Skoči na vsebino

Računalniska periferija


Arey

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 5 minutami:

 

To nabavljaš, da nam boš dostavil kavlitetne posnetke oponašanja Hitlerja? :D


Lol. Ne. Izključno za službene namene.
Mogoče pa vseeno pade tud kak Hitler, tak mimogrede, hehehe.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

fantje ubavil sem cooler master MM710 https://www.coolermaster.com/catalog/peripheral/mice/mm710/

 

53 evricev na funtechu

 

morm rect, da sem navdusen. glede na to kaj sem mel prej nek ozone neon star. tale miska je dosti lazja tko da se morm kr mal navadit se na to lahkotnost. oblika tudi miljon boljsa. sicer meni bi verjetno najbolj ustrezala MM720 kot smo ugotovili v tem topicku ampak se nikjer pri nas ne dobi. poleg tega baje ni kul za FPSe. tko da ce bi nazigal kak diablo cele dneve bi se verjetno potrudil jo nekje dobit, tko sem pa za warzone 710 uzel.

zaenkrat zelo zadovoljen. tudi kabel tehnologija je napredovala svetlobna leta naprej kot tisto kar sem mel. sploh ga ne opazis da je.

 

ni edino jasno zakaj majo vse miske na sredini knof za spreminjanje DPIja. a mi to lahko kdo razlozi? pa tudi ni tko da bi bil 2 state toggle recimo v spilu pa izven ampak ciklira med nekimi 5imi ali 7imi stanji. totalno neuporabno?

kot drugo ne vem zakaj misi rabijo nekih 16k DPIja? kolko gledam vsi pro-ji igrajo na 400-800 dpija. jaz sem sicer zelo omejen s prostorom na mizi in igram na 2000, ker nimam placa tolko mahat z roko.

 

 

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 46 minutami:

 

what?

Slabo sem napisal, res slabo. Sorry, sm vmes delal druge stvari - višji DPI na senzorju ne škodi, ker enostavno downscalaš njegov output z nastavitvijo v OSu da premakne miško šele ko senzor zazna dovolj velik premik. Lahko si predstavljaš isto kot s sliko - vedno je boljše imeti večjo resolucijo slike in jo zmanjšat kot obratno (seveda če kvaliteta zajete scene ne trpi na račun več pikslov, ampak ne govorimo o tem).

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 16 urami:

Iskreno si ne predstavljam kaj točno bi želel. Wireless ne želim, ker je samo delo z njimi. Ne maram živahnih barv in ledic. Velikost pa hmmm... Imam relativno srednje veliko roko :D 

Vsake 2-3 tedne vstekam misaka v usb kabl, da se nafila in je to to.

 

Ce ga slucajno rabim takrat, ga lahko komot uporabljam preko kabla. Lucke pa lahko tudi vse pogasnes.

 

Nikol vec ne grem na zicnato mis, wireless ftw.

Povezava do prispevka

 

Lepi Šime reče pred 1 uro:

A pa so zdej že dobro odzivne brezžične miši? Vem, da nazadnje ko sme gledal so bile slabše napram kabelnim

G603 vzem nimaš nobenga dela z njo, na pol leta menjaš baterije to je vse kar rabiš

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 11 urami:

A pa so zdej že dobro odzivne brezžične miši? Vem, da nazadnje ko sme gledal so bile slabše napram kabelnim

 

profiji igrajo turnirje za milijone dolarjev z wireless miskami, ti garantiram, da bo tud zate dobra

Povezava do prispevka

Ne se hecat... Ja ob, bom prešaltal na wireless. Iskreno mi gredo kabli že na bruhanje in dostikrat me zablokira, ko najbolj rabim aim :)

 

Malo se nagibam do razer viper. Samo kolebam če bi res vrgel nad 100€ za mišaka....

Sicer je pa tudi tale G603 vidt poslastica in mi je kr kul cena zanjo.

uredilo bitje Lepi Šime
Povezava do prispevka
S<3NEC reče Dne, 2. 5. 2021 at 9:04:

Meni je G305 zdržala 9 mesecev z 1 AA (Energizer Lithium) baterijo. Imam nastavljeno, da sama prestavlja med high performance in low power načinom v in izven iger.

Zelo priporočam. Kabli so passe.

Se podpišem. Deluje odlično in za soliden dinar.

Povezava do prispevka

Tale G305 je praktično identična G303 z razliko, da je slednja žična miška.

Kakšna je pa ergonomija pri G605? 

 

Sicer pa sem se rahlo nagibal proti G603, saj zraven dobim še podlago... Samo tale G605 mi je sedaj rahlo potegnila zanimanje :)

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 1 uro:

Tale G305 je praktično identična G303 z razliko, da je slednja žična miška.

Kakšna je pa ergonomija pri G605? 

 

Sicer pa sem se rahlo nagibal proti G603, saj zraven dobim še podlago... Samo tale G605 mi je sedaj rahlo potegnila zanimanje :)

 

Je kar večja in težja od G305, ampak meni to paše. Lahko dela na 1 AA baterijo ali na 2AA bateriji... po želji. Meni celo nekoliko bolj odgovarja od mlajše "sestre", ker bolj zapolni dlan s hrbtnim delom.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...