F5ve Stringed Objavljeno 25. maj 2026 Share Objavljeno 25. maj 2026 Kurc, jaz sem se postavil v vrsto zanj DS 4 in 5 se stepeta s Steam configom ko je vklopljen in ne pustita delovat motion controlsom v parih emulatorjih Deck teh problemov seveda nima ampak to pomeni, da moram namesto na teveju igrat Zeldo direkt na Decku, ker Sony niti slucajno ne dopusca v svoj glorious personal space bilokakih drugih configov, my way or stick drift way Kr zmrazi me, da sem takrat kupil DS 5 namesto preorderal Gabe Controller. Za 20€ vec dobim vec gumbov, boljse joysticke, dva trackpada in OOTB funkcionalnost z vsem plus 30+ urno baterijo (allegedly). Yes pls Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.