Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Vsa čast,da lahko sredi noči gledate in zraven še pišet na mn3... jaz sem se samo zvlekel v fotelj in na pol mrtu gledal.

BTW v čem je fora teh rokavov, ki jih imajo eni, a zato, da prekrijejo tatootje al kej druzga, pa Dragič ma vedno "žabe"... kva je to?

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 12 urami:

Mene se kar malo evforija loteva, čeprav ne vem zakaj :D Komaj čakam tekmo. Upam, da nemcem ne bo šel met za 3 tako kot do sedaj na turnirju, kjer zadevajo trojke bolje kot LD proste mete :))

zakaj bi se te evforija lotevala? to je vse stvar preteklosti, ko so ekipe nastopale v imenu nečesa. tole zdej je pa samo rich getting richer :)

  • Nekul -1 2
  • Groot, ki sir je 5
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

Vsa čast,da lahko sredi noči gledate in zraven še pišet na mn3... jaz sem se samo zvlekel v fotelj in na pol mrtu gledal.

BTW v čem je fora teh rokavov, ki jih imajo eni, a zato, da prekrijejo tatootje al kej druzga, pa Dragič ma vedno "žabe"... kva je to?

kompresija, gretje, šminkiranje, kokr je

včasih je blo bolj kot ne za tetovaže prekrivat, zdej pa kokr komu paše, jst jih mam skoz ker me sicer komolci zajebavajo npr.

also španeci fosili, dokler so lahko laufali so bli +10 pol so pa samo popili

USA pa ni baš nešto tbfh, pol k so španci začeli izpadat je blo izi fraj koši prej pa samo ceglat trice pa banane jest pod košem, ni čudno da jih je Gobert požrl

Povezava do prispevka
shure reče pred 4 minutami:

Kaj nam bo delala žival od Goberta.:mehkoblato: Pa Batum blocking monster. 

Kaj pa? Kampiral pod košem in čakal na boljše čase, medtem ko letijo trojke not? :P

 

Also, kakšna tekma je to, 2 minuti pustim stream in pogledam in še vedno se rezultat ni spremenil lol

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...