vilinka Objavljeno 5. avgust 2025 Share Objavljeno 5. avgust 2025 Hej. Zanima me glede zavarovanja telefona. Plačujem ga že od začetka, ko sem kupila iphone 13 pro in ga plačujem zdaj že cca 3 leta. Pa sem zaradi narave dela, kjer rabim res dobro mašinco s katero delam, menjat telefon, ker ta mičkeno šteka, ko ga obremenim. Načeloma je še lepo delujoč, nepoškodovan, res v piko ohranjen. Samo za moje potrebe bi mi upgrade kamere prišel prav in sveža mašina. Zdaj me zanima…zavarovan je pri A1 oz to L’AMIE zavarovanje. Rekli so mi, da bi mogla škodo prijavit pa moja soudeležba je 99eur in potem oni ali popravijo ali pa menjajo, če ga ne morejo zrihtat (za telefon v istem prodajnem rangu at the moment). Ima kdo izkušnje s tem, ali odobrijo menjave? Kolk načet telefon mora bit, da menjajo za novo napravo? Any tips and tricks? Hvala! 1 Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 5. avgust 2025 Share Objavljeno 5. avgust 2025 Jz ful upam da res na javni del foruma pišeš o zavarovalniški prevari 5 Navedek Povezava do prispevka
Fuksija Objavljeno 5. avgust 2025 Share Objavljeno 5. avgust 2025 Arey reče pred 10 minutami: Jz ful upam da res na javni del foruma pišeš o zavarovalniški prevari ne vem, mogoče pa zavarovanje pokriva to da zadeva začne mal štekat od starosti Navedek Povezava do prispevka
vilinka Objavljeno 5. avgust 2025 Avtor Share Objavljeno 5. avgust 2025 Ne gre se mi za prevaro. Iskreno ne bi imela jajc tega delat. Zanima me samo, če ima kdo izkušnje s temi zavarovanji in kaj vse krijejo in kaj ne. Ker pri njih vsak malo drugače govori kaj ja in kaj ne. Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ Adriano Objavljeno 5. avgust 2025 Share Objavljeno 5. avgust 2025 Arey reče pred 8 urami: Jz ful upam da res na javni del foruma pišeš o zavarovalniški prevari + v napačno izbo Navedek Povezava do prispevka
vilinka Objavljeno 6. avgust 2025 Avtor Share Objavljeno 6. avgust 2025 Joj, skuzi…ni blo zanalasc, sem mislila da je prava Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 6. avgust 2025 Share Objavljeno 6. avgust 2025 Če ne gre za zavarovalniško prevaro lahko najprej prebereš detajle in potem greš v poslovalnico vprašat. Sam če pričakuješ da ti bojo kr rekli da dobiš nov iphone ko ima star malo degradirano baterijo in se opazi počasno delovanje zaradi starega cpuja boš razočarana. Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 6. avgust 2025 Share Objavljeno 6. avgust 2025 Vsec mi je prikaz inteligence na vsakem koraku zacelo se je z nakupom zavarovanja nadaljuje se z nezmoznostjo prebiranja zavarovalne police za intermezzo naklepanje zavarovalniske goljufije konca se pa z dejstvom da se je vse to javno debatiralo 2 Navedek Povezava do prispevka
bendeho Objavljeno 6. avgust 2025 Share Objavljeno 6. avgust 2025 Arey reče pred 21 urami: Jz ful upam da res na javni del foruma pišeš o zavarovalniški prevari cel mn3 bi moral biti zaklenjen, vsaj tok da rabiš za login poklikati prometne znake lol, da se lih usak AI tool, ki ima 30s časa ne more dokopat tok na lahko do naših debat kot se zdaj 1 Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ Adriano Objavljeno 6. avgust 2025 Share Objavljeno 6. avgust 2025 Medover.net Navedek Povezava do prispevka
bendeho Objavljeno 6. avgust 2025 Share Objavljeno 6. avgust 2025 Adriano reče pred 26 minutami: Medover.net kam bomo prišli, če bo npr AI potem dajal folku nasvete o nakupu GPUjev na podlagi maksijevih mn3 postov 2 Navedek Povezava do prispevka
vilinka Objavljeno 6. avgust 2025 Avtor Share Objavljeno 6. avgust 2025 Fak ste dosadni res. Pač označte me za neinteligentno for all I care, samo tle na forumu samo dokazujete, kolk nesposobni ste normalnega komuniciranja. Sej lately sploh ne gledam več, ampak prav z vsakim korakom eni in isti…ni čudno da je vaš lajf sam ta forum. Povejte mi kak se zbriše temo in je konc debate. 1 1 Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 6. avgust 2025 Share Objavljeno 6. avgust 2025 Tok jeze pa še vedno nihče ne ve kaj točno si mislila s temo. 1 Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 6. avgust 2025 Share Objavljeno 6. avgust 2025 Ce lahko zanalasc fukne ajfona po tleh in ji bodo dali novega pod tisto podaljsano garancijo. lp Navedek Povezava do prispevka
urby20 Objavljeno 6. avgust 2025 Share Objavljeno 6. avgust 2025 Probat ni greh pravjo Navedek Povezava do prispevka
Andro Objavljeno 8. avgust 2025 Share Objavljeno 8. avgust 2025 vilinka reče Dne, 6. 8. 2025 at 12:54: Fak ste dosadni res. Pač označte me za neinteligentno for all I care, samo tle na forumu samo dokazujete, kolk nesposobni ste normalnega komuniciranja. Sej lately sploh ne gledam več, ampak prav z vsakim korakom eni in isti…ni čudno da je vaš lajf sam ta forum. Povejte mi kak se zbriše temo in je konc debate. kaj je to neka temu verzija alenke s fdvja 3 Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 9. avgust 2025 Share Objavljeno 9. avgust 2025 (urejano) Pozdravljeni! Ime mi je vilinka, sem priznana uporabnica gnoja in bi vam luzerjem rada povedala par reči. Med svojim shitpostanjem sem spoznala veliko pomembnih in zanimivih ljudi, kaj ste kupili vi? Neko neuporabno telefonsko napravo brez zavarovanja. Za razliko od vas sem sposobna skomunicirati stvari, ki so v življenju resnično pomembne. Med tem ko bom jaz uživala v svojem novem zastonj zamenjanin iphoneon 16 pro max, boste vi 12 ur na dan preziveli na mn3njalniku v neki temni sobici. Ker sem lepa in družabna ženska, je okoli mene vedno zbrana smetana družbe. Okoli vas pa so zbrani mozoljasti geeki in debele ženske z brki. Še to. Za valentinovo sem od fanta dobila čokoladno kopel v enih od vrhunskih toplic. Nato sva preživela popoln večer pol preizkušanja zascitnih stekel za telefone. Naslednji dan sem preživela s svojim ljubimcem na smučanju, ta čas pa je fant pridno delal, da mi bo lahko kupil nov Spigen Enzo Aramid Case for iPhone 16 Pro Max. Vi pa ste si verjetno ogledali kakšen porno film, ali pa igrali WoW. Lep pozdrav! 10. avgust 2025 uredilo bitje viddek 2 1 3 Navedek Povezava do prispevka
lizz Objavljeno 10. avgust 2025 Share Objavljeno 10. avgust 2025 (urejano) vilinka reče Dne, 5. 8. 2025 at 12:10: Ima kdo izkušnje s tem, ali odobrijo menjave? Kolk načet telefon mora bit, da menjajo za novo napravo? Any tips and tricks? Hvala! js mam izkusnje. a morm brat celo temo kolk nebuloz so ti natvezl al si ze resla zadevo? edit: vidm, da so ti prizanesl tokrat 10. avgust 2025 uredilo bitje lizz Navedek Povezava do prispevka
lizz Objavljeno 10. avgust 2025 Share Objavljeno 10. avgust 2025 zakaj sta dve temi..... Navedek Povezava do prispevka
vilinka Objavljeno 15. avgust 2025 Avtor Share Objavljeno 15. avgust 2025 viddek reče Dne, 9. 8. 2025 at 18:02: Pozdravljeni! Ime mi je vilinka, sem priznana uporabnica gnoja in bi vam luzerjem rada povedala par reči. Med svojim shitpostanjem sem spoznala veliko pomembnih in zanimivih ljudi, kaj ste kupili vi? Neko neuporabno telefonsko napravo brez zavarovanja. Za razliko od vas sem sposobna skomunicirati stvari, ki so v življenju resnično pomembne. Med tem ko bom jaz uživala v svojem novem zastonj zamenjanin iphoneon 16 pro max, boste vi 12 ur na dan preziveli na mn3njalniku v neki temni sobici. Ker sem lepa in družabna ženska, je okoli mene vedno zbrana smetana družbe. Okoli vas pa so zbrani mozoljasti geeki in debele ženske z brki. Še to. Za valentinovo sem od fanta dobila čokoladno kopel v enih od vrhunskih toplic. Nato sva preživela popoln večer pol preizkušanja zascitnih stekel za telefone. Naslednji dan sem preživela s svojim ljubimcem na smučanju, ta čas pa je fant pridno delal, da mi bo lahko kupil nov Spigen Enzo Aramid Case for iPhone 16 Pro Max. Vi pa ste si verjetno ogledali kakšen porno film, ali pa igrali WoW. Lep pozdrav! Še dopiši, da imaš malega lulčka prosim. 3 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.