Skoči na vsebino

Računalniska periferija


Arey

Priporočeni prispevki

V kratkem dobim Model O, bom napisal kaj k sprobam. 

 

Upgrade tega je pa Logitech g pro superlight ~115€ amazon.

 

Lahko kupš tut kej cenejšega odvisno glede na kaj ti je pomembno, teža, oblika itd. Recimo g305.

Povezava do prispevka
Sefo reče Dne, 4. 12. 2021 at 20:25:

V kratkem dobim Model O, bom napisal kaj k sprobam. 

 

Upgrade tega je pa Logitech g pro superlight ~115€ amazon.

 

Lahko kupš tut kej cenejšega odvisno glede na kaj ti je pomembno, teža, oblika itd. Recimo g305.

 

Sem gledal čisto iste miške, ja. Vpičil sem se v nizko maso. Na koncu sem naročil G305. Pri svojih 40eur se mi je zdela neprimerno boljši deal kot recimo 3x dražja G Pro Superlight ali 2x dražja Model O Wireless. Pravtako mi je velik plus to, da laufa na navadne (AA) baterije. Po mojem bo čisto OK :) 

Povezava do prispevka

Vtisi po ene 3-4 urah. 

 

Honeycomba ne opazim, razen če glih slučajno pogledam miško. Da bi se pa svinarija nabirala notr pa pomoje tut ne bo problema. Se da lepo spihat. 

 

Oblika je mal drugačna k sm navajen logitecha g900, sam tut pomoje se bom hitr navadu. Razlike so par milimetrov edin zadej je ponavad na logitech mal večja, da mi bolj sede v roko.

 

Tale g305 mi pa pomoje ne bi bla všeč, k je dost manjša v primerjavi z drugim dvema in mam mal večje šape.

 

uredilo bitje Sefo
Povezava do prispevka

Kul, fino, da si zadovoljen :)

Sem namreč bral, da je imel Glorious nekaj težav s kontrolo kakovosti.

 

Velikost meni osebno ni tako važna oz. se pač navadnim. Trenutni MX518 se mi zdi recimo precej velik za moje rokice. Obžalujem edino, da sem črno, namesto modre.

 

Glede svinjarije pa, sem isto študiral, da se da spihat. Bolj me skrbi kakšna svinjarija od rok (mrtva koža in to). Že pri MX518 se nabere čisto v vsaki špranji, da ga moram občasno napasti s kakšno zobno ščetko in/ali zobotrebcem. Torej ni panike, če redno čistiš. Sklepam pa, da bo s tistim satovjem še toliko več dela.

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Je znižano:

https://eigre.si/catalogsearch/result/?q=g305

 

Ceneje ima pa še dodaten zamik. Takole gre, v ponedeljek zjutraj vklopi dobavitelj, pol dneva do dan (odvisno kako je nastavljeno) zamika do spletne trgovine. Šele nato gre pa iz spletne trgovine na ceneje. Tako da lahko da še kak dan, kak zamik je do ceneje pa nikoli nisem gledal.

 

Evo gibanje cene na črni na eigre. Te wicki na gor je nek glitch, ker je na isti datum gor in dol. Padci cen so pa prejšnje logi -20% akcije. Aja, akcija ne velja na artikle, ki niso na zalogah pri dobaviteljih. Aja no, pa malo gledam po ceneje, nekateri imajo pa ročno fiksirane cene in se jim niti ne da popravljat za en teden.

image.png.497614c980720f99b6400b91635f3592.png

uredilo bitje Vanz
Povezava do prispevka

Imam prenosnik Lenovo Thinkpad X270. Ker mi že malo nagaja zunanja baterija, sem hotel nabaviti dodatno. Našel nisem nič kar bi bilo ceneje od 80/90 eur. To se mi zdi malo prehud vložek za laptop vreden 300 eur. Ker ima tudi usb c priklop sem razmišljal v smeri nabave power banka (to bi mi prav prišlo tudi za sledeče prenosnike in mobilni telefon).

Ko sem hotel preizkusiti in sem priklopil polnilec za mobilni telefon, se prenosnik ni začel polniti. Najbrž ima premalo moči?

 

Torej, kateri power bank priporočate za polnjenje prenosnika preko usb c? 

 

Hvala. :) 

Povezava do prispevka
obstek reče pred 1 uro:

Imam prenosnik Lenovo Thinkpad X270. Ker mi že malo nagaja zunanja baterija, sem hotel nabaviti dodatno. Našel nisem nič kar bi bilo ceneje od 80/90 eur. To se mi zdi malo prehud vložek za laptop vreden 300 eur. Ker ima tudi usb c priklop sem razmišljal v smeri nabave power banka (to bi mi prav prišlo tudi za sledeče prenosnike in mobilni telefon).

Ko sem hotel preizkusiti in sem priklopil polnilec za mobilni telefon, se prenosnik ni začel polniti. Najbrž ima premalo moči?

 

Torej, kateri power bank priporočate za polnjenje prenosnika preko usb c? 

 

Hvala. :) 

Rabiš vsaj 65w powerbank.... Taki pa stanejo kot nova baterija...

 

uredilo bitje Mic-E
Povezava do prispevka

Kar je na Bolhi je tipicno precej iztroseno sploh ko se gre za "PROFESSIONALLLY REFURBISHEDD" robo, kjer jasno gre za sluzbene delovne konje na katere ni nihce kaj posebej pazil in so vecinoma imeli tudi vec razlicnih lastnikov dokler niso bili zreli za odpis. Je kr poudarek na unem "lepo ohranjen".

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 3 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...