Skoči na vsebino

Better call Saul!


Zorro Zamoro

Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...
Lunco reče pred 5 urami:

Men je sam bad, k sm 90% sure, da bojo Kim ubil v zadnji sezoni. Res je hud lik, všeč mi je k je skoz na tight ropu med being good pa being bad. 

 

Jest sm pa skor sure da ne, k pol bi bil Saul v Breaking Bad velik bolj damaged kot je.

Povezava do prispevka
  • 5 mesecev kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Načakali se bomo:

Although the 13-episode season was slated for release in 2021, like most productions, the filming for season 6 has been postponed due to the pandemic. In an interview, actor Giancarlo Esposito (who plays Gus) revealed that filming for the new season could begin in March 2021, making the release in the same year seem a bit unlikely.

 

Lunco reče Dne, 28. 6. 2020 at 4:03:

Men je sam bad, k sm 90% sure, da bojo Kim ubil v zadnji sezoni. Res je hud lik, všeč mi je k je skoz na tight ropu med being good pa being bad. 

 

Ravnokar sem pogledal Breaking Bad (prej ga nisem gledal) in Saul v eni prvih scen reče, da je 2x ločen (čeprav pri njemu nikoli ne veš)

Povezava do prispevka
  • 6 mesecev kasneje...
  • 8 mesecev kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...