Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Bil na tekmi v 5 vrsti. Zlo fajn izkusnja. Mi je isto šlo mega na rac do amerikanizirano sranje, pa slovenska Beyonce pa ne vem kva, ampak sem zdržu, ker je bil hud basket. Sem pričakoval slabšo tekmo, ampak sta Ukić in Hezonja lepo vlekla Hrvate. Donke mi je deloval zlo rezerviran, highlight mi je pa blo k je zgubu supergo in igrou en napad brez čevla. Premiku se je pa k invalid. 

 

Tobey pa sam kralj, smo ga že prekrstili v Mihata. Komi čakam, da pride še Čanči. Bo tesno v kvalifikacijah ampak šanse mamo.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

to je nek slovenski način. nobenih zadržkov pole pa bojo zdravniki rešval telo s pumpanjem dodatne kemije :no: ne bo dolg

močno upam da pade v coachingu slo štaba vsaj ena mila beseda da bi nehal tolk oopov metat za centra, ker dobesedno mene bolijo tobeyeva kolena po eni sami tekmi kjer mu je poceglu 6-7 alleyev. vredu zgleda, sam pizda dej človeku navadn balon pass pod koš. bo and1 šansa, živ bog tobeya ne blokira, poleg tega je 80+% ft shooter. plz ne ubit človeka s temi aliupi

Povezava do prispevka

mišice ne uporabljajo sale za rast ;) kuriš jo ob rekreaciji, ne pomeni pa to da bi jo mišice mele za gorivo, nikakor. sala je čista anomalija, mogoče mu pomaga zgolj če se je v koga treba zaletet dandanes. če so mu pred draftom govoril da ga je premal skup za nba je šou to "popravit" z ene 15 kil čiste masti

Povezava do prispevka

ta turnir je neki česar se nenormalno veselim že dolgo. če bi to blo mal bol urejen televizijsko, oziroma mogoče celo bo, bi spremlju vse skupine; ker tu gre res zdej za maksimalne moči držav. samo še uradne olimpijske so lahko bol pofilane

zdej pa težava je ta ekipa litve. ko ta imena bereš enga za drugim ti gre na jok. to :cry: vse :cry: mate :cry:

to nista valenciunas pa sabonis, vsi ostali so prva petorka za kerokol evroligaško ekipo. 50:50 z nami bro ... moar like kvota 3+ na naših realno, pa doma so :cry: jebem jim mater latvijsko. prvo bomo mogl it počas, ne niti razmišlat, ker ko bomo turbulentno že z angolo se matral bomo vsi slabe vole

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 52 minutami:

ko ta imena bereš enga za drugim ti gre na jok. to :cry: vse :cry: mate :cry:

to nista valenciunas pa sabonis, vsi ostali so prva petorka za kerokol evroligaško ekipo.

 

ja seveda. :rofl:


grigonis je klasa, ostalo pa pac solidni igralci.

sej komot vidim, da nam jih nek random lekavicius natoci 25 ampak morebiten poraz bo na nasih / dnevni formi, ne zato ker bi litva bila nek bav bav überroster.

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 6 urami:

ta turnir je neki česar se nenormalno veselim že dolgo. če bi to blo mal bol urejen televizijsko, oziroma mogoče celo bo, bi spremlju vse skupine; ker tu gre res zdej za maksimalne moči držav. samo še uradne olimpijske so lahko bol pofilane

zdej pa težava je ta ekipa litve. ko ta imena bereš enga za drugim ti gre na jok. to :cry: vse :cry: mate :cry:

to nista valenciunas pa sabonis, vsi ostali so prva petorka za kerokol evroligaško ekipo. 50:50 z nami bro ... moar like kvota 3+ na naših realno, pa doma so :cry: jebem jim mater latvijsko. prvo bomo mogl it počas, ne niti razmišlat, ker ko bomo turbulentno že z angolo se matral bomo vsi slabe vole

WoreH, stavi na litvo.

 

STAVI

NA

LITVO

!!!

 

 

aja ne, tist je tweener

Povezava do prispevka

kvota na litvo zdle da grejo na OI je verjetn mizerna. drugače na stavah sm sigurno jinxan ampak v vse možne smeri :D rad bi da zmagamo, po drugi strani pa pogrešam daleč preveč faktorjev. bolj kot razmišljam bi raje da nas slab dan poseka že prej kot pa da mi upamo nakoncu na slab dan litve in da nam spermaviciusi ne bojo dal sto pik iz trojk in nas osramotil. 

takole sm pripravljen uradno zastavit ugled. z angolo bo 5 točk razlike v eno ali drugo smer. ne bi rad da pišejo da je poraz presenečenje. s poljaki pa bo poraz za 10 točk. kot edino možnost da se to ne zgodi vidim samo če bi zoran dragič dal ~20 pik

Povezava do prispevka
dilar reče pred 6 urami:

ma kdo stream za dons?

 

EDIT: vidm, da šele jutr igrajo :S

Prenos je na kanalu A to pa ja ne rabiš streamov iskat lol :D

 

WoreH reče pred 6 urami:

kvota na litvo zdle da grejo na OI je verjetn mizerna. drugače na stavah sm sigurno jinxan ampak v vse možne smeri :D rad bi da zmagamo, po drugi strani pa pogrešam daleč preveč faktorjev. bolj kot razmišljam bi raje da nas slab dan poseka že prej kot pa da mi upamo nakoncu na slab dan litve in da nam spermaviciusi ne bojo dal sto pik iz trojk in nas osramotil. 

takole sm pripravljen uradno zastavit ugled. z angolo bo 5 točk razlike v eno ali drugo smer. ne bi rad da pišejo da je poraz presenečenje. s poljaki pa bo poraz za 10 točk. kot edino možnost da se to ne zgodi vidim samo če bi zoran dragič dal ~20 pik

Trde droge vidim.

Povezava do prispevka

Sem gledal prvi polčas Litve in je bilo eno samo matranje žoge tok da sem 1/3 časa dremal... Srbe sem gledal zadnjo četrtino ko so očitno prestavili par prestav navzgor in zgazili Venezuelo. Bobi itak MVP :D Sem kar plačal tistih 6€ za gledat tekme, sam fak kvaliteta slike je pa čisti fucking dizastr tko da mi je zdej kar malo žal...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...