Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

ne vem no men so se zdel te argentinci dans ultra agresivni ko ose, ki so brez vode že en mesec so skakali v njega pa mu nihče ni nič mogu

 

podvajali, celo potriplali so ga pa je spet najdu rešitev 

 

enostavno je prepameten za vse, mal ga jebe k mu ne piskajo faule nad njim pol pa zgubi fokus pa se drka tam s sodniki, na srečo je bla prednost dovolj velika 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

kaj pol pravte da je donke basketball messi?

 

GOAT verjetno ne bo, bo pa definitivno najboljši neameriški igralec vseh časov. 

 

To govorim individualna kvaliteta, sedaj kakšno NBA kariero bo imel, je pa splet zdravja, ekipe,...

Povezava do prispevka

Drugač je pa zdajle zakomplicirana situacija za naprej, naši sicer kažejo da so sposobni priti do 1.mesta v skupini, kar pa ni nujno super, če bodo španci boljši seedani drugouvrščeni od usa potem imamo problem :D Jebeni usa, čist so  zdrkal situacijo za izločilne boje s tem porazom proti frenčijem... upam da razbijejo iran ko bush z avioni :D 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 minutami:

Bo zanimivo spremljat. Samo mora pa pomoje vsaj en ring dobit zdej k ga je Giannis dobil (v Bucksih of all places), da bo najboljši neameriški igralec vseh časov.

 

Saj pravim, čisto individualno je zame boljši od Giannisa. Daj Grka v to ekipo in po FIBA pravilih, ne pridejo na OI 100%

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 2 urama:

Stari mi bi mogl že zdej začet gradit Dončić promenado tle v Ljubljani. Dončič kipi v različnih pozah. na koncu promenade pa Dončić muzej. Turistov miljardo (bi itak pokrilii vse stroške), pa tipa že zdej počastit, pol pa k konča kariero, mu še ene 5 spomenikov postavt kjer kol the fuck jih hoče

Tip je fucking panzer devizija, ki igra proti pehoti. :ninja:

 

 

glede na to, da KZS ni sposobna organizirati niti proizvodnjo dresov, ki bi zadostilo vsaj 10% povpraševanja, bi jaz bil skeptičen, da bo Slovenija sposobna kaj iztržiti od Donketove prepoznavnosti. Razen tistega, ki ji bo dano že na pladnju.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Navedek

As he further explained, he enjoys “being a star” in Tokyo. “It is a very special day for Slovenia,” said Doncic about the nation’s Olympic debut as adapted by Marca, a game in which he was only seven points away from tying the scoring record in the Olympics held by Oscar Schmidt (55 points). Despite this huge feat, Doncic takes it day by day. “I don’t care about the records, we wanted a victory and that’s what we came for”.

“I like being a star of the Games; I feel good to be one of the stars if I am”, said Doncic, who also joked about the photos taken in the Olympic Village. “I’m taking a lot of photos, yes, there could be more, although the one with the most photos is Djokovic”.

 

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 2 urama:

 

 

glede na to, da KZS ni sposobna organizirati niti proizvodnjo dresov, ki bi zadostilo vsaj 10% povpraševanja, bi jaz bil skeptičen, da bo Slovenija sposobna kaj iztržiti od Donketove prepoznavnosti. Razen tistega, ki ji bo dano že na pladnju.

Na eBayu se originalni Dončičevi dresi prodajajo po 1200$ :lol:

Povezava do prispevka

mene je dejansko strah le ultra-atletskih ekip (ker v tem segmentu nam roko na srce precej manjka višina in moč pod košema) in pa še nečesa, pa ne bom napisal, ker sem vraževeren in nočem jinxat.

 

za vse ostale nasprotnike sem gladko miren. s takšnim Lukom in še enim oziroma dvema košarkarjema v dobri dnevni formi lahko dobimo tekmo proti 3/4 ekipam na tem turnirju. pa če ostala slovenska ekipa na igrišču v napadu zgolj statira.

 

vlaho reče pred 5 urami:

men so se zdel te argentinci dans ultra agresivni ko ose,

 

zelo važno je bilo, s kakšno razliko bodo izgubili. Campazzo je za Clarin med vrsticami nakazal, da so šli v drugem polčasu na igrišče delat zgolj 'damage control'.

 

Luka$ reče pred 1 uro:

Na eBayu se originalni Dončičevi dresi prodajajo po 1200$ :lol:

 

Amerom se na TW (spet) dobesedno trga, ker bi radi zasuli KZS z dolarji, pa jih nimajo kam poslat.

 

prokleti jebeni amaterji, z Rašom na čelu. če že drugi ne vedo bolje, bi pa vsaj on reeeeees lahko vedel bolje...

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 3 urami:

So rekli med prvo tekmo bodo na voljo. Grem na stran, valjda ze zdavnaj ni vec

Se zbudi zjutri przgem Tv in si recem u kurba lahk bi dres kupu because reasons. Itak uletim na stran od KZS nikjer nc in ce ne bi se TW pogledu tko ne bi nasel da.so res na voljo. Amerji ze cist divji kje se da kupt in ree mi ni jasn ta attitude KZSja k mas zlato kuro in zrihtas tko like 30 dresov. Men je sicer ratal k sm takoj klikal ampak sm itak zajebal velikost.k je tko butast pisal da mi ni blo nc jasno kaj to pomeni XL2, XL4. Upam sam da mi bo prav ce ne pa.prodam naprej.

Povezava do prispevka

Najlepš bi bilo da bi bili USA in AUS in mi nosilci, pa potem držiš pesti edino da ne nabašeš na FRA. Pravično bi bilo in spodobilo bi se.

 

Ampak ne, je bilo treba 95% cajta drkati slabe ISO playe proti gobertu pod košem s fiba pravili, brickati po 3 odprte trojke zapored in padati na rit v odločilnem possesionu. Kurčev lajf no, prov čutim da bomo na njih nabasal :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 18 minutami:

Najlepš bi bilo da bi bili USA in AUS in mi nosilci, pa potem držiš pesti edino da ne nabašeš na FRA. Pravično bi bilo in spodobilo bi se.

 

Ampak ne, je bilo treba 95% cajta drkati slabe ISO playe proti gobertu pod košem s fiba pravili, brickati po 3 odprte trojke zapored in padati na rit v odločilnem possesionu. Kurčev lajf no, prov čutim da bomo na njih nabasal :D

saj američani bodo najboljša 2. ekipa in bodo vseeno nosilci :sorcerer:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...