Skoči na vsebino

Iskanje CD-ja.


bpiber

Priporočeni prispevki

Pozdravljeni, iscem CD, ki je imel veliko freeware in shareware iger. Ce me spomin ne zapusca, sem ga imel okoli leta 2006-2007. Ime CDja se ne spomnim, vendar se spomnim katere igre je imel. Imel je Rocks'n'Diamonds, Pekka Kana 2, Megabot, Cube, Dart 'm up, DX Ball 2, Worm Wars 3, Monster Frenzy, Blobby Volley, Bubble Bobble 3D, GeneRally. To so igre, katere se spomnim, vendar jih je bilo mnogo vec. Imel je tudi stare Miniclip igre kot Alien Abduction, Gyroball, Bubble Trouble, Crypt Raider ipd.. Kompilacija iger je bila razdeljena na 2 dela. Ce se kdo spomni, kako je ime tega CD-ja ali kompilacije, prosim pomagaj. LP.

Povezava do prispevka

SWPower je mislim da prišel z Jokerjem.. Ja vem da je teh CD-jev polno. Če me spomin ne zapušča, mislim da je mel CD narisan nekakšnega snežaka al nekaj.. Pa ko si zagnal CD, si imel samo datoteke na njem, v katerih je bil tisti klasični majhen installer z rdečo puščico al nekaj takšnega..

Povezava do prispevka

SWPower je imel občasne release številk s shareware diski yup, sam tega se ne spomnim

 

Bpiber, probaj več nagruntat. Kje si prišel v stik s tem? Si dobil zraven kakšne revije? Je imela zadeva, ko si jo dal v komp, kakšen launcher za poganjanje iger? Ali so bile samo mape in si neposredno od tam zaganjal? Je imel CD potisk ali s flomastrom kaj napisano gor? 

Povezava do prispevka

Aha! Nikoli nisem imel SWPower revij. CD sem dobil od mojega bratranca. Ko sem bil pri njem smo igrali nekaj iger.. Bile so mi zelo všeč, zato sem ga vprašal če mi posodi CD, da si lahko par igric inštaliram. CD sem mu seveda vrnil. Žal nisem nikoli izvedel od kod ga ima, vem samo da ga je nekomu podaril. Z bratrancem nimam več stikov žal.

Povezava do prispevka

No pa si mogoče pomislil, da bi te igre, ki jih pogrešaš poiskal po netu, verjetno se jih danes da dobit free ;)
Al te pač daje nostalgija in bi imel tisit CD s snežakom :D
Mogoče je bil od Jokerja ali pa kakšna novoletna verzija Monitorja/Mojga mikra?

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Realno mislim, da se tega ne bo našlo. Edina možnost je, da je kdo na Mn3njalniku prišel v stik s točno enakim produktom. Problem je pa v tem, da zadeva najbrž ni bila legitimna, pač pa nek domač release ...

 

Edino, kar mi pade na pamet, da bi v slovenskem prostoru lahko krožilo (plus te installerji me malo flashbackajo) je druga kompilacija, ki ga je na CD-ju izdal dave.slo-igre.net. Prva kompilacija je bil samo še s flumastrom napisano DOS IGRE

 

Tukaj je posnetek pejdža iz 2007, v 2006 se je nehal posodabljati, kdaj je dave pošiljal drugo kompilacijo ... vprašanje: https://web.archive.org/web/20070707192525/http://dave.slo-igre.net/

 

Tako kot pravi Bessie. Googlaj "shareware games compilation torrent" al neki, pa si najdi nek nov paket, tole je kot prvo verjetno izgubljeno, kot drugo - tudi če najdeš naslov diska - ne boš najdel dejanske CD-jke :) 

Povezava do prispevka
bpiber reče pred 1 uro:

Sem že pogledal skozi številke! Res škoda da je Jokerja konec. Vendar ni bilo tole. CD je imel samo shareware in freeware igre. Veliko sem jih našel na spletni strani caiman.us

 

Glej, nočem ti dajat lažnega upanja, ampak sem 90% prepričan, da sem točno to imel, ker mi je to tvoje naštevanje iger sprožilo nek kliker v možganih😮 Če je tako, je stvar nekje pri starših, ki vse spravljajo. Če najdem, ti pošljem (digitalno), ni problema.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Težko je to iskati, se strinjam, ker je bilo toliko teh CD-jev in revij itd. 

Dočim, da vkradem temo: jaz sem zraven PC-ja dobil en res kul demo-CD. Po moje sicer pripadajoč takratni grafični karti Matrox Millenium, kjer si igre izbiral s prvoosebnim sprehajanjem po neki 3D vesoljski postaji. Ali pa je bil ta CD priložen takratnim Intel MX procesorjem? ... hmmm.. V glavnem: zelo napredno je delovalo. In iger je bilo tudi veliko, no, pač demov in tega. Se kdo mogoče spomni (ali je celo imel) ? Saj ne, da bi si res striktno želel naložiti/pognati, ampak me vseeno zanima.. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:

Težko je to iskati, se strinjam, ker je bilo toliko teh CD-jev in revij itd. 

Dočim, da vkradem temo: jaz sem zraven PC-ja dobil en res kul demo-CD. Po moje sicer pripadajoč takratni grafični karti Matrox Millenium, kjer si igre izbiral s prvoosebnim sprehajanjem po neki 3D vesoljski postaji. Ali pa je bil ta CD priložen takratnim Intel MX procesorjem? ... hmmm.. V glavnem: zelo napredno je delovalo. In iger je bilo tudi veliko, no, pač demov in tega. Se kdo mogoče spomni (ali je celo imel) ? Saj ne, da bi si res striktno želel naložiti/pognati, ampak me vseeno zanima.. :) 

 

https://www.dropbox.com/s/2vdw1upluujlrpu/ODYSSEYfull.rar

 

https://www.youtube.com/watch?v=TpTHVAUY48M

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...