Skoči na vsebino

NFL Fantasy Football


Jude

Priporočeni prispevki

Evo me nazaj. :)  Drafta sta nastavljena.

 

DINASTY: torek, 7.9. ob 20h

 

PL: torek, 7.9 ob 21h

 

 

Punterje sem skenslal, 2 QB sistem ni dobil zadostne podpore, tako da ostajamo pri enem.  

 

Turški kolega kot zamenjava je joinal ligi, upam, da se bo še Saints kaj javil oz. prišel na draft, ampak itak vemo, da je resen, drugače mu pa z autopickom večinoma gre boljše. :D 

 

Kar se schedula tiče, je zdaj 14 tekem regular season, potem pa trije krogi playoffa, tako da v week 18, ko nekatere ekipe že počivajo starterje ne igramo. 

 

Na hitro sem dobil idejo, da bi predlagal 11 tekem rednega dela sezone (vsak z vsakim igra enkrat) in potem trije krogi playoffa, kjer se vsak krog igra dva tedna. A po pregledu razporeda sem to misel opustil, mislim, da se boste tudi ostali strinjali. Prvič bi playoff začeli že novembra (natančneje za Thanksgiving), kar se mi zdi prehitro, še večji problem so pa bye weeki. Npr. v 13. in 14. tednu vsakič počivajo po 4 ekipe in kdorkoli bi imel igralce teh ekip bi bil lahko zelo oslabljen v playoffu. Eno je, da si brez glavnih igralcev v regular season (čeprav v ključni fazi), s čimer moramo pač planirati, drugo pa je, da bi npr. kakšen Rodgers (GB ima bye v week 13) manjkal v playoffu. Tako se mi zdi bolj fair, da se playoff začne v week 15, ko bo spet vseh 32 ekip igralo. 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Sem kar sam nastavil keeperje za Team Quessoy, ker ni kaj veliko za izbirat. 

 

Izven rosterja sem pustil Andy Isabela (WR5 Zone), Larry Fitz (zaenkrat kaže, da se bo upokojil), John Brown (FA) ter Cam Newton (FA). Tukaj sem bil malo v dilemi med njim in Haskinsom, ki je trenutno na rosterju pri Pittu, pa sem se odločil za slednjega, ker bi mogoče letos celo lahko kaj igral, če bo Big Ben poškodovan. Itak sta pa oba bila 3rd string QBja na rosterju za Bradyjem (ki bo starter večino tekem) in Darnoldom in ne bosta kaj preveč fantasy relevantna. Eno prosto QB mesto sem pustil za rookieja. Nisem še gledal, kakšne rankinge ima ESPN, ampak verjetno bo s 1. pickom draftan TL.

 

Res upam, da bosta Blue San ali Quessoy managirala ekipo, drugače se lahko kdo drug javi, ker je škoda, če je v ligi s samo 8 ekipami ena brez aktivnega managerja. Sami starterji niso slabi. QB Brady, Darnold (pričakujem, da bo imel dobro sezono, zdaj ko ima končno več orožij v napadu kot jih je imel v vseh letih pri Jetsih) in Lawrence?. Na RB sta Taylor (ki bi lahko bil top 5 fantasy RB) in Jacobs (+ Henderson, ki bo dobil šanso pri Ramsih po poškodbi Akersa, čeprav so pripeljali še Michela ima dobre projekcije; ter Bell, ko bo podpisal za kakšno ekipo - verjetno po week 1, ko veteran contracti niso več garantirani - bi tudi še lahko imel solidno sezono), WR A.J. Brown in Ruggs (brez kakšne velike globine za njima - Shepard bo verjetno WR3 pri Giantsih, Kirk WR3/4 pri Cardsih, Djax, v kolikor bo zdrav pa tudi "izgubljen" na depth chartu Ramsov; zato pa z odličnim classom rookie WRjev, ki bi lahko takoj performali), TE Goedert+Hooper tudi ni slabo. Ni pa ravno neke širine, ampak z dobrim draftom ter udejstvovanjem v FA (pobiranje breakout igralcev) in kakšnim trejdom se da tudi to hitro spremeniti tekom sezone.  

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Da bom transparenten. :) 

 

Načeloma sem zadnjič rekel, da lahko pred Dinasty draftom dropate/dodajate (ne rookie) igralce.

 

Zdaj sem mislil narediti spremembo na položaju kickerja. Ker so mi lansko sezono trije igralci končali na IR (in sem predhodno samo nastavil keeperje - tako da gredo neizbrani igralci avtomatsko v bazen FA igralcev na voljo za draft - ter jih nisem dropal) bi moral dropati tri igralce, preden bi lahko naredil to spremembo. Malo mi je bilo sumljivo pa sem za začetek dropal samo Joshuo Kelleya, ki je šel na waiverje, tako da ne bo na voljo za draft (Podobno velja za Jeffa Wilsona in Ke'Shawna Vaughna, ki ju je dropal Shadow). Ko sem to videl, nisem več delal drugih sprememb. Saj verjetno noben od teh igralcev ne bo preveč fantasy relevanten oz. ne bi bil draftan v teh štirih rundah, ki jih imamo, a zdelo se mi je prav povedati, če bi jih kdo slučajno iskal med draftom. Bodo pa na voljo po draftu skupaj z ostalimi nedraftanimi igralci, če bi jih kdo želel. 

 

Drugače pa vidim, da smo že vsi nastavili keeperje. Pridni. :) 

 

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Samo Dinasty. Prej smo imeli draft, autopick ti je skoraj same RB draftal. Najee je itak top, Carter bi lahko postal RB1 pri Jetsih, Singleton je RB2 pri Billsih, potem si pa še Reagorja dobil. 

 

Drugače pa kar zadovoljen s svojim draftom, čeprav sem (naivno) upal, da mi boste pustili Pittsa. :D. No, saj Freiermuth ima tudi potencial, da se razvije v TE1, ampak bo rabil kakšno leto. Sermon bi tudi lahko hitro postal RB1 pri SF, pa Amon-Ra bo dobil dovolj žog glede na to, da Lionsi nimajo ravno dobrega WR core-a. Itak je pa trenutno moj WR9, tako da ima tudi on čas za razvijanje. :) Pa Steelers DST sem vzel, čeprav jih v bistvu ne rabim, ker že imam BAL in SF, ampak zakaj ne bi imel tri potencialne top 10 obrambe, če lahko. :D QBja nisem vzel, ker mi noben iz letošnjega classa ni preveč všeč, pa itak so RW, Baker in Burrow dovolj, sem pa malo presenečen, da je Trevor tako dolgo ostal.

 

V PL imam pa 8. pozicijo, ni slabo, čeprav bi bilo boljše 5.-7.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...