ZippeR Objavljeno 12. december 2025 Share Objavljeno 12. december 2025 Arey reče pred 54 minutami: Sploh te “taboljse”, Q serija mislim da so. Prej sm mel njihovo K serijo k so res poceni (K4, mislim da) in so fajn tipkovice, ampak Q je pa za slabih 200€ res next level izkusnja. Ce ti je skoda kesa, in verjamem da ti je za fsking tipkovnico, so K absolutno good enough. Oz zdej jih majo ze tok da sploh ne vem kaksne so razlike. Kupi se pocivalo za roko. Lahko tut z aliexpressa. Jp, mam K6 Pro (alu okvir, pomojem dost podobna izkusnja Q seriji.. ki je takrat se ni blo) v pisarni, takrat sem dal okrog 100 eur in mi ni cist nic zal. Ko sem kupoval drugo za doma je bil cilj vecji layout, sem zbiral med Q1 in Monsgeek m1w in se odlocil za slednjo. Tipkovnica sama je vrhunska, ampak software in podpora za linux (tako bluetooth kot 2.4hz dongle dost stekata) je porazna, in jo mam prikljuceno na kabel vecino casa. Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 12. december 2025 Share Objavljeno 12. december 2025 (urejano) Tukaj moram dati dissenting voice Sem imel K6, drek. Alu backplate je naredil absolutno plehast bedast ocutek. Tape in o-ring moda nista cisto nic izboljsala obcutka niti zvoka. 12. december 2025 uredilo bitje viddek Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 12. december 2025 Share Objavljeno 12. december 2025 Nisem imel njihove tipkovnice, ampak brezicno misko. Po kakem mesecu se je sfukalo stikalo za preklapljat nacin povezave, tako da 2,4GHz nacin ni vec delal. Tnx Obama. Navedek Povezava do prispevka
galimx Objavljeno 20. december 2025 Share Objavljeno 20. december 2025 (urejano) G PRO X Superlight 2 20. december 2025 uredilo bitje galimx Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 20. december 2025 Share Objavljeno 20. december 2025 Huda. Upam, da ne zacne doubleclickat. Navedek Povezava do prispevka
galimx Objavljeno 20. december 2025 Share Objavljeno 20. december 2025 @Paljo imajo kaki problem te z doubleclicks? Sem se odločal med Logitech G PRO X Superlight 2 in Pulsar in sem se odločil za tole... Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 20. december 2025 Share Objavljeno 20. december 2025 Sem imel prvo verzijo (G PRO Wireless) in je bila super miska, samo z leti mi je zacela tolk doubleclickat (+ scroll je kar neki po svoje delal), da me je prijelo jo zabrisat v zid. Drugace huda, baterija je zdrzala hitro, lahka in gumbi na obeh straneh. Navedek Povezava do prispevka
GTA Objavljeno 7. januar 2026 Share Objavljeno 7. januar 2026 Corsair GALLEON 100 SD, 349EUR 1 Navedek Povezava do prispevka
blad Objavljeno 8. januar 2026 Share Objavljeno 8. januar 2026 Za tak dnar raj kupm 16GB rama kot pa rgb tipkovnco s par ekstra knofi. Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 8. januar 2026 Share Objavljeno 8. januar 2026 Al pa kak model od HHKBja. lep lp Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 8. januar 2026 Avtor Share Objavljeno 8. januar 2026 (urejano) Res nagravzno Sploh un zasloncek, v lajfu ga ne bos rabu, to so res neke teenager fore. Za kaj rabis napoved vremena in ime komada ki se trenutno predvaja na dedicaded zaslonu hahaha 8. januar 2026 uredilo bitje Arey Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 8. januar 2026 Share Objavljeno 8. januar 2026 Jaz sem moji Hybrid Type-S privoscil nove OEM PBT keycapse Navedek Povezava do prispevka
Benx Objavljeno 13. januar 2026 Share Objavljeno 13. januar 2026 Se je kdo že srečal s težavo pri brezžičnih miškah, da kar malo po svoje klikajo? višje berem nekaj od nekih doubleclikov. Skratka miš kar sama klikne vsake toliko, najprej sem mislil da so čip šit miške krive, sedaj mi isto počne MX master prek bluetooth povezave. Navedek Povezava do prispevka
Me3do Objavljeno 13. januar 2026 Share Objavljeno 13. januar 2026 Kolko je pa stara? Verjetno se je kliker zjebal in ne zazna pravilno Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 13. januar 2026 Share Objavljeno 13. januar 2026 (urejano) Imo nima brezzicnost veze tuki in so ti stikala sla v maloro. Se mi je zgodilo enako na logi gpro wireless. Lahko probas laufat preko kabla in pozkusis razdret in spucat, ce bo kaj pomagalo. 13. januar 2026 uredilo bitje Paljo Navedek Povezava do prispevka
Benx Objavljeno 14. januar 2026 Share Objavljeno 14. januar 2026 imel sem vsaj 3 miške pred to, težave so pri vseh ves čas, na kabel dela boljše. Tako da moj glavni osumljenec je prenosnik, ki pa je star leto in pol. Navedek Povezava do prispevka
catal Objavljeno 15. januar 2026 Share Objavljeno 15. januar 2026 (urejano) Benx reče Dne, 13. 1. 2026 at 10:00: Se je kdo že srečal s težavo pri brezžičnih miškah, da kar malo po svoje klikajo? višje berem nekaj od nekih doubleclikov. Skratka miš kar sama klikne vsake toliko, najprej sem mislil da so čip šit miške krive, sedaj mi isto počne MX master prek bluetooth povezave. driverji, pojdi na uraden page od proizvajalca prenosnika in miši ter naloži tisto, ne samo to kar ti winsi avtomatsko zloudajo. mogoče. 15. januar 2026 uredilo bitje catal Navedek Povezava do prispevka
galimx Objavljeno 1. marec 2026 Share Objavljeno 1. marec 2026 (urejano) Katera mehanska tipkovnica je najbolj podobna tistim starim iz 90s ko so bile IBMjeve take belo/sive? Nekaj v tem stilu... 1. marec 2026 uredilo bitje galimx Navedek Povezava do prispevka
DaMachk Objavljeno 2. marec 2026 Share Objavljeno 2. marec 2026 Pomoj kaka Cherry G80-3000 s cherry blue stikali Navedek Povezava do prispevka
b4d Objavljeno 20. april 2026 Share Objavljeno 20. april 2026 (urejano) Moja zadnja pridobitev, po skoraj 10ih letih Das Keyboard 4 (imam dve MX brown in MX blue), sem se moderniziral, ceprav jima nic ne manjka. Keychron Q1 MAX ISO, Gateron Jupiter Banana - zelo zadovoljen. GMK Classic Beige keycaps - precenjene, cudovite, ampak enkrat sem zelel probat "premium" set, naslednje bodo iz Alija Vzel sem se silikonski podstavek za zapestja, to se ne vem ce rabim, ker hoveram ko tipkam. Testiram tisti `Fn` pri levem shiftu, pa poigravam se s tipkami cisto desno, nisem se siguren da mi takole odgovarja, sploh `Delete` ne vem se ce ni bolje da je gor na vrhu, kot je originalno (trenutno imam bindan `Delete` na obe tipki desno gor). Zanimivo mi je da so sla clicky stikala totalno iz mode... 20. april 2026 uredilo bitje b4d Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 20. april 2026 Avtor Share Objavljeno 20. april 2026 Jz mam tudi to, samo s temnejsimi keycapi in linearnimi stikali. Res dober p/p za tipkovnico, je uzitek tipkat po njej, pa tok je tezka da se nikamor ne premakne. Klikajoca stikala so bla pa men vedno suffer Ze mene motijo, kaj sele ce je kdo v radiju 20m. Navedek Povezava do prispevka
b4d Objavljeno 20. april 2026 Share Objavljeno 20. april 2026 Meni so bli MX blue res hudi za delat, doma sem brown uporabljal da so ok tudi za kaj odigrat. Prav ta klik me je rajcal, MAKING MONEY zvoki pa to. Se dobro da sem v pisarni imel entuzijaste pa se niso pritozevali. Zanimivo, da zdej po enem tednu te tipkovnice, tisti dve izpadeta prav mehki pa nenatancni. Itak je prevec izbire, sem mislil da je tole moj endgame, pa takoj gledam neka druga stikala, druge keycape, se ne znam ustavit. Ampak ja zaenkrat bo ostalo tako kot je! Verjetno bom prej eno Q 100% vzel pa se poigral. Navedek Povezava do prispevka
ZippeR Objavljeno 20. april 2026 Share Objavljeno 20. april 2026 b4d reče pred 1 uro: sploh `Delete` ne vem se ce ni bolje da je gor na vrhu, kot je originalno (trenutno imam bindan `Delete` na obe tipki desno gor). delete/home/end so mi vedno najvecji problem pri dnevni menjavi layoutov, si jih tud pol neki bindam da bo kao podobno, pa je na koncu se vedno malo problem cestitke drgac, upam da ti dobro sluzi. js sm gledal isto Q1 (ansi ftw) pred casom in se potem raje odlocil za Monsgeek M1W, ma mi je zal ker wireless software dela slabo na linuxu in jo moram met priklopljeno na kabel mi je sicer iskreno malo cesko dajat tolko svetle kapice na temen okvir, nisem ljubitelj kontrasta najbolj. Navedek Povezava do prispevka
☢️indigo Objavljeno 15. maj 2026 Share Objavljeno 15. maj 2026 Ah ja tipkovnice. V omari imam kar nekaj razerjevih tipkovnic, najbolj premium od teh je blackwidov v4 pro, ki je zacela po parih mesecih key spammat. Zaklel, da nikoli vec ne vzamem tega razerjevega shita. Moj daily driver je asus azoth extreme. Zaenkrat se nisem imel v rokah boljse tipkovnice za daljse sezone tipkanja. Za drugo (laptop na dockingu) pa uporabljam nuphy air 75 low profile - tudi cudovita tipkovnica. Navedek Povezava do prispevka
👽vlaho Objavljeno 16. maj 2026 Share Objavljeno 16. maj 2026 bi mel kdo logitech G9X? mal je stara pa mal je že kabel načet(samo ovoj k je braided) dela pa še zmer gladko Zamenjam za sixpek al neki Navedek Povezava do prispevka
☢️indigo Objavljeno 24. maj 2026 Share Objavljeno 24. maj 2026 (urejano) Zelo prijetno presenecen nad budget gaming tipkovnico MCHOSE Ace 60 Pro. Je 60% layout - eno sem zelel poizkusiti. Je wired Hall Effect / 8000 Mhz polling rate tipkovnica z magnetnimi switchi (PBT capsi / shine-through) in kar je najboljse: webbasiran sw za customizing. Sicer je res iz plastike ampak je kvalitetna in ima neko tezo. Aja, je hot-swappable! Dal sem malo manj kot 50€ . Za te featurje top shit. Tudi switchi so nad pricakovanji. 24. maj 2026 uredilo bitje indigo Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ Adriano Objavljeno 25. maj 2026 Share Objavljeno 25. maj 2026 indigo reče pred 18 urami: gayming Fixed Navedek Povezava do prispevka
☢️indigo Objavljeno 25. maj 2026 Share Objavljeno 25. maj 2026 Adriano reče pred 31 minutami: Fisted sn biv Cestitam upam, da ti zapiralka ne dela in seres prosto po preserni. Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.