Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2020]


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 8 minutami:

Kolekcija nima Prey DLC dodatka:cry:

 

Kolekcija ima samo Disnonored 2 vanilla, Prey vanilla in ilustracijo retail zbiratelja, ki si ga v temni viktorjanski ulici surovo s silo jemljeta dva zamorca. 

 

- Dishonored 1 GOTY edition je samo kot download

- Dishonored Death of a Stranger je samo kot download

- Prey DLCja ni

 

Čamir si ziher da si tako zelo želiš grobe ljubezni?

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 17 minutami:

 

Kolekcija ima samo Disnonored 2 vanilla, Prey vanilla in ilustracijo retail zbiratelja, ki si ga v temni viktorjanski ulici surovo s silo jemljeta dva zamorca. 

 

- Dishonored 1 GOTY edition je samo kot download

- Dishonored Death of a Stranger je samo kot download

- Prey DLCja ni

 

Čamir si ziher da si tako zelo želiš grobe ljubezni?

 

Uf ne, to je pa res prehuda zame, skip in tnx

Povezava do prispevka

par art of rally sličic, vizualno mi je špila res huda

 

aor1.thumb.jpg.f31f5de6ddd1abff7b705b85e0545e10.jpg

 

aor2.thumb.jpg.3f1e8ae39b115112a69bc6c632313ebb.jpg

 

aor3.thumb.jpg.91aab2e978d70809361907ac6159aeb6.jpg

 

 

 

Sem se pa spravil spet igrat na ps4 sesalc RDR2, ne morem verjet kakšno grafiko meče iz sebe tist kup plastike in žalosti. Mi pa na hard mori zvok konzole, loading time tak, da lahko vmes mirno skuhaš kosilo pa obvezno jahanje od točke A do točke B brez omembe vrednega dogodka. Sam zarad ventilacije in loading timeov me mika, da bi ga stisnil še za PC.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Spider-Man Miles Morales

je bilo treba odpocit oci in glavo od most anticipated game of the decade. sprva sem bil mal zarjavel, zdej pa glajdam high as a kite po Manhattnu, ki zgleda re-al-is-tic as fuck na PS5. popcorn, kot si ga samo zelis. ce je soditi po DeS in MM, se nam obetajo res hudi cajti konzolnega gaminga. 

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 4 urami:

HollowKnight...kolko mi je hud spil pa ta misterioznost in raziskovanje...me pa doloceni modeli sprevljajo ob zivce in bi na trenutke fukno piloteka v tv....se ni zdi da povasi dobivas skile pa tiste charme... sem pa rukno 2 boseka...pa prisel v fog city.

 

Sovica reče pred 3 urami:

carski špil ja, jz sm mislu da bom ful bl oboleval k folk neki govori 2d dark souls ampak mi je bil res carski špil k je dobr vlekel naprej

 

Js ga igram ze drugic in v drugo je ful lazje vse ker pac ves kako poteka, mehanike fajtov itd.. pomaga tudi da spilam na novem laptopu in je vse bolj dinamicno in jasno :) ce sem se prvic matral 60 ur za celoten spil imam sedaj v 25ih spucano bolj kot ne vse, sem na 106%, pantheonov pa verjetno ne bom sel delat, da ulovim 112, ker nimam casa in volje, mogoce se pa celo spravim, bom videl

Res 10/10 ne vem ker spil me je tko not potegnu kot HK, tako da komi cakam Silksong

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

tLoUII sem odbrenkal... mi je zaenkrat kar najboljše iz zadnje generacije konzol.
Slika lahko vsebuje: ena oseba ali več, ljudje sedijo in znotraj

 

Zagnal Witcherja... ne vem, če bom tole odigral do konca, še dobro da je free v gamepassu. Neki mi ne potegnejo te kao srednjeveške + fantazijske igračke, raje gledam filme ali berem knjige na to temo. Dam  pa šanso zaradi vsega hypa na mn3.

Povezava do prispevka

Sekiro - nisem si mislil da bom rabil kar nekaj časa da se bom spet nazaj privadil na ta brutalno drugačen combat kot je v Demon Souls. Prve par ur sem bil ko prestrašena kura, potem ko sem po prvih treh minišefih zalaufal so pa v prvo padli praktično vsi šefi doslej -> sem tik pred prvim srečanjem s fotrom. 60fps je za takele igre res čist nekaj drugega ko 30 al pa 40-45.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 15 minutami:

Zagnal Witcherja... ne vem, če bom tole odigral do konca, še dobro da je free v gamepassu. Neki mi ne potegnejo te kao srednjeveške + fantazijske igračke, raje gledam filme ali berem knjige na to temo. Dam  pa šanso zaradi vsega hypa na mn3.

Witcher po mojem mnenju postane GOTY šele po tutorial coni. Ko prideš na "pravo" mapo, bo real deal. Tako da ne se ukvarjat preveč s to uvodno naselbino

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Ja prva cona je za tiste ki se prvič srečajo z Witcherjem res precej meh. Pa imo se ti splača preložit prvo preigranje do takrat ko pride PS5/XS verzija. To bo čist nekaj druzga igrat na 60fps imo. Dej rajš zalufaj Bloodborne in pregrizi čez prvi del igre in boš videl da se splača ;)

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 minutami:

Sekiro - nisem si mislil da bom rabil kar nekaj časa da se bom spet nazaj privadil na ta brutalno drugačen combat kot je v Demon Souls. Prve par ur sem bil ko prestrašena kura, potem ko sem po prvih treh minišefih zalaufal so pa v prvo padli praktično vsi šefi doslej -> sem tik pred prvim srečanjem s fotrom. 60fps je za takele igre res čist nekaj drugega ko 30 al pa 40-45.

 

 

jaz sem ga sprobal kmalu po prejemu PS5 (skozihod cez bosse- carski patch) cist druga pesem, pure   joy.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

Ja prva cona je za tiste ki se prvič srečajo z Witcherjem res precej meh. Pa imo se ti splača preložit prvo preigranje do takrat ko pride PS5/XS verzija. To bo čist nekaj druzga igrat na 60fps imo. Dej rajš zalufaj Bloodborne in pregrizi čez prvi del igre in boš videl da se splača ;)

Ma sej igram na najboljši konzoli za Witcherja X1X, Bloodborne se še šparam, sem že prišel do prvega bosa, sam me pač ubija ponavljanje  imam na lagerju drgač tud demons souls... pa trilogy, pa nioh... tako, da za trpljenje ni panike ;)
Zdaj po tLoU mi paše neki bolj na easy... zakaj še ni nobenga fliperja za PS5! :ranting:

Povezava do prispevka

Evo sem končal na Aljaski vsaj glavne misije stranski je še kar nekaj. Sedaj sem se preselil na Kola Penisula, Russia(DLC mapa). Mater je to ena vukojebina ampak huda z nekimi sovjetskimi bunkerji. Okoliši z base igre so vrtec proti temu. Tu  je asfalta komaj za vzorec vse ostalo je blato in zameti. Pogosto se ceste sploh ne vidi. Najboljše od vsega pa je trenutek, ko se pelješ, vidiš zamet se zapelješ vanj, zaslišiš pokanje ledu in naslednji trenutek ugotoviš, da si do kabine v zmrzjeni reki. Udre se ti lahko tudi na večjih vodotoki, sam pač tam prepoznaš podlago.

Slika je še iz začetka odkrivanja mape, ko "obiskuješ stolpe" in sproti še opraviš kakšno "15 minutno furo".:rofl::lol: (grafika je dejansko lepša kot je tud na sliki)

SnowRunner_Screenshot_2020_12.13_-_11_19_52_89.png

uredilo bitje fric
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 3 urami:

 

Zagnal Witcherja... ne vem, če bom tole odigral do konca, še dobro da je free v gamepassu. Neki mi ne potegnejo te kao srednjeveške + fantazijske igračke, raje gledam filme ali berem knjige na to temo. Dam  pa šanso zaradi vsega hypa na mn3.

js tut prvič ko sem se ga spravo igrat, nisem končal.
čez kake dve leti sem se znova spravo in v šusu končal, super izkušnja

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 urami:

Ja prva cona je za tiste ki se prvič srečajo z Witcherjem res precej meh. Pa imo se ti splača preložit prvo preigranje do takrat ko pride PS5/XS verzija. To bo čist nekaj druzga igrat na 60fps imo. Dej rajš zalufaj Bloodborne in pregrizi čez prvi del igre in boš videl da se splača ;)

 

witcher ima že zdej 60 fps mode, samo ni 4k. imo je vredno tud v 1080 igrat, ker 30fps je pain.

 

anyway, tudi jaz igram witcherja. 

 

me skoz spominja na najstniška leta ko sem poletja preživel v:

 

croatia_istria_novigrad_005.jpg

Povezava do prispevka

Ne me jebat lol. Sem ubil Iosefko, ko me je napadla v kliniki in zdej baje ne morem več dobit njenga umbilical cord... ;___;

Nič, bom v tem runu nabral vsa orožja, počistu chalice dungeone in naredu "peaceful ending". Pol pa grem en speedrun za umbilical cords in true final boss al neki.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 urami:

Ne me jebat lol. Sem ubil Iosefko, ko me je napadla v kliniki in zdej baje ne morem več dobit njenga umbilical cord... ;___;

Nič, bom v tem runu nabral vsa orožja, počistu chalice dungeone in naredu "peaceful ending". Pol pa grem en speedrun za umbilical cords in true final boss al neki.

Spoiler

V igri so 4 umbilical cordi, za ekstra konec jih rabiš 3

Tku da če nisi kje drugje zafrknu maš še zmeri opcijo da dobiš "true" konec 

 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 2 urama:

Witcher 3 rabi nekaj časa da se odpre ker je pač rpg. Prvih par ur je dokaj dolgočasnih če te sam setting ne zanima in ne poznaš zgodbe.

Ma ja sej ni to problem, pač tema je mal tko tko za moj okus, evo zdejs em uno kuro ugonobil in pa Jefro končno ujel... sej igra kr neki dostavlja, edino ne vem a je to namerno al so to bugi al pa jaz ne znam, ko npr. na konju ne more čez most!? wtf 
Poleg, da si mal zamorim večere, sem pa še Demons souls začel igrat, na PS3 sem takrat  nekoč že prišel nekje do polovice... :blink:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...