Skoči na vsebino

HBO MAX - smrt kinom


fric

Priporočeni prispevki

Chenier reče Dne, 31. 3. 2021 at 9:22:

Kdaj pride Godzilla vs. Kong na HBO max

Tud če ne pogledaš ne boš zamudil ama ništa. Edina + stvar so bitke pa še to me ne impresionira več

 

Zgodba, liki, dialogi so še v prav vsakem takem filmu do zdaj bli plitki do zoprni do debilni in tudi tu ni nič drugače. Če rabiš malo akcije tisto kr prevrti počutil se boš boljše.

 

Dejansko ne glede na to kako ekstremno za lase privlečeno je vse skupaj, mi je bla še edina kolko tolko kul stvar mecha godzilla, vse drugo mehko blato.

 

Malenkost manj slab oz. zoprn film od godzilla : king of monsters, kar pa žal niti približno še ne pomeni, da je vreden ogleda. Še najbolj prebavljiva mi je bla godzilla iz 2014.

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 1 minuto:

zgodba liki dialogi

In zakaj je potem to sploh v filmu če po tvoje kao ni nobene druge opcije kot da je izpeljano retardirano?

 

Naj nardijo en youtube video kjer se pošastka tepeta, kot tisti fan made videi tipa hulk v superman oz. karkoli že pa bo več efekta, pa še več časa ti bo ostalo za bolj prijetna opravila ne pa da zapraviš 2 uri za gledanje neke poneumljene slikovne driske, ki mogoče pali pri 13letnikih.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...