Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Dejmo realno narest check listo. Mate me za haterja

 

- dončič ne bo mogu sam : check

- dončič ni clutch player : check

- ekipa ne igra obrambe : check

- ekipa ne puca dovolj čisto iz razdalje: check

 

TBH kar me je presenetilo je naveza dončič tobey - nekako edini garantirani koši. Srečo smo meli da so Francozi tut brez playa in brez klopi če ne bi blo tole lahko še dost slabše.

 

 

(ni me treba benat grem vn samo povedal sem svoje mnenje pred prvenstvo ... to pač mi ni zgledala kot ekipa ki lahko neki nardi, svaka čast sekuliču da jih je zvleku tako daleč. Proti AUS bo jebeno)

uredilo bitje Fulltacticalgear
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 2 minutama:

Dejmo realno narest check listo. Mate me za haterja

 

- dončič ne bo mogu sam : check

- dončič ni clutch player : check

- ekipa ne igra obrambe : check

- ekipa ne puca dovolj čisto iz razdalje: check

 

TBH kar me je presenetilo je naveza dončič tobey - nekako edini garantirani koši. Srečo smo meli da so Francozi tut brez playa in brez klopi če ne bi blo tole lahko še dost slabše.

 

 

(ni me treba benat grem vn samo povedal sem svoje mnenje pred prvenstvo ... to pač mi ni zgledala kot ekipa ki lahko neki nardi, svaka čast sekuliču da jih je zvleku tako daleč. Proti AUS bo jebeno)

Spizdi kmet.

 

Ajd, vsaj ne bo treba vstajat zgodaj za vikend. :D 

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 5 minutami:

Dejmo realno narest check listo. Mate me za haterja

 

- dončič ne bo mogu sam : check

- dončič ni clutch player : check

- ekipa ne igra obrambe : check

- ekipa ne puca dovolj čisto iz razdalje: check

 

TBH kar me je presenetilo je naveza dončič tobey - nekako edini garantirani koši. Srečo smo meli da so Francozi tut brez playa in brez klopi če ne bi blo tole lahko še dost slabše.

 

 

(ni me treba benat grem vn samo povedal sem svoje mnenje pred prvenstvo ... to pač mi ni zgledala kot ekipa ki lahko neki nardi, svaka čast sekuliču da jih je zvleku tako daleč. Proti AUS bo jebeno)

 

Finale v Litvi check

Zaraf je kmet check

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

@Fulltacticalgear

To da Dončič ne more dam je nesmiselna izjava. Držalo bi, če bi on dal 40+ pik, pa ostali sam gnojili. Tko je pa strelsko ravno on super dolžnik 

Poanta je bla da dončič je pač ene vrste Kane. Odličen igralec, če se ga ne prime če pa se ga prime pa pač ne more sam. Vsakič ko se je igralo obrambo na njemu je malo naredil. To mislim z "ne more sam" - da bo mogla če se ga bo krilo zares igrat tut ekipa in ni šans da zmeče 40 pik

Povezava do prispevka

Škoda da so nas dobil na levi nogi dons, ceglal so vsi dons, prostih so 9 od 20 mim vrgl, obrambno so pa tud čist preveč na izi šli v tekmo. Škoda res, ker teli Francozi res niso nič specialnega. Naši bi jih brez tistih glupih sodniških kiksov zmagal dons, pa so res podpovprečno odigral. Upam, da se poštimajo do sobote, pa odbijejo Avstralce. Zna bit kr izenačena tekma. 

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 2 minutama:

Poanta je bla da dončič je pač ene vrste Kane. Odličen igralec, če se ga ne prime če pa se ga prime pa pač ne more sam. Vsakič ko se je igralo obrambo na njemu je malo naredil. To mislim z "ne more sam" - da bo mogla če se ga bo krilo zares igrat tut ekipa in ni šans da zmeče 40 pik

 

Kmet

Povezava do prispevka
Darth_Maul reče pred 1 minuto:

Tisti, ko veste več o košarki. Se Dončič tak troši med tekmo, da ga proti koncu sfali ali je slabo fizično pripravljen? Zadnji met bi moral bit njegov, on pa mi je zgledal, da komaj stoji na nogah.

Celo tekmo so delal presing na njega, realnost je da more kondicijo se izboljsat pa zmanjsat polike

Povezava do prispevka
Darth_Maul reče pred 4 minutami:

Tisti, ko veste več o košarki. Se Dončič tak troši med tekmo, da ga proti koncu sfali ali je slabo fizično pripravljen? Zadnji met bi moral bit njegov, on pa mi je zgledal, da komaj stoji na nogah.

že po himni je dal roke na kolena zadihan :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...