Skoči na vsebino

NFL Fantasy Football


Jude

Priporočeni prispevki

Obeta se mi zmaga v PL proti Saintsu, če ne bo danes kakega presenečenja in bo Penny nabil veliko več pik od Jeudy-ja. Rad bi se zahvalil obrambi Vikesov, da so ustavili Rodgersa. :D Murray izboljšal statistiko z dvema garbage time TD, kar je super. :D Pa Davante in Hunt tudi dobro, ostali pa vsi povprečno oz. slabo. 

 

V dinasty pa tudi zmaga za začetek, čeprav mi še danes Wilson igra in sem tudi pozabil pred TNF dati iz postave Vana Jeffersona, ki ni igral. CMC in predvsem Barkley sta dobro začela, res upam, da bosta letos ostala zdrava. 

 

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 mesca kasneje...

Opa celo se mi je ratalo plasirat v polfinale premier lige. Hvala Aaronu Jonesu. :ododava:  V dynastyu je bilo prvi teden dobro klanje, samo pika razlike. Ampak sedaj se je Hurts poškodoval in verjetno ne bo igral, moj drugi QB Lamar je tudi zelo vprašljiv, jao moj tretji QB pa je Wentz ki je itak backup zdaj. :wacko: Bo treba nekaj naumit w waiverji. :nicjasno:

Povezava do prispevka

Težko ga bom premagal, ker mam obupno slabe matchupe all across the board, verjetno najslabše v celotni sezoni: 

Burrow proti Bills D

Henry proti Cowboys D

Josh Jacobs proti SF D 

Mike Evans proti Carolina D

Chris Olave proti Philly D 

Miles Sanders proti NOLA D 

 

Medtem ko ima Erdogan res hude matchupe:

Fields prot Detroitu

Saquon Barkley proti Indyju

Tony Pollard proti Titansem 

.... 

 

:/ 

Povezava do prispevka
  • 6 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...