Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

daljinec reče pred 2 minutama:

sam upam, da me ne bo  do petih zjutraj že 7x infarkt...ker tole zna bit jeba...nemci 2 dni frej, naši komaj en dan, slovenija letošnje poletje še ni izgubila in enkrat se bo to zgodilo...upam, da to ne bo jutri...

 

Ne kliči hudiča, tudi mene malo skrbi. Jutri morajo še zmagat. Potem pa še eno od dveh tekem vsaj in imajo medaljo. 

 

Kje bo pa kaj prenos ZDA: Španija? zna biti tudi zanimiva tekma.

Povezava do prispevka
keba reče pred 34 minutami:

 

Ne kliči hudiča, tudi mene malo skrbi. Jutri morajo še zmagat. Potem pa še eno od dveh tekem vsaj in imajo medaljo. 

 

Kje bo pa kaj prenos ZDA: Španija? zna biti tudi zanimiva tekma.

 

Ma nehi, mormo še en let potegnt od Luke lossless format :)

Povezava do prispevka

Razmišljal sem o gaming (Demos souls) & scifi roman (Hyperion 2. knjiga) allnighterju pa pol litra močne kave s cukrom vmes in da kar na ta način pričakam tekmo, ampak bi bilo preveč na hard. Oz ne bi mogel stati jutri :D

 

tko da bo IMO padel panale polž ob 22:00 ob upanju, da ne bom preveč hyped in da bom hitro zaspal 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 4 urami:

Mene je moderen basket že reprogramiral, že popizdevam ko se mečejo random midrange, al pejt v drive do obroča al pa fukni trico, midrange je slab shot lp :D 


haha, mene pa lih to moti, da se napada obroc al tolce z 8+ metrov

 

letos je KL sam ubil dallas s tremi al stiri vezanimi meti s polrazdalje

 

EDIT: dallas, ne lac, lol

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka
Galko reče pred 47 minutami:

Razmišljal sem o gaming (Demos souls) & scifi roman (Hyperion 2. knjiga) allnighterju pa pol litra močne kave s cukrom vmes in da kar na ta način pričakam tekmo, ampak bi bilo preveč na hard. Oz ne bi mogel stati jutri :D

 

tko da bo IMO padel panale polž ob 22:00 ob upanju, da ne bom preveč hyped in da bom hitro zaspal 


kaj je panale polz? 
 

myrhbustersa sta ugotovila, da je lazje in bolj ne spat kot se na silo budit

Povezava do prispevka
UnKn0wn reče pred 20 urami:

Na priprave je prisel se the machine :D

 

haha, tista znamenita bizarna afera, ko je ušel iz reprezentance, potem pa (sam!) kot glavni razlog za odhod navedel  - 'po treningih so me hotli masirat z nekim oljem'. :ododava:

 

ali pa Beno 'lejte, jaz se poleti enkrat poročim in ne ne mislim hodit v Slovenijo' Udrih. potem ga je pa itak čez par let karma dohitela, baba ga je obrala do kosti in pustila. :D

 

dilar reče pred 20 urami:

Tista generacija bi res mogla vsaj par medalj pobrat

 

to je (še en) eklatanten dokaz (več), da individualna kvaliteta z nadüber močnimi imeni in priimki brez PRAVE moštvene kemije absolutno ni nobena garancija za uspeh.  v enem trenutku smo imeli 5 NBA igralcev in 3 oziroma 4 NOSILCE ekip v najmočnejših ligah Evrope, pa ni bilo glede na kvaliteto omembe vrednega rezultata.

 

potem sta pa prišli generaciji 2017 in 2021, ki sta pa praktično pravo nasprotje omenjenim in naredili rezultat...

Povezava do prispevka

Za udriha in the machine, ne vem kdo od niju je bil večji debil.

 

Ampak v skladu z duhom takratnega časa, za večino košarkašev, je bila repka nebodigatreba  poletna obveznost. Sej Smodiš je bil isti klinac. Njega ne vem, če sem videl 10 krat obleči reprezentančni dres.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 4 minutami:

 

tukaj/zdaj je pač 'efekt Dončić', vsi bi radi igrali z njim, da se bodo lahko (nekoč) pohvalili.

 

ali so pa tako pridni, ker jim Dončić neprestano podarja Nikice in plačuje vse račune. :rofl:

 

Pač po mojem je res čist ta efekt, tip je tok boljši, da pač ni šans, da bi kdo šov surlo vlečt, ker more bit druga/tretja violina. Takrat si mel pa res na eni strani tiste, k so misln, da so boga za jajca prjel, ker grejejo klop v NBA, pa majo prstane od tega, na drugi pa prave nosilce ekip v Evropi. Po kvaliteti so bli pa vsi tm tm. Jaka, Sani, Beno so bli vsi tm tm. Pa še cel kup enih zamer je blo do repke, pa trenerjev. Plus da so bli vsi playi levičarji :D

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Trenerji bi morali narediti red in zaropotat takrat. End of story. 

 

Ne pa da ni nihce znal nerfat egotov, hkrati si pa za cilje zastavljal osmino/cetrtfinale.

 

Tist kar se je zgodil proti Nemciji in Grciji bi se zmer bolel k hudic, ce ne bi bilo 2017 till nao.

 

Se mi zdi, da je zdej tud KZ mal bolj sposobna, kot je bla v tistih casih.

 

Ceprav ji ocitajo kao jebo, ker ni mogoc dobit Polijevih dresov.

 

Polijev kolega mi je pravil, da niti zadnjo sezono v Spaniji ni blo mogoce dobit njegovih dresov, ker je vse takoj slo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...