Skoči na vsebino

HBO MAX - smrt kinom


fric

Priporočeni prispevki

Pogledal prvi film, zdej gledam drugega. Vsaj kar se tiče scenarija, mi je zaenkrat drugi film dosti boljši, tud edino kar je sploh zanimivo v prvem filmu je končni fight, tu pa imaš nek cheesy plot z magic mcguffinom, ampak vsaj deluje na svoj način. Bomo pa še vidli kako bo ko pridemo do konca.

Povezava do prispevka

Sem pogledal še dvojko in moram rečt, da je čisti šit. Enka je bila zabavna, drugi del pa je pretirano

Spoiler

cukrast. Ta namigovanja-kritika na The secret in potem love (and truth) will set you free, so nepotrebne in ne sodijo sem notri. Tudi scenarij je luknjast. Akcijske sekvence so bedne, bad girl lik pa nedodelan.

Upam da se se Paty za enkrat ustavi. Ker 1ka ji je dobro ratala, dvojka pač ne.

Povezava do prispevka

Evo točno to kar je Febo napisal... Prav v bistvo...

Trailer me je res nahypal, super mi je bil zložen, muzika, 80s vibe, ziher ga ni naredla sama režiserka, ampak res en mojster trailerjev. Prav želel sem si gledat ta film. 

Vsaj Gal Gadot je odlično castana in paše noter ko ata na mamo. To je pa tud vse. Ob določenih prizorih bi lahko rekel da si mal bruham v usta, ampak štos je da v bistvu res nisem zahteven gledalec... 

Pa ta politična korektnost mi je mim. Ona mala punčka v mallu, črnka, se neki nasmiha pa mežika aaaaaaa, pa pol froc od Pedra je azijat, whaaaat? Sam čakam da v filme uletijo še vegani pa antivaxerji, čudn da ni bil predsednik indijanc. Klinčeve kvote.. :)

Povezava do prispevka

 

LordFebo reče Dne, 27. 12. 2020 at 21:17:

Sam nisem bil prav nič navdušen. Takole sem zapisal, ako koga zanima.

 

https://javka.mn3njalnik.com/gikarije/wonder-woman-1984/

 

merlin_181384986_401ce1d0-2128-4492-be04-3f898683b76f-mobileMasterAt3x.jpg

 

WonderWoman1984_9.jpg

 

ww3.jpeg

 

WW-1024x594.jpg

Ne vem a mi je kdo zbrisal post al sem pozabil dat send. Samo da popravim febota  :D :D 

Spoiler

Pehanje za artefaktom ni nikakršen kvest glavnega zlikovca, saj ga možak naključno najde v neki pisarni, ne da bi sploh vedel, kaj to je. - ni res, dejansko se vidi, da je kvest, ker ima to v pisarni, ker je hotel zadevo kupit, preden so razkrinkal tisto trgovino v nakupovalnem središču.

Z ostalim se pa strinjam in je spot on. Mešanje the secret, jokanjem glede resnice ipd. res ne sodi v film. Akcija je resnično pod povprečna in zgodba luknjasta. 

Povezava do prispevka
osis reče pred 4 urami:

 

Ne vem a mi je kdo zbrisal post al sem pozabil dat send. Samo da popravim febota  :D :D 

  Razkrij skrite vsebine

Pehanje za artefaktom ni nikakršen kvest glavnega zlikovca, saj ga možak naključno najde v neki pisarni, ne da bi sploh vedel, kaj to je. - ni res, dejansko se vidi, da je kvest, ker ima to v pisarni, ker je hotel zadevo kupit, preden so razkrinkal tisto trgovino v nakupovalnem središču.

Z ostalim se pa strinjam in je spot on. Mešanje the secret, jokanjem glede resnice ipd. res ne sodi v film. Akcija je resnično pod povprečna in zgodba luknjasta. 

Hvala za popravek, ampak pri najboljši volji nisem našel tega prizora. Mi poveš minuto? :)

 

Sem popravil, da 'ne izpade kot kvest', zakajti meni se je tako zdelo. Kot sem napisel na kraju: ni toliko stvar v 'kaj', ampak 'kako' je to predočeno. In udejanjeni so elementi šibko, vključno s Štefom. Sploh me je ta čudežni predmet in Štefova duša v drugem telesu spomnila na kakšne Disneyjeve pocukrane filme z magičnim izpolnjevanjem želja / zamenjavo teles.

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 7 urami:

Hvala za popravek, ampak pri najboljši volji nisem našel tega prizora. Mi poveš minuto? :)

 

Sem popravil, da 'ne izpade kot kvest', zakajti meni se je tako zdelo. Kot sem napisel na kraju: ni toliko stvar v 'kaj', ampak 'kako' je to predočeno. In udejanjeni so elementi šibko, vključno s Štefom. Sploh me je ta čudežni predmet in Štefova duša v drugem telesu spomnila na kakšne Disneyjeve pocukrane filme z magičnim izpolnjevanjem želja / zamenjavo teles.

40 minuta in potem spet 50ta

Povezava do prispevka
dilar reče pred 8 urami:

 

Tale tip dobr skurca dandanašnje popularne filme. Občasno sicer že mal preveč najeda s pizdakanjem okol liberal agenda, etc, sam vsaj glede kritike obupnih scriptov ma pa čist prov. Neverjetn je, da danes ne morjo spacat več koherentne zgodbe za mainstream filme. 

link a nazi

 

"na čase že mal preveč najeda s svojim zaplinit je treba vse žide", ampak glede kritike degenerirane kolture ima pofsem prav

Povezava do prispevka
osis reče pred 19 urami:

40 minuta in potem spet 50ta

Res je. Ampak majke mi, nezaznavno. Še vedno zadeva ni nek izpostavljen kvest, za katero bi se zlikovec gnal pol filma.

Pričakoval bi, da bodo naredili konkretno razlago / predstavitev ancientnega artefakta v recimo stiliziranem slogu, kakor so denimo v prvem filmu pokazali vojne bogov.  

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 mesca kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...