Vučko3 Objavljeno 21. avgust 2025 Share Objavljeno 21. avgust 2025 Tijuana reče pred 24 minutami: Se nebi strinjal, da je Clair bolj za mase. Danes Schrier v članku Hej, mogoce se motim. Kar se mene tice, ce je izbira med silksong in clair, smo zmagal Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 21. avgust 2025 Share Objavljeno 21. avgust 2025 goty bo, kot vsako leto, call of duty Navedek Povezava do prispevka
RAVE Objavljeno 21. avgust 2025 Share Objavljeno 21. avgust 2025 ke_kit reče pred 1 uro: bojo journoty prišli šele mimo prvih dveh bossov vecni optimist kekit 1 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 21. avgust 2025 Share Objavljeno 21. avgust 2025 Meneđer po letu pavze tho… Navedek Povezava do prispevka
Tijuana Objavljeno 21. avgust 2025 Share Objavljeno 21. avgust 2025 (urejano) Vučko3 reče pred 16 minutami: Hej, mogoce se motim. Kar se mene tice, ce je izbira med silksong in clair, smo zmagal Na koncu tak ne odločijo mase ampak reviewerji in zna bit napeto za GOTY kot je nazadnje bilo leta 2021 ko zmagal It Takes Two. Clair Obscur Donkey Kong Hollow Knight Silksong Split Fiction Death Standing 2 Kingdom Come: Deliverance II Še kakšen Hades 2 uleti letos bo bomba. 21. avgust 2025 uredilo bitje Tijuana 1 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 21. avgust 2025 Share Objavljeno 21. avgust 2025 (urejano) Kakorkoli obrneš, če nagrado dobi katerakoli izmed E33 in SS (o shit, @Galkoin @Buzzkillobrnita se proč), bo to zmaga za gamerje in uresničena Svenova lanska napoved. 21. avgust 2025 uredilo bitje ke_kit 1 Navedek Povezava do prispevka
Galko Objavljeno 21. avgust 2025 Share Objavljeno 21. avgust 2025 SS: Ekspedicija 33 se sliši kot nekaj, o čimer se dedek električar ni želel nikdar pogovarjati 9 Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 21. avgust 2025 Share Objavljeno 21. avgust 2025 elektricar? si ziher da ni bil vodovodar? : D Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 21. avgust 2025 Share Objavljeno 21. avgust 2025 Moj je umrl v taborišču Padel s stražnega stolpa. Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 21. avgust 2025 Share Objavljeno 21. avgust 2025 (urejano) moj je unicil 31 nemskih tankov ne vem ce sem kdaj poznal slabsega mehanika 21. avgust 2025 uredilo bitje magični kralj Navedek Povezava do prispevka
BigBoss82 Objavljeno 21. avgust 2025 Share Objavljeno 21. avgust 2025 Imam déjà vu na Baldurjeve gate 3. Naj zmaga karkoli, samo ne E33. Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 21. avgust 2025 Avtor Share Objavljeno 21. avgust 2025 BigBoss82 reče pred 1 uro: Imam déjà vu na Baldurjeve gate 3. Naj zmaga karkoli, samo ne E33. Evo samo zate bo zmagal Death Stranding 2 1 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 21. avgust 2025 Share Objavljeno 21. avgust 2025 Oo, novinarji ne bojo dobili review kod pred izzidom. Prvi rivjuji glih decembra. https://www.pcgamesn.com/hollow-knight-silksong/launch-reviews Navedek Povezava do prispevka
BigBoss82 Objavljeno 21. avgust 2025 Share Objavljeno 21. avgust 2025 Weraziel reče pred 40 minutami: Evo samo zate bo zmagal Death Stranding 2 Ne ne more DS2 njma sans.. E33 pa se mi ze tresejo noge, da bo.. ce pa slucajno zmaga DS2 pol je alo res vse v k Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 22. avgust 2025 Avtor Share Objavljeno 22. avgust 2025 Eh res ne razumem bojazni, teb osebno ne sede ta špil, samo težko se zanika, da ni vse v nulo narejeno pri temu špilu Navedek Povezava do prispevka
dzaver Objavljeno 22. avgust 2025 Share Objavljeno 22. avgust 2025 A so ze kje kaki linki za fizično izdajo? Kak sweet sweet deal 1 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 22. avgust 2025 Share Objavljeno 22. avgust 2025 Kul intervju, Team Cherry so taki chadi lmao https://www.bloomberg.com/news/newsletters/2025-08-21/why-silksong-team-cherry-s-sequel-to-hollow-knight-took-so-long-to-make Delali v svojem ritmu, niso bloatali firme, polishali zadevo in samo uživali v tem kaj so delali. Oldskul garaža stil, ampak z ful dnarja od prodaje HK. Niso pa updatali fanov in publike ker... ni blo kaj za povedat. Vaporsong is no more, dobrodošel Silksong pravim. Pa del, kjer ne dajo release kod novinarskim ščurkom je basest of moves, tipi res ne jebejo žive sile. Res RES upam da je igrica dobra. 3 Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 22. avgust 2025 Avtor Share Objavljeno 22. avgust 2025 They haven’t burned out or shown any desire to take a break. Instead, they’re already making big plans to add extra content to Silksong in the months and years to come. ok, za dve leti lahko še ignoriram 1 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 22. avgust 2025 Share Objavljeno 22. avgust 2025 Fak no, jebo jih... Ne vidim se preigravati take igre po večkrat, vsakič ko pride kej novega. Ajde, če bojo uspeli lepo ogransko implementirati, pol bo druga pesem, ampak vseeno imam pomisleke. 🤔 Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 22. avgust 2025 Avtor Share Objavljeno 22. avgust 2025 Razen če bi igral počasi na vsake neki cajta malo. Switch1 verzija bo, tako da that's the move zame Navedek Povezava do prispevka
Tijuana Objavljeno 22. avgust 2025 Share Objavljeno 22. avgust 2025 Če bo kot enka. Dvomim, da bi lahko počasi na vsake tolk časa malo igral, ker bo obsesija. Sem pa noro zadel letos po dveh letih iz septembra prestavil potovanje na oktober. No Life September incoming. 4 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 22. avgust 2025 Share Objavljeno 22. avgust 2025 Team Cherry, opravicujem se za ves slander skozi leta, vi ste goodest of eggs. 2 Navedek Povezava do prispevka
BigBoss82 Objavljeno 26. avgust 2025 Share Objavljeno 26. avgust 2025 (urejano) uh 10min je igral komaj zdaj sem vidu 26. avgust 2025 uredilo bitje BigBoss82 Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 26. avgust 2025 Avtor Share Objavljeno 26. avgust 2025 ŠE 9 DNI MADAFAKAZZZ 1 Navedek Povezava do prispevka
fric Objavljeno 26. avgust 2025 Share Objavljeno 26. avgust 2025 Včeraj štartal enko. Pridem v neko sobo s kresnicami dobil skoraj 100 duš, pade name stalktit in me ubije. 1 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 26. avgust 2025 Share Objavljeno 26. avgust 2025 Jaz sem tudi malo igral včeraj da se navadim na flow in premikanje. Pogrešal bom pogo jumping tbh. Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 26. avgust 2025 Share Objavljeno 26. avgust 2025 (urejano) Weraziel reče pred 34 minutami: ŠE 9 DNI MADAFAKAZZZ Ne moreš si mislit kaj mi dela hype. Ne dvomim, da bom užival ob igranju. Kar me najbolj zanima je ali sploh obstaja možnost, da so naredili boljšo ali vsaj enako dobro igro kakor HK. 🤞 26. avgust 2025 uredilo bitje ke_kit Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 26. avgust 2025 Share Objavljeno 26. avgust 2025 ste ze preorderali? Navedek Povezava do prispevka
Tijuana Objavljeno 26. avgust 2025 Share Objavljeno 26. avgust 2025 Jaz bom čakal še par dni, če slučajno pride kaj več info za fizične. Drugače bo pač double dip kot enka Navedek Povezava do prispevka
dzaver Objavljeno 26. avgust 2025 Share Objavljeno 26. avgust 2025 Jst cakam kak fizicni preorder Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.