Skoči na vsebino

NFL Fantasy Football


Jude

Priporočeni prispevki

Ko sm vidu rezultat in pol še pike punterjev nism mogu vrjet :lol:, sam je realno zmagal zato, ker je dal Hurtsa namest Breesa v postavo, ker se še spomnim ko sm v torek al kdaj gledal in sm videl Breesa notr in sm si mislu da mam šanse :D

 

Drugače bi se sam še zahvalu @Jude, ker mi je dal par nasvetov med rednim delom pa tut da me je spomnu na Draft, ker sm takrat čist pozabil kdaj je :lol:

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 58 minutami:

Čestitke @assault7 za zmago v letošnjem Fantasyju!

 

Po mojem mnenju več ko zasluženo, sploh v PO si dokazu, da si odličen GM.. že tekom celotne sezone si super prilagajal ekipo in pobiral odlične waiver picke. V PO pa sploh. Čeprav na koncu ti je pa zmagu prinesu punter s 6 pikami :P  :D 

 

Čestitke tud vsem ostalim udeležencem, še posebi @Pr4iseK3K za drugo mesto v krstni sezoni! Dobra, napeta, izenačena in razburljiva sezona je bila. Precej poškodb glavnih playerjev in precej bustov sploh med top20 picki. Upam, da nam naslednje leto uspe naprej nadaljevat tradicijo. Včasih kar težko verjamem, da že tok let igramo fantasy na mnenjalniku :D 

 

 

 

Thanks! Letos sem res želel zmagat, ker takšnega drafta pomoje ne bom več imel. Chubb, Gurley (3/4 sezone), Adams, Brown, Weller in Robinson so vsi TOP12 po točkah na svojih pozicijah in vsi razen Wellerja so bili letos poškodovani. QBja pa tako ne znam draftat, mislim, da v vseh letih igranja z vami nisem draftal solidnega QBja v kasnejših rundah. Drugi punter, ki sem ga gledaj je bil Martin, dosegel je 1 točko in v tem primeru bi bil 110-110 :D

 

Shoutout vsem udeležencem, letos je bila kar izenačena sezona. In pa hvala Robinsonu, res pravi gem v 13. ali 14. rundi brez katerega zagotovo ne bi zmagal. Sem postal en mal jags fan :D

Povezava do prispevka

Carska sezona je bila, Assault zasluženo. Najboljši draft oz. igralci, ki jih je draftal so se strgal s ketne v playoff fantasy tekmah, te pa največ štejejo. 

 

Praise Kek pa je že v prvi sezoni dal v vitrino srebrno trofejo. 

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka

👍 Čestitke assault! Sem mislil da je kdo drug prevzel tvoj team ker nisi bil nič kaj aktiven na forumu. Pa tudi trade offerjev, ki sem jih bil skoz vajen, ni bilo nič s tvoje strani. 😁 Mogoče pa je to key, trust in the drafting process. 😊 Vidim da imaš šanso za rare double crown, ampak bo treba kar pik nadoknadit v zadnjem tednu. 

Povezava do prispevka
Pr4iseK3K reče pred 21 urami:

Drugače bi se sam še zahvalu @Jude, ker mi je dal par nasvetov med rednim delom pa tut da me je spomnu na Draft, ker sm takrat čist pozabil kdaj je :lol:

 

meni je @Jude pred leti naredil tak tridesetvrstični tutorial, da bi lahko še isto noč doktoriral iz fantasyja.

 

Jude. :worship: itak ti dolgujem še gajbo...:D

Povezava do prispevka

Hvala, hvala!

 

Seth reče Dne, 30. 12. 2020 at 0:53:

👍 Čestitke assault! Sem mislil da je kdo drug prevzel tvoj team ker nisi bil nič kaj aktiven na forumu. Pa tudi trade offerjev, ki sem jih bil skoz vajen, ni bilo nič s tvoje strani. 😁 Mogoče pa je to key, trust in the drafting process. 😊 Vidim da imaš šanso za rare double crown, ampak bo treba kar pik nadoknadit v zadnjem tednu. 

 

Za neaktivnost na forumu lahko kriviš Patse, zdej vidim, kako je biti navijač "navade" ekipe :D Starterji so performal, depth sem potrebovl za poškodbe, tako da neki resni trejdi niso bili možni.

 

Naaah dynasty krono bo kar lepo Jude dobil. Že drugo leto zapored super redni del in potem chokanje v POih. Bom preimenoval ekipo v Tottenham2 :D

Povezava do prispevka
  • 7 mesecev kasneje...

Ja, prosim, da potrdite vsi, ki boste sodelovali. Predvsem tisti, ki v offseasonu niste pogosto prisotni/aktivni tukaj. Če kdo slučajno ne bo igral, tudi naj čimprej pove, da lahko iščemo zamenjavo. 

 

Kolikor sem gledal je eden od naših turških kolegov (ekipa Ideal Hills) pred časom zapustil PL ligo. Če bi rad še vseeno igral, prosim Jude-a (če se ne motim, je tvoj znanec) naj mi še enkrat pošlje njegov mail na ZS, da mu pošljem invajt. Ostali smo vsi joinani in bi tudi morali prejeti obvestilo na mail, da sta bili obe ligi reaktivirani (če ESPN sistem še dela :D). Če kdo slučajno ni dobil in rabi link do lig, naj pove.

 

Prav tako zbiram predloge glede morebitnih sprememb pri pravilih, točkovanju ipd. Mislim, da bomo letos odstranili punterje, ker so z njimi itak sami problemi. :D Kaj pravite na 2 QB sistem ligo? Po mojem bi znalo biti zanimivo, ampak 12-članska liga je verjetno malo prevelika za to, ker ni dovolj kvalitetnih QB. 

Povezava do prispevka

Fuck me sezona je že spet blizu, vsako leto rečem da se bom bolje pripravil na draft, potem pa uro pred draftom googlam o sleeperjih, rookiejih itd. :D 

 

Sem IN za obe ligi. Tudi jaz bi bil za to da odstranimo punterje, sicer sem dosti časa ta spot uporabljal kot nek holding spot za kakšne igralce in špekuliral z injured igralci, večino časa sicer pojebal samega sebe ampak it was still fun. :D 2QB liga bi bla za probat. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 51 minutami:

Ja, prosim, da potrdite vsi, ki boste sodelovali. Predvsem tisti, ki v offseasonu niste pogosto prisotni/aktivni tukaj. Če kdo slučajno ne bo igral, tudi naj čimprej pove, da lahko iščemo zamenjavo. 

 

Kolikor sem gledal je eden od naših turških kolegov (ekipa Ideal Hills) pred časom zapustil PL ligo. Če bi rad še vseeno igral, prosim Jude-a (če se ne motim, je tvoj znanec) naj mi še enkrat pošlje njegov mail na ZS, da mu pošljem invajt. Ostali smo vsi joinani in bi tudi morali prejeti obvestilo na mail, da sta bili obe ligi reaktivirani (če ESPN sistem še dela :D). Če kdo slučajno ni dobil in rabi link do lig, naj pove.

 

Prav tako zbiram predloge glede morebitnih sprememb pri pravilih, točkovanju ipd. Mislim, da bomo letos odstranili punterje, ker so z njimi itak sami problemi. :D Kaj pravite na 2 QB sistem ligo? Po mojem bi znalo biti zanimivo, ampak 12-članska liga je verjetno malo prevelika za to, ker ni dovolj kvalitetnih QB. 

Super, da si aktiviral, jaz sem IN.

 

Od turških kolegov bo zagotovo zraven Cem (Scuderia Merigold), Ideal Hillis je pa zaradi pomanjkanja časa zapustil ligo - ima pa Cem zamenjavo za njega, če se lahko pridruži.

 

- se strinjam za punterje out

- namesto 2QB jaz predlagam tretji WR spot

Povezava do prispevka
Seth reče pred 39 minutami:

Fuck me sezona je že spet blizu, vsako leto rečem da se bom bolje pripravil na draft, potem pa uro pred draftom googlam o sleeperjih, rookiejih itd. :D 

 

Sem IN za obe ligi. Tudi jaz bi bil za to da odstranimo punterje, sicer sem dosti časa ta spot uporabljal kot nek holding spot za kakšne igralce in špekuliral z injured igralci, večino časa sicer pojebal samega sebe ampak it was still fun. :D 2QB liga bi bla za probat. 

Jaz sem naslednji teden na dopustu in bom na polno poslušal fantasy football podcaste :D

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 14 urami:

meni tudi. bi pa, ce se da po 20.00

 

Jap, razmišljal sem, da bi bil Dinasty draft ob 20h in PL ob 21h, tako kot lani.

 

Od jutri do nekje sobote popoldne me ni, tako da ko se vrnem uradno potrdim datume draftov ter ostale zadeve.

 

V tem času upam, da se boste še ostali sodelujoči javili in potrdili udeležbo. 

 

@Lord Baltimore @Uros @Saints 

 

 

In za dinasty spet ne pozabit nastavit 21 keeperjev. 

 

Lahko pred draftom dodajate igralce iz FA (veterane), samo rookieje pustite na miru.  :) 

 

 

Pa pravila glede zamenjav/rezerv igralcev zaradi Covida, ki jih je @Lord Baltimore spisal lani so še naprej v veljavi, čeprav letos po mojem ne bo takšnih problemov.

 

 

 

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...