarcev energije. Zdaj ga retryjam že eno uro, ker me vsakič one shota s charganjem. Tole je prvi boss v igri, ki je tak kot sem si predstavljal, da morajo biti vsi bossi v BB. Moram rečt, da mi kar sede reality check, ker je končno bojevanje spet zafukano kot na začetku.

 

Sem si vzel mal pavze, k mi je ravno tv javu, da bi bilo dobro refreshat sliko lol. Še malo pa bo padu, konju jadan. :D

Ludwig je dober, a najboljše šele pride. Vsaj zame je bilo tako. "Marija", da pride. Pa kot vedno, bodi pozoren, da česa ne zgresis.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 18 minutami:

Ludwig je dober, a najboljše šele pride. Vsaj zame je bilo tako. "Marija", da pride. Pa kot vedno, bodi pozoren, da česa ne zgresis.

Mario in Orphan of Kos sem že odlomu. Maria mi je bila kr zajebana, ampak sem porabil manj časa zanjo, kot za Ludwiga. Ampak to samo zato, ker sem ga prve 20 krat delal z obrabljenim orožjem lol XD

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

@bigboss82Ma v base game sem absolutno over-levelan. Na začetku, pred Gascoigneom, sem se preveč nabildal in pol so mi bli vsi boss fighti precej easy.

Pri DLCju pa švicam na polno. :D

 

To so moji trenutni statsi (preden sem štartal DLC sem bil sub 100). Sem pa še vedno Laurenceova mala kuzlica. :D

Eoj4aGxXYAA2Zgx.thumb.jpg.b29635ccb82ca326c3750d18800464bc.jpg

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 4 minutami:

Kje za vraga si pa grindal do te mere pred Gascoignejem? :D 

Ma do te mere nisem, ostalo je prišlo potem naknadno. Na začetku sem ene 5-10 levelov več nabil s ponavljanjem območja in farmanjem vialov na mobih. Basically ves central Yarhnham sem pucal, med Cleric Beast mostom in unim delom spodaj kjer so mobi okoli grmade.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Hahaha, ne me jebat. Sem zdaj šel spet probat tepst Laurenca in je padel v prvo. Prej zadnje faze, ko se plazi po tleh, sploh še nisem videl. Ampak vseeno mi ga je uspelo sesut. Zgleda sem bil včeraj (danes ponoči lol) res že preveč izčrpan od Marie in Orphana.

 

A je sploh še kaj za delat v DLCju? Manjka mi še nek hidden trophy in trofeja za vsa Old Hunters orožja, tko da bom moral spet malo prečesat celo območje. A je še kje kak skrit boss? :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Hahaha, ne me jebat. Sem zdaj šel spet probat tepst Laurenca in je padel v prvo. Prej zadnje faze, ko se plazi po tleh, sploh še nisem videl. Ampak vseeno mi ga je uspelo sesut. Zgleda sem bil včeraj (danes ponoči lol) res že preveč izčrpan od Marie in Orphana.

 

A je sploh še kaj za delat v DLCju? Manjka mi še nek hidden trophy in trofeja za vsa Old Hunters orožja, tko da bom moral spet malo prečesat celo območje. A je še kje kak skrit boss? :D

 

Idi Chalice nardit run do Princske, sicer pa NG+. Pa seveda zadnji boss od storyja, ki je odvisen od tega, kar si delal med storyjem.

 

Vedi da Chalice Dungeon nima veze z NG cickli, tako da četudi greš v NG+ bo isto težek oz. je identičen. Predstavljaj si ga kot ločen modus, sicer pa kar dobiš notri ti ostane. Tam so najboljši kamni, resda so tisti iz DLCja skoraj enako dobri, ampak tam so še malo boljši.

 

Povezava do prispevka

Ma gre se za to na kak način crkneš. Če vidiš, da se nekaj da naredit, ampak samo še nisi dovolj dober in moraš naštudirat zadevo, pol je samo vprašanje časa. In to te žene dalje.

Pri Bloodborneu sem prav opažal kako napredujem z vsakim izmikom, ali napako. Je res svojevrsten užitek.

Ful mi je čudno, da pri Sekiru nisem imel tega občutka. Verjetno, ker mi je BB v vseh pogledih boljša igra.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

BB se da cheesat, ampak se ga da tudi naštudirat. Če se ne greš cheese, pol je pri ful bossih samo stvar v tem, da ne paničariš in opazuješ kdaj zamahnejo in koliko časa se kateri udarec chargea. Moje smrti so vedno bile zaradi tega, ker sem dashal prezgodaj in se zaletel direkt v udarec (kar imo še poveča damage). Če pa dashaš SKOZI udarec, ti pa nihče ne more nič, tudi če si mu direkt pod nosom. In zame res ni lepše stvari od tega, da izvedeš perfektne 3-4 dashe, ki se ne umaknejo udarcem, ampak gredo skozi njih. In pol se ti odpre okno, za sweet charged heavy attack. Čista milina.

Imo je najbolj frustrirajoče, ko ti bossi ne dovolijo čisto nobene napake. V smislu, da če zajebeš prvič tajming, kar je valjda možno, ker se šele učiš (iz razdalje pa so move seti po navadi drugačni, kakor če si mu direkt v faci), in te nek udarec direkt ubije. Tipični one shot. Pri BB je kul, ker si lahko malo nabildaš lik in pol te take napake ne stanejo življenja direkt v prvo. Tako se lahko dlje časa učiš pri bossu, namesto, da se moraš stalno vračat mimo mobov. Mene je to čisto sfukalo pri Sekiru.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 urama:

Imo je najbolj frustrirajoče, ko ti bossi ne dovolijo čisto nobene napake. V smislu, da če zajebeš prvič tajming, kar je valjda možno, ker se šele učiš (iz razdalje pa so move seti po navadi drugačni, kakor če si mu direkt v faci), in te nek udarec direkt ubije. Tipični one shot. Pri BB je kul, ker si lahko malo nabildaš lik in pol te take napake ne stanejo življenja direkt v prvo. Tako se lahko dlje časa učiš pri bossu, namesto, da se moraš stalno vračat mimo mobov. Mene je to čisto sfukalo pri Sekiru.

 

pri Sekiru so skoraj vsi bonfireji tik pred main bossi. nobenih mobov

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 50 minutami:

 

pri Sekiru so skoraj vsi bonfireji tik pred main bossi. nobenih mobov

V tem pogledu je Sekiro najboljši ja, najboljši je tudi gameplay. Najbolj razumljiva mi je tudi zgodba, čeprav so mi vse FROM zgodbe hardcore LSD varijanta in niso zame... Vse ostalo ima pa Bloodbrone najboljše, art design, music, vzdušje, level design... Meni tudi bosse.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 urami:

Če greš zdaj nazaj na sekiro bi ti bil precej lažji, ali bi še vedno bil gnil ko drek?

 

Ker bloodborne je bil meni super glede težavnosti, tudi DS serija mi je perfektna, Sekirota se pa še vedno kaz izogibam ravno zaradi brutalne težavnosti.

 

Dej ti najprej SPROBAJ že ta hudičev špil že enkrat :D Ni tako brutalno težak, vsaj na začetku no... Pol ko pa rata si pa že itak hooked in je prepozno :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 9 urami:

@bigboss82Ma v base game sem absolutno over-levelan. Na začetku, pred Gascoigneom, sem se preveč nabildal in pol so mi bli vsi boss fighti precej easy.

Pri DLCju pa švicam na polno. :D

 

To so moji trenutni statsi (preden sem štartal DLC sem bil sub 100). Sem pa še vedno Laurenceova mala kuzlica. :D

Eoj4aGxXYAA2Zgx.thumb.jpg.b29635ccb82ca326c3750d18800464bc.jpg

Drugace sam 32 vitalitya respect

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Astro Playroom 😍😍 

 

Svaka jim cast za to demo igrco res.. plus da je stoey kratek ampak ql.. pol imaa se time trialse, ki jih lahko nabijas se pa se

 

Skoraj sem si zjebal prst na mountain trials da bom prehitel @Slinch sam ne vspe mi double hoover da se jebes.. ce mi vspe to ql, drugace bi slo pod 39 sam od slincha 36 al kolko ima.. brez double hooverja nisans.. svaka cast ne

 

Pa tudi drugi mode so ql, mogoce se bolj ki ta mountain trials je prevec pocheesan

 

Pizda pra me tako ni bolel odkar sem igral tennis, tekken in pes s kolegi hehe v glavnem poleti ko se cepimo na meetu se ve kaj se bo igralo 🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

God of War 1.0 - holy shit sem že kar malo pozabil kako insane dober špil je to. Sam fak je pa res zoprno da se ne da preprečit na nek enostaven način, da se igra nebi samodejno posodabljala. V opcijah sicer je neka nastavitev na to temo, ampak očitno ne deluje za PS4 igre. Najbolj zihr varianta je da sklopiš konzolo iz interneta...

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...