Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

reder reče pred 6 urami:

 

Tako grozno cenijo kolajne, da se 80% njihovih najboljših igralcev raje čoha po jajcih pol leta kot pa da bi igrali na OI. 

Koji kurac se bi starčki ala LeBron ali Curry šli dokazovati na olimpijske?? Če že ima vsak po medaljo, dve tri?

Povezava do prispevka

Ker so športniki? Ker imajo (še posebej velik patriot Bron) radi svojo državo? Zakaj se CR7, Messi in praktično vsi ostali nogometaši dokazujejo na vsakem prvenstvu pa imajo toliko lovorik, da jih nimajo več kam dati? Zakaj igrata NBA saj imata že 3 oz. 4 prstane? 

 

Ajde bi razumel, da nek Lebron pri teh letih zaključi reprezentančno kariero, če bi do sedaj redno igral na vseh prvenstvih, ne pa da je šel igrat ko se mu je sprdnilo in jih odjebal ko se mu ni dalo. Še posebej ko pomisliš, da imajo načeloma v NBA skoraj pol leta pavze med sezonama in ima časa za vse več kot dovolj. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
dg90 reče pred 21 minutami:

Da bo v zda (ki bo seveda v finalu) tekma zvečer.

 

Nevem, ugibam.

Tako sem tudi jaz razumel.

 

Jaz si želim ZDA v finalu. Itak že imaš srebro, ko igraš v finalu. To je pa prestiž, poslastica. Nekok imam slab filing glede jutrišnje tekme. Francija je res neugodna. Kolajna je na dosegu roke, ampak tudi za bron bo treba res fenomenalno igrat.

 

 

 

Povezava do prispevka
reder reče pred 46 minutami:

Ker so športniki? Ker imajo (še posebej velik patriot Bron) radi svojo državo? Zakaj se CR7, Messi in praktično vsi ostali nogometaši dokazujejo na vsakem prvenstvu pa imajo toliko lovorik, da jih nimajo več kam dati? Zakaj igrata NBA saj imata že 3 oz. 4 prstane? 

 

Ajde bi razumel, da nek Lebron pri teh letih zaključi reprezentančno kariero, če bi do sedaj redno igral na vseh prvenstvih, ne pa da je šel igrat ko se mu je sprdnilo in jih odjebal ko se mu ni dalo. Še posebej ko pomisliš, da imajo načeloma v NBA skoraj pol leta pavze med sezonama in ima časa za vse več kot dovolj. 

 

ker je v NBAju dovolj ostalih dobrih igralcev. In v NBAju je veliko večja obraba telesa kot pri fuzbalu. Zato posvetijo poletje regeneraciji in podobnemu. Pač, doživeli so enrkat, dvakrat to, potem p amirne vesti prepustijo ostalim, da doživijo isto. Also, njim več pomeni NBA prstan kot olimpijska medalja.

Povezava do prispevka

Mislim, da je daleč od nekega dejstva, da je večja obraba telesa pri košarki kot pri nogomet, to je zelo težko primerjati. Na eni strani je res več kontakta pri košarki, igrajo pa manj minut, več premorov tako med tekmami kot med sezonami itd. 

 

Se pa da primerjati premore med sezonami med obema športoma in je smešno koliko so košarkarji dlje časa na dopustu (sploh kdor ne pride daleč v playoffu) pa se jim še vseeno ne da igrati en mesec za reprezentanco kljub temu, da so pol leta frej. Meni se zdi smešno, da v intervjujih stalno poudarjaš ljubezen do države medtem pa imaš priložnost zastopati to državo in greš raje na plažo drkat k. Daleč od tega, da je le Lebron tak, gre kar za cel šport kar smo tudi mi navajeni z raznimi Udrihi in Vujačići. Tudi zato je sedanja reprezentanca veliko bolj simpatična kot pred leti. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Dejansko 1000x bolj trpijo noge(kolena/gležnji, mišice) pri takem basketu, ko se igra v NBA kot pri fuzbalu (zaradi doskokov, nenadnih sprememb pri gibaju/eksplozvnosti).

 

Glede odmora se strinjam. Samo pa imajo med sezono tako zgoščeno tekme,d a je brezveze... Sej sem ti rekel...Enkrat doživijo to in je to to :D

Povezava do prispevka

Ja saj meni je jasno, da je to izgovor, da jih ni. Je pa vseeno hinavsko. Če bi rekli, da se jim jebe za državo in medalje, važni so le dolarji in ringsi, bi jih bolj spoštoval. :rofl:

 

dg90 reče pred 54 minutami:

Da bo v zda (ki bo seveda v finalu) tekma zvečer.

 

Nevem, ugibam.

 

Tudi zaradi tega upam, da bodo ob primetime uri lahko gledali Avstralija-Slovenija. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 12 minutami:

Mislim, da je daleč od nekega dejstva, da je večja obraba telesa pri košarki kot pri nogomet, to je zelo težko primerjati. Na eni strani je res več kontakta pri košarki, igrajo pa manj minut, več premorov tako med tekmami kot med sezonami itd. 

 

Se pa da primerjati premore med sezonami med obema športoma in je smešno koliko so košarkarji dlje časa na dopustu (sploh kdor ne pride daleč v playoffu) pa se jim še vseeno ne da igrati en mesec za reprezentanco kljub temu, da so pol leta frej. Meni se zdi smešno, da v intervjujih stalno poudarjaš ljubezen do države medtem pa imaš priložnost zastopati to državo in greš raje na plažo drkat k. Daleč od tega, da je le Lebron tak, gre kar za cel šport kar smo tudi mi navajeni z raznimi Udrihi in Vujačići. Tudi zato je sedanja reprezentanca veliko bolj simpatična kot pred leti. 

 

Pa kje si ti videl kerega Ameriškega NBA-jevca v zadnjih časih izrekat ljubezen do države??!!! Ne vem kaj bi sploh letos Lebron delal v repki, itak je že prestar pa poškodbe ga vedno bolj načenjajo, pa zadnji dve sezoni še krajši offseason kot normalno. Kateri od ta drugih večjih NBA-jevcev ni igral za svojo repko letos? Na misel mi pride samo Jokić. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 12 minutami:

Ja saj meni je jasno, da je to izgovor, da jih ni. Je pa vseeno hinavsko. Če bi rekli, da se jim jebe za državo in medalje, važni so le dolarji in ringsi, bi jih bolj spoštoval. :rofl:

 

 

Tudi zaradi tega upam, da bodo ob primetime uri lahko gledali Avstralija-Slovenija. 

 

gotovo lebrona ful boli, ker nima tvojega spoštovanja :rofl:

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 9 urami:

Je pa klasika, na začetku nihče nič omenjal Tobeya ker so vsi mislili itak ne bodo nič naredili, zdaj se že nekaj oglašajo Španci in če bi postali prvaki bi vsi jamrali za Tobeya, kao kak Slovenec neki itd. Hahahah. Jao da bi nam res ratalo, to bi bilo...

 

meni je to prisiljeno naturaliziranje sicer čisto mimo in sem to pred začetkom OI tudi napisal tukaj,- ampak po drugi strani pa, lej, pravila so za vse enaka, vsi se lahko poslužujejo tega.

 

Hrvaška zveza je recimo v Ameriko zdaj poslala neke svoje ljudi, ki bodo prečesali ves košarkarski potencial od kolidžov naprej in ima kakršno koli genetsko povezavo s Hrvaško.

 

Španci pa tudi niso izjema pri tem; Ibaka, Mirotić, anyone?

 

also, ironija je, da je Tobey poročen ravno s Španko. :D

 

AdamSmit reče pred 1 uro:

a to je kakšna japonska fora

 

kot je napisal obstek, NBC dobesedno kroji potek izvedbe tekmovanj, zato da so najatraktivnejše športne panoge ameriškemu občestvu predvajane v najugodnejšem terminu.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Dobesedno med tekmami je bilo mišljeno, več premorov kjer si spočijejo, gredo na klop pa itak je veliko krajša tekma. Sam spored je med sezono itak bolj natrpan, ne vem zakaj ne bi mogli malo raztegniti sezobe, ne pa da se vse trpa v pol leta, druge pol leta pa nič. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...