fric Objavljeno 1. avgust 2025 Share Objavljeno 1. avgust 2025 ke_kit reče pred 22 urami: Mistress of the Night. Meh, spet easy boss. Razkrij skrite vsebine Dober damage. Ni šans, da to naredim z longswordom žena mi odskakuje vedno, ko se ji približam. 1 Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 1. avgust 2025 Share Objavljeno 1. avgust 2025 Če bo kdo prodajal, kupim Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 2. avgust 2025 Share Objavljeno 2. avgust 2025 (urejano) Sfukalo mi je save game in sem moral od začetka. FML Na srečo je tko dobra igra, da se mi je dalo. V 5 urah sem spet pri Commander Honglan. Sem moral spet posneti fight, ker je bil konec, kot bi ga režiral. Dejansko se je perfektno poklopil gameplay fight, s skriptirano sekvenco igre. Obe s črtico lajfa in končni udarec gre v clash. Spoiler 2. avgust 2025 uredilo bitje ke_kit 2 Navedek Povezava do prispevka
BigBoss82 Objavljeno 2. avgust 2025 Share Objavljeno 2. avgust 2025 Vučong Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 3. avgust 2025 Share Objavljeno 3. avgust 2025 (urejano) General of the North v drugo. Spoiler Tole mi je že malo smešno. 3. avgust 2025 uredilo bitje ke_kit Navedek Povezava do prispevka
Gapi182 Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 Parryjat ne gre z 1 handed swordom? Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 Gapi182 reče pred 50 minutami: Parryjat ne gre z 1 handed swordom? Parry imajo vsi longswordi, če odkleneš Sword Counter skill v treeju. Poleg tega sem pa našel samo še ene dual-blades, ki imajo ta skill po defaultu. Google pravi, da obstajajo tudi določeni speari, ki imajo podobno. Očitno 1 handed swordi nimajo. Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 Also. Mommy. 2 Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 (urejano) Kera slaba grafika. Peak UE5. A sence so v 2005 pozabl? 4. avgust 2025 uredilo bitje Paljo 1 1 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 (urejano) Najbolj smešno je kako slabo je optimizirana na računalnikih. PC master race UE5 4. avgust 2025 uredilo bitje ke_kit Navedek Povezava do prispevka
wicked Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 To maš ti preslab računalnik. 1 Navedek Povezava do prispevka
Gapi182 Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 ke_kit reče pred 2 urama: Parry imajo vsi longswordi, če odkleneš Sword Counter skill v treeju. Poleg tega sem pa našel samo še ene dual-blades, ki imajo ta skill po defaultu. Google pravi, da obstajajo tudi določeni speari, ki imajo podobno. Očitno 1 handed swordi nimajo. Ja sej razmišljam da bi uporabljal one handed plus long sword ma sem trenutno vse dal v one handed in flaske. Ta magic mi kar sede. Navedek Povezava do prispevka
Gapi182 Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 ke_kit reče pred 36 minutami: Najbolj smešno je kako slabo je optimizirana na računalnikih. PC master race UE5 Sej tudi na PS5 sm vidu da ima vsak mode praktično identično grafiko samo resolucija je malce boljša. Trava in vsi detajli izgledajo zelo blurry na ps5ki. Meni na pcju dela kar vredu sam vcas mal stuttering in screen tearing Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 ke_kit reče pred 39 minutami: Najbolj smešno je kako slabo je optimizirana na računalnikih. PC master race UE5 Jaz sem mislil, da gledam kak screenshot iz Lineage 2. 1 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 (urejano) Gapi182 reče pred 16 minutami: Sej tudi na PS5 sm vidu da ima vsak mode praktično identično grafiko samo resolucija je malce boljša. Trava in vsi detajli izgledajo zelo blurry na ps5ki. Meni na pcju dela kar vredu sam vcas mal stuttering in screen tearing Isto. Problem je, da kasnejša stopnja (na snegu) ful bolj stuttera. Ti imaš beast grafo, tko da verjetno ne boš imel težav. Pri meni je konkretno štekalo na določenih predelih. Pa fuknjeno mi je, da ne glede na to kako resolucijo furam, so razlike v performasah skoraj neopazne (10-15 FPS med 4k in 1080p lol). UE5 v rokah neizkušenih devov so take smeti, da boli glava. Gapi182 reče pred 17 minutami: Ja sej razmišljam da bi uporabljal one handed plus long sword ma sem trenutno vse dal v one handed in flaske. Ta magic mi kar sede. Magic je kr zabaven, samo se mi zdi, da ni viable za late game. Castanje traja predolgo in pol se boji razvlečejo. Melee je enostavno hitrejši in bolj adrenalinski, zato raje furam tisto. Drugače maš unlimited respec in lahko eksperimentiraš kolikor te je volja. Res huge plus igre. 4. avgust 2025 uredilo bitje ke_kit 1 Navedek Povezava do prispevka
Gapi182 Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 ke_kit reče pred 2 urama: Isto. Problem je, da kasnejša stopnja (na snegu) ful bolj stuttera. Ti imaš beast grafo, tko da verjetno ne boš imel težav. Pri meni je konkretno štekalo na določenih predelih. Pa fuknjeno mi je, da ne glede na to kako resolucijo furam, so razlike v performasah skoraj neopazne (10-15 FPS med 4k in 1080p lol). UE5 v rokah neizkušenih devov so take smeti, da boli glava. Magic je kr zabaven, samo se mi zdi, da ni viable za late game. Castanje traja predolgo in pol se boji razvlečejo. Melee je enostavno hitrejši in bolj adrenalinski, zato raje furam tisto. Drugače maš unlimited respec in lahko eksperimentiraš kolikor te je volja. Res huge plus igre. To da lahko kadarkoli respecas in da orožja ne rabiš upgrejdat je nekaj najboljsega za tako vrsto igre. Ko sem pri elden ringu zamenjal build sem moral narditi nek oseben 3h dolg side quest da sm nabral vse materiale in skille 1 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 wicked reče pred 3 urami: To maš ti preslab računalnik. Baje je bil ful backlash ravno zaradi neoptimizacije. Na Steamu ima overwhelmingly negative reviewe zaradi tega. No sej, mogoče se pritožujemo samo tisti s slabimi računalniki. Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 Malo sem imel čas igrati, fajn igrica, zdej sem ubil nekega centipede bossa. Za zdej nisem res sold na nobeno stvar v igri, razen prvi level je reees hudo narjen - ta vasica okoli templja. Bomo videli, combat je tight ampak overtuned se mi zdi atm. Navedek Povezava do prispevka
Gapi182 Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 Dandanes je zgleda vsak računalnik pod 4k slab al kaj? FPS skače za 50 gor dol. To ni normalno. 1 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 Buzzkill reče pred 6 minutami: combat je tight Veš kak mess je bil to na začetku. Mam feeling, da je sedaj po updajtu dosti bolje. Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 (urejano) Gapi182 reče pred 8 minutami: Dandanes je zgleda vsak računalnik pod 4k slab al kaj? FPS skače za 50 gor dol. To ni normalno. Najbolj žalostno je, da medtem zadeva na konzolah laufa čisto v redu lol. @Buzzkill@Vučko3Kako je performance? Predvsem pol, ko pridete do snežne stopnje, me zanima kako se stvar obnese. Zdaj sem naletel že na ene par iger, ki so res bedno optimizirane za PCje. Počasi bom šel nazaj na PS5 lol. 4. avgust 2025 uredilo bitje ke_kit Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 (urejano) Projka nima tipicnih fps dropov, ima pa mikrostutters ob obracanju kamere, tist annoying UE stutter. Bom videl ko bom v snegu. Bistveno boljse kot prepatch Wukong, slabse od Stellar Blade ali LoP. Aja, pa motion blur je najslabsi kerga sem kdaj videl. Igro spremeni v ps2 zmazek. Drugač pa izgleda dobro vse skup če izklopiš in se poigraš s sharpening settingom. 4. avgust 2025 uredilo bitje Buzzkill Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 (urejano) Buzzkill reče pred 4 minutami: Projka nima tipicnih fps dropov, ima pa mikrostutters ob obracanju kamere, tist annoying UE stutter. Evo, to. Fak, kako mi gre to na kurac. Na PCju je isto, pa imam VRR in vse. So pa tu prisotni tudi neki random FPS dropi, ki jih enostavno ne bi smelo biti. Buzzkill reče pred 3 minutami: Aja, pa motion blur je najslabsi kerga sem kdaj videl. Haha, ja, to tudi. Vklopil za točno 5 sekund in dal spet na off. Neki tako bizarno slabega še nikoli nisem videl. Ponavadi postane zmazek samo ozadje med obračanje kamere, tukaj pa gre celotna slika v maloro že samo med navadnim premikanjem lika. 4. avgust 2025 uredilo bitje ke_kit 1 Navedek Povezava do prispevka
Gapi182 Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 (urejano) ke_kit reče pred 17 minutami: Najbolj žalostno je, da medtem zadeva na konzolah laufa čisto v redu lol. @Buzzkill@Vučko3Kako je performance? Predvsem pol, ko pridete do snežne stopnje, me zanima kako se stvar obnese. Zdaj sem naletel že na ene par iger, ki so res bedno optimizirane za PCje. Počasi bom šel nazaj na PS5 lol. Poglej razlike v teksturi med PS5 in PC. Zmazek. Še tle k uploadam in mi grdo skompresira sliko ne zgleda kot na konzolah 😅 4. avgust 2025 uredilo bitje Gapi182 1 1 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 (urejano) Aha. Očitno PS5 fura mid ali celo low teksture. Kar mene muči, je da sprememba tekstur pri meni ne naredi praktično nobene razlike v performanceu. Če znižam, vse skupaj izgleda bolj megleno, ampak stutter in random dropi ostanejo. Res ful nerazumljiv behaviour. 4. avgust 2025 uredilo bitje ke_kit Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 Just UE5 things. 2 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 (urejano) Vidim spodaj, da @Gatsu, ki je platiniral zadevo, bere temo. Kako je bil pri tebi performance? Po raznih YT videih sodeč naj bi na Pro laufalo silky smooth. A je tudi na snegu tako? 4. avgust 2025 uredilo bitje ke_kit Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 tale GATSU ima sploh lajf, obrne in platinira zelo hitro pa to Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 4. avgust 2025 Share Objavljeno 4. avgust 2025 ke_kit reče pred 3 urami: Najbolj žalostno je, da medtem zadeva na konzolah laufa čisto v redu lol. @Buzzkill@Vučko3Kako je performance? Predvsem pol, ko pridete do snežne stopnje, me zanima kako se stvar obnese. Zdaj sem naletel že na ene par iger, ki so res bedno optimizirane za PCje. Počasi bom šel nazaj na PS5 lol. Caki da pridem k seb. Komaj sem prilezel iz Budimpeste😂 10 ur sem vozil danes. Za sebe ne vem. Spal v 5 dneh vse skupaj ene 20ur😂 1 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.