Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 minuto:

 

Se strinjam da so USA absolutno prvi favoriti

 

Ampak a si ti gledal USA vs FRA? Če se jim bo tko jebalo za vse skupi še naprej, jih takale SLO strese imo

 

 

Nism gledal. Bomo vidli :D Samo dvomim, da bodo USA komplet zavozili olimpijske. Upam, da se motim :D 

Povezava do prispevka
keba reče pred 3 minutami:

Dobro so jih nadigrali. Samo tako naprej. Kaj moramo pa naredit da se izognemo ZDA?

nč; žreb bo med nosilci in nenosilci; upajmo, da bomo tako mi kot zda nosilci in potem se ne moremo srečat v prvi rundi

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
keba reče pred 8 minutami:

Dobro so jih nadigrali. Samo tako naprej. Kaj moramo pa naredit da se izognemo ZDA?

 

ZDA, FRA in Australiji bi se bilo nujno treba izognit IMO. ZDA zaradi mega zvezd in talenta, ostalima dvema pa zato ker so čvrsti in kompaktni ko prasci. Jst bi reku da so Afstralci celo prvi favorir za zlato celo, njim se je reeees treba izognit

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

 

ZDA, FRA in Australiji bi se bilo nujno treba izognit IMO. ZDA zaradi mega zvezd in talenta, ostalima dvema pa zato ker so čvrsti in kompaktni ko prasci. Jst bi reku da so Afstralci celo prvi favorir za zlato celo, njim se je reeees treba izognit

 

Saj oni tko govorijo za Slovenijo. Naši so kot kobilice harajo naokoli.

Povezava do prispevka

Mal si falu, ampak ajd sej ti bolj kot ne skos. Nam feedu :D

Kapo dol našim, prva zmaga na olimpijskih, zdej jih more Sekulič, sam mal napizdit glede easy košov v tranziciji, ki so jih pustili. Pa tut Argentina, je dost ceglala dans

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
Galko reče pred 46 minutami:

 

Se strinjam da so USA absolutno prvi favoriti

 

Ampak a si ti gledal USA vs FRA? Če se jim bo tko jebalo za vse skupi še naprej, jih takale SLO strese imo

 

proti franciji so tok ceglal, da me je začelo za obroč skrbet proti koncu. ampak so pa premagljivi, če ne začnejo bolj timski basket igrat.

 

kako šolanje donketa, tip je nerealen. :ododava:

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 34 minutami:

dejmo bit realni - ni težko ubit ekipe, katere edini dober igralec je igral košarko še ko mene ni bilo na svetu zgleda pa ko gorann po turi z bajkom

 A se ti poteguješ za najbolj negativno in pesimistično osebo na forumu? 

Povezava do prispevka

Stari mi bi mogl že zdej začet gradit Dončić promenado tle v Ljubljani. Dončič kipi v različnih pozah. na koncu promenade pa Dončić muzej. Turistov miljardo (bi itak pokrilii vse stroške), pa tipa že zdej počastit, pol pa k konča kariero, mu še ene 5 spomenikov postavt kjer kol the fuck jih hoče

Tip je fucking panzer devizija, ki igra proti pehoti. :ninja:

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 8 minutami:

Sam ko bodo prisli proper NBA branilci na vrsto, bo pečen

 

"For me, I said this two years ago: He is the best player in the world, including the NBA," Argentina's coach said. "And if there was any doubt in my mind, there is no doubt anymore. He is the best player in the world."

"We tried everything that we would have tried against a normal player," Hernandez said, "but he's not a normal player."

 

"He was too good obviously," Scola said. "I mean, he was unbelievable."

 

 

uredilo bitje Rossoner
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...