Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

res super predstava na obeh tekmah proti budućnosti, veseli napredek tudi v obrambi.

 

v recimo temu prvem delu aba lige so tako premagali budućnost, igokeo in mego, poraz samo proti mornarju, crvena jih še čaka. zelo dober izkupiček, dokazali so da lahko igrajo proti komurkoli, zdaj je potrebno samo tako naprej in brez kiksov proti nasprotnikom iz spodnjega dela lestvice.

 

če se na neki točki priključi še mathiang bo sploh fantastično.

Povezava do prispevka

Noro res. Z resničnim užitkom se pogleda vsako tekmo. Šut za 3 je bil na zadnjih predstavah nerealen. Praktično vsi v ekipi razen Dimca znajo zadeti od daleč. Malo je sicer padla forma Brownu, ampak po mojem je to čisto pričakovano. Škoda za poraz Krke včeraj proti Zadru. 

 

Ste videli izvajanje prostih metov Chinanuja Onuakuja. Svaka mu čast, procente ma v resnici kr dobre, je pa igral tud za Houston svoje čase.

 

Povezava do prispevka

Vedno ko je tekma pogledam, koliko ljudi gleda zadevo v živo - prek Telekomove aplikacije Daljinec. Pač spremljajo sam Telekomove uporabnike ampak pomoje ni nekega biasa pri tem, in je procent gledalstva tekme vseen samo 1%. se pravi okoli 5-10k ljudi gleda tekme Olimpije na TVju. Tko da mogoče dvorana vseeno še ne bi bila polna. Ali pač. 

 

V vsakem primeru škoda, res bi uživali v tekmah, je pa vprašanje ali bi to igralcev dalo dodatnega vetra al bi bili manj sproščeni.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Olimpija nadaljuje s super sezono. Aba liga je letos res močna, tako da te lahko vsaka napaka stane uvrstitve med najboljše štiri. 

Jutri povratna z Virtusom, ki iskreno ni najbolj pomembna. Napovedi? Jaz težko verjamem, da bomo zmagali. Bi si pa seveda močno želel.

 

image.thumb.png.c146d0ce53e805a1bafd476bc90b48ff.png

Povezava do prispevka

Tole danes je bila ena vrhunska tekma, kot v starih evroligaskih časih. Vrhunski nasprotnik, vrhunska Olimpija. Žal še ni izšlo, čeprav smo bili prekleto blizu. Takšne končnice z Bologno smo v preteklosti že gledali in ponavadi so šle njim v prid. Se mi zdi da se je na koncu pokazala fizična premoč Virtusa in seveda malce sreče. Belineli in Teodosić sta bila do 5 min pred koncem odlično zaustavljena, potem je pa zgleda zmanjkalo moči. Sem bil kar prepričan, da ni šanse da zmagajo podlajsek. Vsekakor pa nora tekma. Jutri navijamo za Bourg.

Povezava do prispevka
obstek reče Dne, 3. 3. 2021 at 7:20:

Užbinec je na podkastu Blokada rekel, da so se ob prevzemu pogovarjali z GD. GD naj bi počakali in ocenili resnost projekta, ter se nato odločili ali se tekem udeležiti ali ne.

 

 

Tole je res huda oddaja bila. En fajn vpogled ne samo v ustroj kluba in njihovih perspektiv ampak nasploh tudi v Evroligo, kakšni so realni izgledi in zakaj se splača oziroma ne splača stremeti k Evroligi. 

 

Predvsem del kjer govori o tem,da je Evroliga seveda dosegljiva ob takem delu in napredku, ampak da so veliki dosežki tam zelo nerealni in, da ga skrbi da ljudje ko bo score 5:15 ne bodo več hodili na tekme. Kar je v primeru našega navijaštvo zelo možno. Edino kar pa administracijo Evrolige zanima so pa polne tribune in širok trg. Zato razmišljajo celo, da bi ustanovil klub v Londonu...

Povezava do prispevka

Navijači Olimpije smo danes lahko razočarani. Četrtfinale Eurocupa je bilo res blizu, ampak danes so bili igralci očitno v zelo slabi dnevni formi, svoje je naredila tudi nervoza. Realno je bila priložnost zapravljena že prejšnji teden, danes se je vedelo da bo tekma težka. Overall so pokazal veliko več kot Budućnost v tem delu tekmovanja, danes so svoje dodal še sodniki.

 

Upam da se vsaj v ABA ligi prebijejo v final 4, ta ekipa si to res zasluži, ker imajo lepo kemijo in všečen basket. Res je blo proti Bologni lepo gledat iskreno veselje Blaže in Rupe. Škoda res. :cry:

Povezava do prispevka

budučnost je vrhunsko izkoristila slabosti olimpije, ni kaj. dominirali so skok v napadu, prisilili olimpijo v individualne akcije in se osredotočili na pokrivanje kick-out podaj na trico, ker olimpija nima pravega centra, ki bi znal napadat koš. mathiang v formi bi tu popolnoma spremenil igro.

 

težko komu kaj strašno očitat, je pa škoda, lepo bi bilo gledat olimpijo še v top 8 s to simpatično ekipo.

 

Povezava do prispevka
wuzi reče pred 2 urama:

budučnost je vrhunsko izkoristila slabosti olimpije, ni kaj. dominirali so skok v napadu, prisilili olimpijo v individualne akcije in se osredotočili na pokrivanje kick-out podaj na trico, ker olimpija nima pravega centra, ki bi znal napadat koš. mathiang v formi bi tu popolnoma spremenil igro.

 

težko komu kaj strašno očitat, je pa škoda, lepo bi bilo gledat olimpijo še v top 8 s to simpatično ekipo.

 

Dejan-Milojevic.jpg

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Iz kje kurca so zdej potegnil ŠE EN sportklub program, ker teh sedem (7!) ki jih imam, ni blo dost.

 

SK HD

 

TEGA seveda nimam v shemi.

In seveda na TEM so tekme evrolige.

 

Pičkajimmaterna

 

 

Edit: se opravičujem, kar sem želel napisat je:

 

Mi lahko prosim kdo svetuje, kje na spletu bi si lahko ogledal tekme končnice evrolige?

uredilo bitje dg90
Povezava do prispevka
dg90 reče pred 11 minutami:

Zdravo 

 

Ja,saj sem napisal SK HD.

Tega nimam, imam pa vse od SK 1 DO SK 6 in še SK golf.

In ravno na tem je EL.

 

 

 

Dej kliči na Telemach če imaš kje skrit ta kanal. Se mi zdi čudno, da imaš vseh 6 SKjev, tega HD pa nimaš v paketu. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...