Skoči na vsebino

Zavarovanje za telefon


vilinka

Priporočeni prispevki

Hej. Mogoče neumno vprašanje ampak…ko sem kupila telefon, sem vzela še to neko zavarovanje just in case…ajde dala sem največ do zdaj za telefon, pa sem želela bit safe. Ampak…zdaj itak garancije nimam več, star je skoraj 3 leta. Kaj ti to zavarovanje pri A1 sploh krije? Kolega je rekel, da je telefon povozil pa so mu menjali za novega. Ampak ne upam tvegat😂 A ima mogoče s tem kdo izkušnje?
 

gracias ❤️

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

1. primer, ki gre se iz redne garancije lahko: dokazi, da je bil lastnik hudo malomaren, ce je voda vdrla v telefon, ni pa znaka, da je telefon poskodovan in bi zato lahko prislo do vdora vode. stranka pa zatrdi, da je imela fon v jakni.

fakticka greska -> menjan telefon

 

2. primer (in teh je nebroj) in zato so zavarovanja: strani pade telefon v skret. pri tem se poskoduje in vdre voda. stranka rece, da ga je imela v jakni. zapisemo na zahtevek. zahtevek odobren. stranka placa odbitno fransizo. 

 

 

@vilinka zavarovalnica izda dobropis, zmanjsan za odbitno fransizo. stranka si za to vrednost kupi nov telefon. pravljice o novih telefonih so za sankovske debate.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...