Skoči na vsebino

P: Monitor LG 32GK650F-B


Aquilani

Priporočeni prispevki

Nov, nerabljen, prejšnji teden v petek sem ga dobil. samo stojalo sem nataknil pa monitor postavil na mizo in ga enkrat prižgal. pol sm pa kr hitro ugotovil, da sm prehitro kupil in premalo razmišljal in bom raje vzel en drug identičen monitor kakršnega že imam in z isto resolucijo, v mojem primeru 4K. do nedelje počakam če ga kdo vzame/kupi, potem pa ga vrnem nazaj kjer sm ga kupil. morm pa rečt da je ekran fantastičen, sploh okvir(bezel) monitorja je super tanek in posledično sam ekran ogromen.

Cena: 300€

https://www.lg.com/us/monitors/lg-32GK650F-B-gaming-monitor

Povezava do prispevka
LordFebo reče Dne, 5. 12. 2020 at 14:26:

Kaj pa je z dotičnim zaslonom narobe oziroma počemu nisi zadovoljen? Kot razumem, je to 4K zaslon, ka-li?

šele zdle vidm da mi je sploh kdo kaj pisal, sem pogledal zadnje dni samo sporočila če mi je kdo kaj pisal...

 

z monitorjem ni absolutno nič narobe in je popolnoma nov iz trgovine. kakor sm napisal, kupil/dobil sm ga prejšnji petek in sm ga samo postavil na mizo in prižgal. pol sm pa hitr ugotovil oz videl da me bo preveč motilo da bom skoz gledal v dva monitorja z različnima resolucijama(sedajšnji) 32'' 4K in pa ta nov LG, ki je 1440p in seveda tudi drugačnega videza. to je popolnoma edini razlog zakaj ga prodajam. že več kot en teden čakam da ga lahko pošljem nazaj v trgovino kjer sm ga kupil in mi pol nazaj nakažejo denar, samo zato ga bi seveda rajš komurkoli prodal za malo manj in je zadeva rešena, kakor pa da zdaj brezveze čakam predno se bo trgovina odločila poslat dostavo na moj naslov, da ga lahko vrnem njim.

 

Šimšalamima Huhu reče Dne, 5. 12. 2020 at 14:35:

1440 je, on ima pa zraven že enga s 4k.

točno tako. ampak zaradi ugodne cene, samega meni zelo dobrega izgleda tega LG monitorja sm ga pač prehitro kupil. bom raje ta LG prodal in kupil še en identični 4K monitor, da bom pol imel lepo 4K resolucijo na obeh in tudi boljši mi bo sam pogled na zaslona ker bosta identična.

 

že od prejšnjega petka, ko sm ga dobil ga imam original zapakiranega v original škatli in tudi potrjujem lahko da je ekran v perfektnem stanju prišel iz trgovine brez kakšnega mrtvega pixla ali česarkoli. ,

 

drugače pa ja, najbolj je namenjen gamingu in podobnim stvarem, pa naprimer sam okvir ekrana(bezel) je super tanek in posledično je sam ekran ogromen.

 

če ga kdo vzame ali ga zanima še bilokaka info naj samo vpraša, lahk tut kakšne slike pošljem, karkoli...

 

uredilo bitje Aquilani
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...