Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

kmjr reče pred 2 minutama:

Brez Doncica na parketu mi delujejo kot bi igrali z rezervo - se ne bi trudili.

 

 

a nardili so največjo prednost brez dončiča. definitivno igrajo bolj kolektivno in bolje v obrambi brez njega. ko ne vidimo kaj je na ekranu a? :)

 

hachimura je pa beast

uredilo bitje Fulltacticalgear
Povezava do prispevka

Ne govorim o ucinku ampak o trudu. Gledam od konca prve cetrtine dalje. 
 

Proti prejsnjim tekmam (kvalifikacijski turnir plus Argentina) mi delujejo “bolj utrujeni”, manj pri stvari. 
 

Ce na drugi strani ne bi stala Japonska, bi imeli tudi rezultatsko tezavo. 

Povezava do prispevka

Ajmo v obrambi boljše prevzemanje in boljše zapiranje pod košem, pa kako odprto 3jko in prosti met bolje, pa je tole super.

 

Če ne bi na drugi strani Hachimura mel super dneva in Japonci zadeli večinoma kar rabijo zadeti, bi bil to že zdaj blow out.

Aja to mormo dobiti za 20 ajmo

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 5 minutami:

Ne govorim o ucinku ampak o trudu. Gledam od konca prve cetrtine dalje. 
 

Proti prejsnjim tekmam (kvalifikacijski turnir plus Argentina) mi delujejo “bolj utrujeni”, manj pri stvari. 
 

Ce na drugi strani ne bi stala Japonska, bi imeli tudi rezultatsko tezavo. 

absolutno ampak mislim da se itak ta ekipa preveč na dončiča zanaša in igrajo mnogo slabše ko je v igri (hence tudi rezultatska prednost, ko je na klopi ker gre za slabšo reprezentanco). itak pa nimamo obrambe. proti argentini je šlo zlahka ker pač smo jim sam šutirali zato pa pravim -15 proti resni repki. sej mogoče se motim pa me demantirajo ampak meni to osebno ni všeč

uredilo bitje Fulltacticalgear
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...