Skoči na vsebino

Zavarovanje telefona in uveljavljanje


vilinka

Priporočeni prispevki

Hej. Zanima me glede zavarovanja telefona. Plačujem ga že od začetka, ko sem kupila iphone 13 pro in ga plačujem zdaj že cca 3 leta. Pa sem zaradi narave dela, kjer rabim res dobro mašinco s katero delam, menjat telefon, ker ta mičkeno šteka, ko ga obremenim. Načeloma je še lepo delujoč, nepoškodovan, res v piko ohranjen. Samo za moje potrebe bi mi upgrade kamere prišel prav in sveža mašina. 
 

Zdaj me zanima…zavarovan je pri A1 oz to L’AMIE zavarovanje. Rekli so mi, da bi mogla škodo prijavit pa moja soudeležba je 99eur in potem oni ali popravijo ali pa menjajo, če ga ne morejo zrihtat (za telefon v istem prodajnem rangu at the moment).

 

Ima kdo izkušnje s tem, ali odobrijo menjave? Kolk načet telefon mora bit, da menjajo za novo napravo? Any tips and tricks?

 

Hvala!

Povezava do prispevka

Če ne gre za zavarovalniško prevaro lahko najprej prebereš detajle in potem greš v poslovalnico vprašat. Sam če pričakuješ da ti bojo kr rekli da dobiš nov iphone ko ima star malo degradirano baterijo in se opazi počasno delovanje zaradi starega cpuja boš razočarana.

Povezava do prispevka

Vsec mi je prikaz inteligence na vsakem koraku

zacelo se je z nakupom zavarovanja

nadaljuje se z nezmoznostjo prebiranja zavarovalne police

za intermezzo naklepanje zavarovalniske goljufije

konca se pa z dejstvom da se je vse to javno debatiralo

Povezava do prispevka
Arey reče pred 21 urami:

Jz ful upam da res na javni del foruma pišeš o zavarovalniški prevari :D 

 cel mn3 bi moral biti zaklenjen, vsaj tok da rabiš za login poklikati prometne znake lol, da se lih usak AI tool, ki ima 30s časa ne more dokopat tok na lahko do naših debat kot se zdaj

Povezava do prispevka

Fak ste dosadni res. Pač označte me za neinteligentno for all I care, samo tle na forumu samo dokazujete, kolk nesposobni ste normalnega komuniciranja. Sej lately sploh ne gledam več, ampak prav z vsakim korakom eni in isti…ni čudno da je vaš lajf sam ta forum. Povejte mi kak se zbriše temo in je konc debate. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
vilinka reče Dne, 6. 8. 2025 at 12:54:

Fak ste dosadni res. Pač označte me za neinteligentno for all I care, samo tle na forumu samo dokazujete, kolk nesposobni ste normalnega komuniciranja. Sej lately sploh ne gledam več, ampak prav z vsakim korakom eni in isti…ni čudno da je vaš lajf sam ta forum. Povejte mi kak se zbriše temo in je konc debate. 

 

kaj je to neka temu verzija alenke s fdvja

Povezava do prispevka

Pozdravljeni!

Ime mi je vilinka, sem priznana uporabnica gnoja in bi vam luzerjem rada povedala par reči. Med svojim shitpostanjem sem spoznala veliko pomembnih in zanimivih ljudi, kaj ste kupili vi? Neko neuporabno telefonsko napravo brez zavarovanja. Za razliko od vas sem sposobna skomunicirati stvari, ki so v življenju resnično pomembne. Med tem ko bom jaz uživala v svojem novem zastonj zamenjanin iphoneon 16 pro max, boste vi 12 ur na dan preziveli na mn3njalniku v neki temni sobici. Ker sem lepa in družabna ženska, je okoli mene vedno zbrana smetana družbe. Okoli vas pa so zbrani mozoljasti geeki in debele ženske z brki. Še to. Za valentinovo sem od fanta dobila čokoladno kopel v enih od vrhunskih toplic. Nato sva preživela popoln večer pol preizkušanja zascitnih stekel za telefone. Naslednji dan sem preživela s svojim ljubimcem na smučanju, ta čas pa je fant pridno delal, da mi bo lahko kupil nov Spigen Enzo Aramid Case for iPhone 16 Pro Max. Vi pa ste si verjetno ogledali kakšen porno film, ali pa igrali WoW.

Lep pozdrav!

uredilo bitje viddek
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
vilinka reče Dne, 5. 8. 2025 at 12:10:

 

 

Ima kdo izkušnje s tem, ali odobrijo menjave? Kolk načet telefon mora bit, da menjajo za novo napravo? Any tips and tricks?

 

Hvala!

js mam izkusnje. a morm brat celo temo kolk nebuloz so ti natvezl al si ze resla zadevo?

 

edit: vidm, da so ti prizanesl tokrat

uredilo bitje lizz
Povezava do prispevka
viddek reče Dne, 9. 8. 2025 at 18:02:

Pozdravljeni!

Ime mi je vilinka, sem priznana uporabnica gnoja in bi vam luzerjem rada povedala par reči. Med svojim shitpostanjem sem spoznala veliko pomembnih in zanimivih ljudi, kaj ste kupili vi? Neko neuporabno telefonsko napravo brez zavarovanja. Za razliko od vas sem sposobna skomunicirati stvari, ki so v življenju resnično pomembne. Med tem ko bom jaz uživala v svojem novem zastonj zamenjanin iphoneon 16 pro max, boste vi 12 ur na dan preziveli na mn3njalniku v neki temni sobici. Ker sem lepa in družabna ženska, je okoli mene vedno zbrana smetana družbe. Okoli vas pa so zbrani mozoljasti geeki in debele ženske z brki. Še to. Za valentinovo sem od fanta dobila čokoladno kopel v enih od vrhunskih toplic. Nato sva preživela popoln večer pol preizkušanja zascitnih stekel za telefone. Naslednji dan sem preživela s svojim ljubimcem na smučanju, ta čas pa je fant pridno delal, da mi bo lahko kupil nov Spigen Enzo Aramid Case for iPhone 16 Pro Max. Vi pa ste si verjetno ogledali kakšen porno film, ali pa igrali WoW.

Lep pozdrav!

Še dopiši, da imaš malega lulčka prosim. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...