Gatsu Objavljeno 30. julij 2025 Share Objavljeno 30. julij 2025 ke_kit reče pred 10 minutami: Sem že sfalil quest v prvi vasi (Courtyard keya ne dobim). A to je zato, ker sem v 3. coni pristal na to, da grem v gozd z belim starcem? Mogoče včasih res ni dobro kopirati čisto vsega, kar požegna Miyazaki. Tist quest na srečo nima veze s konci. Mislim da si samo ob en armor set če me spomin ne vara. 1 Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 30. julij 2025 Share Objavljeno 30. julij 2025 Also, Gatsu ma prav, knockback je brutalen v tej igri. To bi mogli dodat nek roll ven al nekaj. Ce je enemy sred kombota, si mrtev Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 30. julij 2025 Share Objavljeno 30. julij 2025 Vučko3 reče pred 50 minutami: Also, Gatsu ma prav, knockback je brutalen v tej igri. To bi mogli dodat nek roll ven al nekaj. Ce je enemy sred kombota, si mrtev Velikokrat se splača ostati na tleh in upati, da bo delal horizontalne napade. Sam ja, zelo nekonsistentna taktika. Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 30. julij 2025 Share Objavljeno 30. julij 2025 (urejano) Spet kul parry fight. Ming General. Spoiler Legenda mi je dal twin blades z blockom/deflectom. Kak raztur pa se s tem dela lol. V navezi z life leech talismani, benedictioni in lifesteal temperjem tole orožje dobesedno brejka igro lol. Tudi če te kdo zadane, itak 80% udarcev clasha, zraven pa še piješ lajf nasprotnikom. Faking terminator. 31. julij 2025 uredilo bitje ke_kit Navedek Povezava do prispevka
Konec igre Objavljeno 30. julij 2025 Share Objavljeno 30. julij 2025 Glede na to, da še nisem igral nobenega izmed Wukong, Wuchang in Berserk. Katerega se najbolj priporoča? Sem v kampu DkS 1 best souls, Lies of Pi best soulslike Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 31. julij 2025 Avtor Share Objavljeno 31. julij 2025 Konec igre reče pred 6 urami: Glede na to, da še nisem igral nobenega izmed Wukong, Wuchang in Berserk. Katerega se najbolj priporoča? Sem v kampu DkS 1 best souls, Lies of Pi best soulslike Če hočeš odkrivanje sveta, občutek nemoči in počasen nadzor kot DkS1 - Last Hero of Nostalgaia. Res dobra indie igračka za vse k jim fali DkS1. Če hočeš večinoma ne preveč zajebane bosse, spektakel in nekaj grinda - Wukong. Najmanj soulslike špil od vseh, niti soulse ne izgubiš ko umreš. Če hočeš večinoma zajebane bosse (po mojem mnenju) in dokaj linearne stopnje - Khazan. Je z grindom malo bolj prijazen, greš fajtat bossa pa dobiš nekaj soulsov tudi ko umreš. Za Wuchang pa nimam mnenja. Uglavnem Khazan in Wukong sta samosvoji igrici igrački, sej mislim da Khazan ima svoj demo ki ga lahko nadaljuješ ko kupiš igro, tako da priporočam. 1 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 (urejano) Konec igre reče pred 9 urami: Glede na to, da še nisem igral nobenega izmed Wukong, Wuchang in Berserk. Katerega se najbolj priporoča? Sem v kampu DkS 1 best souls, Lies of Pi best soulslike Wuchang je zihr daleč najbolj podobna DkS1 (razvejan povezan open world, z metodičnim fromsoft combatom, ki pa je bolj janky od ostalih iz seznama), Khazan je najbolj Lies of P like (precej bedne linearne stopnje, bolj od teh v LoP, z res tight combatom in bossi). Wukong je nekje vmes. Je pa verjetno najboljši kompromis med dobrim combatom in zanimivim labirintastim traversalom. 31. julij 2025 uredilo bitje ke_kit Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 31. julij 2025 Avtor Share Objavljeno 31. julij 2025 pri Wukongu je bedno to, da tam skok nima lih neke veljave izven boja mogoče ene dve škatle lah najdeš samo z skokom (skok + heavy attack), to je pa to Navedek Povezava do prispevka
Galko Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 Wukong - najbolj big budget AAA naslov od teh, nora prezentacija in art, ogromen špil, ful dobre sobe (sploh od 3. sveta dalje), obsceno število bossov (+90), ampak po combatu in celotnem game dizajnu ful bolj God of War 2018 igrica kot karkoli Souls. Najbolj casual popcorn naslov od naštetih, ma še vedno vrhunski špil Khazan - najbolj hardcore soulslike ever made, eden najtežjih špilov zadnjih dveh generacij, bolan combat in bossi, ampak ekstremno slabe sobe, vanilla mobile game art in neposrečena izbira barvne palete. Samo za ekstremne soulslike fane, ki so prešpilali že vse ostalo Wuchan - še nisem špilal, iskreno niti nisem nameraval, sem bil kar malo vesel da so špil reviewerji ocenili kot zelo mid - ker je letos še toliko druge dobre robe za preigrat... ampak zdaj pa vseeno počakam na končno mnenje Smetane. Aja pa to, kar nekateri folk kle opisuje kot minus (ful malo bonefirejev, po ura igranja brez checkpointa), je meni dejansko plus, haha. Ne vem. Jem počakal da forumaši obrnejo in povejo, kam rangirajo špil glede na ostale soulslike. 2 Navedek Povezava do prispevka
Kočevc Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 Glede barvne palete pri Khazanu bi omenil, da je tam tam z Bloodbournom, sam da z boljso grafiko. Design stopenj je res bolj linearen, ampak meni je pasal v to igro, boljs kokr da bi bil pune razvejan svet. Kljub temu pa niso stopnje samo horizontalne, ampak je en kp vertikalnosti + odklepanja bliznjic, da ne rabis polovico stopnje za nazaj prelaufat, ce si kaj pozabil. Argument “izredno slabih sob” je iz riti povlecen Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 (urejano) Kočevc reče pred 6 minutami: Glede barvne palete pri Khazanu bi omenil, da je tam tam z Bloodbournom, sam da z boljso grafiko Plz. Khazan ima random filter čez, čist seljačko. To je pa Miyazaki, ki zaradi brutalnih lore implikacij spreminja vijolično v malo drugačno vijolično. Leonardo Da Vinci of our times. 31. julij 2025 uredilo bitje Buzzkill 2 Navedek Povezava do prispevka
kemik Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 Galko reče pred 11 minutami: (ful malo bonefirejev, po ura igranja brez checkpointa), je meni dejansko plus, haha. Ne vem. To se meni sliši OG Demons pa Dark souls 1. Sicer je že tok vode preteklo da se ne spomnem kok časa sem rabil od enega bonefierja do drugega, ampak glede na to kakšni noobi smo bli takrat se mi je zdelo kot da res traja ene 45 minut in da vmes ščijem kri na vsakem mobu. Pogrešam ta feeling pri From špilih, kjer imam filing da je easy, easy, easy, pol pa en aggro over9000 boss ki te pofuka. 2 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 Tbh najboljši sistem ima LotF. Default bonfireji so postavljeni kr narazen, lahko pa sam postaviš svoje z omejenimi consumabli. Pred boss sobo pa mora bit bonfire vsakič, direkt pred vhodom. Bližje je bonfire, bolj fun bossa lahko narediš. 3 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 kemik reče pred 19 minutami: To se meni sliši OG Demons pa Dark souls 1. Sicer je že tok vode preteklo da se ne spomnem kok časa sem rabil od enega bonefierja do drugega, ampak glede na to kakšni noobi smo bli takrat se mi je zdelo kot da res traja ene 45 minut in da vmes ščijem kri na vsakem mobu. Pogrešam ta feeling pri From špilih, kjer imam filing da je easy, easy, easy, pol pa en aggro over9000 boss ki te pofuka. Wuchang je točno tole. Po dolgem času spet podoživljam dobro staro Fromsoft tesnobo, ki se je delno izgubila pri Elden Ringu (predvsem zaradi open world optimizacije sites of grace). Navedek Povezava do prispevka
fric Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 Buzzkill reče pred 25 minutami: Tbh najboljši sistem ima LotF. Default bonfireji so postavljeni kr narazen, lahko pa sam postaviš svoje z omejenimi consumabli. Pred boss sobo pa mora bit bonfire vsakič, direkt pred vhodom. Bližje je bonfire, bolj fun bossa lahko narediš. LotF ima level design v riti. V spominu imam neke bedne bližnjice. Navedek Povezava do prispevka
Gatsu Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 Jaz zdej po guidu za dobit preostale konce večinoma cruzam čez NG+ z sekiro ki ima insane hyperarmor glede na longsword. Prvi 2 coni nisem crknu skor nič, v tretji te pa ta močnejši monstri lahko tud oneshotajo kljub temu da imam 1700HP Par monstrov morjo mal zbalansirat ker je bolano da delajo konkretno več dmg kot šefi in nekateri od njih so še v zasedi in so me tudi v drugo ubili. Potem bom pa kasneje enkrat naredil še en frišn run z DW swordi ki tudi zgledajo noro. 1 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 fric reče pred 16 minutami: LotF ima level design v riti. V spominu imam neke bedne bližnjice. Meni je bil pa dober, bistveno boljši od LoPjev, Khazanov in podobnih. 3 Navedek Povezava do prispevka
Gatsu Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 Edina soulslike igra v kateri sem se izgubljal kar mi je čist zamorilo voljo do igranja... Tako da sem jo samo preigral in zbrisal in me tud zdej ko je 2.0 z polno izboljšavami zunaj ne mika inštalirat in it še enkrat čez. 1 Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 31. julij 2025 Avtor Share Objavljeno 31. julij 2025 Edino kjer sem se jaz malo lovil v LOTF je največje mesto, ker je kr razvejan sam zgleda vse preveč podobno, drugače pa super lokacije all over. Sploh močvare pa tist snowy del sta oba kr ostala v spominu, velik bližnjic in skritih predelov. Pa glede na Umbral mehaniko se pri meni kar poserje na LoP, Steelrising, Wukong in Khazan kar se levelov tiče. Navedek Povezava do prispevka
fric Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 Gatsu reče pred 31 minutami: Edina soulslike igra v kateri sem se izgubljal kar mi je čist zamorilo voljo do igranja... Tako da sem jo samo preigral in zbrisal in me tud zdej ko je 2.0 z polno izboljšavami zunaj ne mika inštalirat in it še enkrat čez. +1 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 (urejano) Ocenjujem posamezne elemente soulslikeov o katerih teče govor Level design Wuchang (nekje po polovici igre) >>> Wukong > LotF >>> LoP >> Khazan Raznolikost boja (različna orožja in moveseti, magija, RPG upgrades etc.) LotF >> Wuchang >>> LoP > Wukong > Khazan Tightness boja (feeling inercije, natančnost udarcev, hitstop etc.) LoP > Khazan >>> Wukong >> Wuchang >> LotF (zadnjega updejta nisem probal, baje so neki izboljšali) 31. julij 2025 uredilo bitje ke_kit 1 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 31. julij 2025 Share Objavljeno 31. julij 2025 Mistress of the Night. Meh, spet easy boss. Spoiler Navedek Povezava do prispevka
Gatsu Objavljeno 1. avgust 2025 Share Objavljeno 1. avgust 2025 Platina je padla. Mater vola v NG+ določeni napadi šefov zbijejo 1500hpja+ lol... 1 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 1. avgust 2025 Share Objavljeno 1. avgust 2025 Perfect Bride boss fight. Spoiler Life Leech Dual Blades s parryjem Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 1. avgust 2025 Share Objavljeno 1. avgust 2025 ke_kit reče pred 2 urama: Perfect Bride boss fight. Razkrij skrite vsebine Life Leech Dual Blades s parryjem A si respecal? Also pozdrav iz formule 1 3 Navedek Povezava do prispevka
Me3do Objavljeno 1. avgust 2025 Share Objavljeno 1. avgust 2025 A ma se kdo problem na pc-ju s stutteringom Prišel sem do shu templa (dost na začetku) pa je dobesedno neigralno Mam na mid grafiko, pa 4070ti Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 1. avgust 2025 Share Objavljeno 1. avgust 2025 (urejano) Me3do reče pred 30 minutami: A ma se kdo problem na pc-ju s stutteringom Prišel sem do shu templa (dost na začetku) pa je dobesedno neigralno Mam na mid grafiko, pa 4070ti A si updejtal igro? Na začetku je bilo tudi pri meni katastofalno slabo. Na jebenem 6800XT sem moral furati mid-low nastavitve, pa sem kljub temu imel random stutter. Po updejtu je malo boljše. Vučko3 reče pred 2 urama: A si respecal? Jep. Pa na splošno eksperimentiram z različnimi orožji. Iz tega vidika je ta igra čista milina. 1. avgust 2025 uredilo bitje ke_kit Navedek Povezava do prispevka
Me3do Objavljeno 1. avgust 2025 Share Objavljeno 1. avgust 2025 (urejano) Igram pirata Bom pogledu če je ksn update prišel 1. avgust 2025 uredilo bitje Me3do Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 1. avgust 2025 Share Objavljeno 1. avgust 2025 a piratska je? Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.