Skoči na vsebino

NFL Fantasy Football


Jude

Priporočeni prispevki

Jude reče Dne, 7. 9. 2020 at 11:06:

Jaz imam še enega igralca (tudi 2 če bo potrebno), ki je velik poznavalec NFL in bi lahko prevzel Viperjevo premier league ekipo. Je pa iz Turčije in bi oz. bo komuniciral v angleščini. 

 

Vprašaj, če bi kateri od teh turških kolegov še dinasty ekipo od Quessoya prevzel.

 

Kot sem že prejšnji teden napisal, trenutno sam nastavljam postavo, bi pa bilo dobro, če bi kdo prevzel, da dodaja igralce in trejda.

 

 

Povezava do prispevka

Na srečo imam kar dober RB depth v dinasty, ampak se bo sigurno poznalo.  No, tokrat mi je Wilson prinesel comeback. Ko sem včeraj po koncu prvih tekem nazadnje gledal rezultate sem bil nekje 40 pik zadaj in sem že mislil, da bom gladko izgubil.

 

V PL sem pa brez CMC gotof, ker imam same rookie RBje, ki najbrž ne bodo veliko prispevali. 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Commishi.. GB-ATL je danes ob 03:00 in ni šans, da čakam na listo aktivnih igralcev. Zaenkrat imam Adamsa (WR) notri, a ne vem, če bo aktiven. A mi lahko jutri zamenja eden od vas Adamsa (če bo nekativen) za MVSa (WR)? Lista aktivnih igralcev je tako znana uro prej in bi sam naredil to menjavo, če bi bila tekma ob normalnem času. Upam, da razumete mojo prošnjo :D

Povezava do prispevka
assault7 reče pred 30 minutami:

Commishi.. GB-ATL je danes ob 03:00 in ni šans, da čakam na listo aktivnih igralcev. Zaenkrat imam Adamsa (WR) notri, a ne vem, če bo aktiven. A mi lahko jutri zamenja eden od vas Adamsa (če bo nekativen) za MVSa (WR)? Lista aktivnih igralcev je tako znana uro prej in bi sam naredil to menjavo, če bi bila tekma ob normalnem času. Upam, da razumete mojo prošnjo :D


Razumem tvojo prosnjo, ampak se mi zdi, da bi sprozila nevaren precedens v okviru katerega bi bila potem to legitimna prosnja tud za vse ostale podobne situacije.
Imamo vsak teden 3 tekme v tem terminu (TNF, SNF in MNF) in to je zelo siroko polje za podobne prosnje. Kar se mene tice lahko to naredimo, ampak verjetno se je ze vsak

GM enkrat znasel v tem precepu koga dat noter v nocni tekmi. In bi za taksen nacin postopanja v prihodnosti potreboval privoljenje vseh GMov, kr pa je letos mal tezje - sploh glede na casovni okvir in dejstvo da nismo vsi na forumu. Plus to, da se tvoj nasprotnik (ne vem niti proti komu igras ta teden in kako ti kaze) v primeru poraza ne bi strinjal s tem manevrom, sploh ce bi zarad tega izgubil matchup. :) 

 

Po mojem mnenju bi bil predlog sprejemljiv v primeru, da bi slo za tekmo, ki je bila prestavljena v poznejsi termin (recimo kot NE - KC) oziroma za kaksen objektiven razlog. V omenjenem primeru pa gre za normalen MNF, zamaknjen za cca 20 minut. 
 

 @ronaldinho kaksno je tvoje mnenje? 

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 1 uro:


Razumem tvojo prosnjo, ampak se mi zdi, da bi sprozila nevaren precedens v okviru katerega bi bila potem to legitimna prosnja tud za vse ostale podobne situacije.
Imamo vsak teden 3 tekme v tem terminu (TNF, SNF in MNF) in to je zelo siroko polje za podobne prosnje. Kar se mene tice lahko to naredimo, ampak verjetno se je ze vsak

GM enkrat znasel v tem precepu koga dat noter v nocni tekmi. In bi za taksen nacin postopanja v prihodnosti potreboval privoljenje vseh GMov, kr pa je letos mal tezje - sploh glede na casovni okvir in dejstvo da nismo vsi na forumu. Plus to, da se tvoj nasprotnik (ne vem niti proti komu igras ta teden in kako ti kaze) v primeru poraza ne bi strinjal s tem manevrom, sploh ce bi zarad tega izgubil matchup. :) 

 

Po mojem mnenju bi bil predlog sprejemljiv v primeru, da bi slo za tekmo, ki je bila prestavljena v poznejsi termin (recimo kot NE - KC) oziroma za kaksen objektiven razlog. V omenjenem primeru pa gre za normalen MNF, zamaknjen za cca 20 minut. 
 

 @ronaldinho kaksno je tvoje mnenje? 

 

 

Se strinjam.

 

Drugače je Adams sam tvitnil, da ne bo igral, čeprav je potem zgleda izbrisal. Tudi sam dvomim, da ga bodo Packersi riskirali, ker imajo bye naslednji teden. 

 

 

Povezava do prispevka

Rotoworld.com:

Davante Adams (hamstring) said he won't play Monday against the Falcons. 

 

Adams, who was in pads at Friday's practice, was questionable coming into Week 4. The wideout struck a somber tone on social media Monday morning. "Sorry fans and friends I wont be on the field tonight," Adams said in a Twitter post. "I’ve done everything I need to do and proved I'm ready but I guess I don’t know my body as well as others." Without Adams and Alan Lazard (core muscle), Marquez Valdes-Scantling becomes the most sensible fantasy beneficiary, along with tight end Robert Tonyan. Malik Taylor could be a desperation option for fantasy players in deep leagues. 

 

RELATED: Marquez Valdes-Scantling, Malik Taylor, Robert Tonyan

SOURCE: Davante Adams on Twitter

Oct 5, 2020, 9:45 AM ET

 

Tudi če bo igral bo najbrž decoy z 0 catchi. 

 

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka

Patsi imajo enega okuženega danes, tekma proti Broncosom je bila tako in tako že prestavljena na ponedeljek. Sedaj je v nevarnosti, da odpade. 

 

Včeraj sem poslušal fantasy footballers podcast in so povedali, da imajo urejeno tako, da če imaš na starter spotu enega igralca iz covid prestavljene tekme, lahko napoveš/designiraš eno rezervo, ki igra v varni tekmi (ta tekma je ponavadi odigrana prej/na nedeljo). V kolikor covid prestavljena tekma odpade, ti commissioner naknadno umesti napovedanega igralca iz rezerve v starter spot. Se strinjate, da bi šli na tak način ali mora vsak sam presoditi koga bo dal v postavo/ne bo tvegal s ponedeljkovimi covid tekmami. 

 

Moj primer:

RB2 spot starter: Melvin Gordon (igra proti Patsom, tekma je že prestavljena na ponedeljek, danes Patsi z novim pozitivnim) 

Designated menjava za Gordona: D'Earnest Johnson (igra danes ob 7.00, v kolikor Gordonova tekma odpade, vnaprej napovem, da mi commish naknadno vstavi tega igralca in Gordona premakne na bench spot)

 

Je to izvedljivo? 

Povezava do prispevka
Jude reče pred 28 minutami:

Patsi imajo enega okuženega danes, tekma proti Broncosom je bila tako in tako že prestavljena na ponedeljek. Sedaj je v nevarnosti, da odpade. 

 

Včeraj sem poslušal fantasy footballers podcast in so povedali, da imajo urejeno tako, da če imaš na starter spotu enega igralca iz covid prestavljene tekme, lahko napoveš/designiraš eno rezervo, ki igra v varni tekmi (ta tekma je ponavadi odigrana prej/na nedeljo). V kolikor covid prestavljena tekma odpade, ti commissioner naknadno umesti napovedanega igralca iz rezerve v starter spot. Se strinjate, da bi šli na tak način ali mora vsak sam presoditi koga bo dal v postavo/ne bo tvegal s ponedeljkovimi covid tekmami. 

 

Moj primer:

RB2 spot starter: Melvin Gordon (igra proti Patsom, tekma je že prestavljena na ponedeljek, danes Patsi z novim pozitivnim) 

Designated menjava za Gordona: D'Earnest Johnson (igra danes ob 7.00, v kolikor Gordonova tekma odpade, vnaprej napovem, da mi commish naknadno vstavi tega igralca in Gordona premakne na bench spot)

 

Je to izvedljivo? 

 

Se strinjam. To je precej smiselno. Bom dal na message board, pa poslal prek mailov obvestilo. Edino treba se je zmenit, če velja že od tega tedna dalje. Čeprav mislim, da v tem primeru ne rabimo soglasja vseh GMov. Ostali? 

Povezava do prispevka
Napisal sem v amerikanščini, da bodo tud Erdogani razumel. Za vse, ki ste na forumu: vaš spisek željenih zamenjav lahko pošljete tudi preko ZSjev ali pa v to temi. Ampak rok je vedno do takrat ko željena zamenjava začenja s tekmo! Zaradi transparentnosti bova tudi midva z Ronniejem bova vse najine menjave objavila v tej temi. Obenem bo pa tudi peer review, se pravi, da vsak od vas lahko spremlja ostale. :) 
 
New rule regarding roster moves in case of COVID affected games: 

Because COVID is causing uncertainty amongst NFL teams and affecting the schedule, we are implementing a new rule regarding fantasy football roster moves.
Some aspects for this years' season could not and were not foreseen.

In case YOUR teams has a roster spot filled with a player participating in COVID affected game, you can DESIGNATE a player from the bench to be put in spot of your STARTER in case the game is not played in that week. If you have MULTIPLE players participating in Covid affected game, then you can designate the same number of players from your BENCH.

IMPORTAINT:
The list of your STARTERS - DESIGNATED PLAYERS must be sent to one of the commisioners prior to the start of early games (1pm EST)

Example:

RB2 spot starter: Melvin Gordon (plays against NE Patriots in a game rescheduled because of COVID to Monday. Meanwhile, Patriots have another new COVID positive case amongst their roster. Therefore, the game could be rescheduled again for later date.

Designated substitutions for Melvin Gordon if the game is not to be played: D'Earnest Johnson (is playing tonight at 7pm EST. If Melvin Gordon does not play, the commisioner will make the substitution at the end of Week 5)
uredilo bitje Lord Baltimore
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...